.

.

Попуст
ДСЈ Преклопливи Шини За Крпи За Бања, Полица за Складирање На Алуминиумски Решетки За Крпи Со Црн Простор, Држач за Кујнски Крпи Монтиран На Ѕид Од 2 Нивоа/40см

ДСЈ Преклопливи Шини За Крпи За Бања, Полица за Складирање На Алуминиумски Решетки За Крпи Со Црн Простор, Држач за Кујнски

DEN 2.00

Износот
Залиха

Без Дупчење, Лесно За Склопување, Едноставно, Но Практично. Лесен За Инсталирање : Монтиран На Ѕид. Гаранција : Имаме Обезбедување На Квалитет. Отпорен на Вода и Масло. Апликација : Совршена За Бања, Дневна Соба или Каде било Во Домот или Хотелот и Канцеларијата каде што е Потребна Шина за Крпи. Апликација : Совршена За Бања, Дневна Соба или Каде било Во Домот или Хотелот и Канцеларијата каде што е Потребна Шина за Крпи. Детали за производот : Ставка : Бања Пешкир Решетки Големина : 40см, 50см, 60см, Материјал : Алуминиумска Тежина : 0,8 Кг,1кг,1,2 Кг Капацитет : 10 - 15 Кгинсталација Метод : Монтиран На Ѕид (Дупчење, Без Дупчење Двојна Употреба). Дизајн : Дизајн На Преклопување, Заштедете Простор, Натоварен до 15 Кг, Со Куки за Стоење Сушење На Крпите. Ако Имате Какви било Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не, Ние ќе Ви Помогнеме Да Решите и Да се Надевате дека Ќе Добиете Добра Соработка. Лесен За Инсталирање : Монтиран На Ѕид. Отпорен на Вода и Масло. Дизајн : Дизајн На Преклопување, Заштедете Простор, Натоварен до 15 Кг, Со Куки за Стоење Сушење На Крпите.Материјали : Премиум Одделение Алуминиум, Заштита Од Корозија И ' Рѓа. Издржлив во Влажна Средина.Апликација : Монтирајте Ги Во Бања, Спална Соба, Кујна, Канцеларија, Бар, Работилница или Барака За Градина. Издржлив во Влажна Средина.Вклучен пакет : 1 Х Пешкир Железницаслободно Оставете Ни Порака Доколку Имате Какви било Прашања. Ние Ќе Ви Одговориме Во Рок Од 24 Часа и Ќе Ви Ги Понудиме Нашите Услуги. Без Дупчење, Лесно За Склопување, Едноставно, Но Практично. Материјали : Премиум Одделение Алуминиум, Заштита Од Корозија И ' Рѓа. Гаранција : Имаме Обезбедување На Квалитет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Неговиот дизајн монтиран на ѕид го максимизира просторот на подот, а неговиот модерен стил го прави пог�

DEN 2.33

Ги одржува вашите крпи и наметки суви, топли и удобни откако ќе излезете од туш [Погоден За Цела Година ]п

DEN 8808.96

Материјал : легура на цинк Број на колони : двојна крпа бар Карактеристики : отстранлив...

DEN 2.00

Ве молиме погледнете го вистинскиот производ! Проектот може да биде малку поинаков од сликата поради пр

DEN 0.67

Подебела Цевка, Супер Оптоварување Елегантна Насликана Позлата Сите Комплетни Додатоци...

DEN 3.33

Ви Посакувам Среќен Секој Ден!Тип на производ : Додатоци За Бања Име На Производ : Ѕиден Двоен Пешкир Бар�

DEN 9734.08

Едноставен изглед, добар во детали Складирање на кабинетот, лесно за земање Бања убавина, само за вас ко�

DEN 687.84

Ѕид монтирани излитена варосани бања организатор полица одлично за складирање на бања тоалети и матери

DEN 287.84

Заградите за монтирање на изгорено дрво носат рустикален допир и можат да се прицврстат на повеќето ѕид

DEN 2.00

Измерете го теренот и Дупчете ги дупките Користете чекан за да ги ставите завртките за проширување во д�

DEN 3.33

Должина Големина : 30см, 35см, 40см, 45см, 50см, 55см, 60см, 65см, 70см, 75см, 80см, 85см, 90см, 95см, 100см Инсталација за дупч

DEN 639.84

Ако има некаква загриженост или проблем, известете ни прво ве молиме СКЛОПУВАЊЕ БЕЗ ПРОБЛЕМИрешетката �

DEN 2.33

ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : прстенот За Крпи е направен од дрво и алуминиум, другиот прстен за крпи ќе 'рѓосува п�