.

.

Попуст
Дуба Дејзи пролетен венец од цвет венец нордиски стил мал свеж четири сезони декорација на венец

Дуба Дејзи пролетен венец од цвет венец нордиски стил мал свеж четири сезони декорација на венец

DEN 2.67

Износот
Залиха

Едноставна декорација, израз на животниот став. Погодно за трговски центри, хотели, приказ на прозорецот, јас сум, дневна соба. По многу процеси, работните места доставени до вас се сите одлични производи. Без закопчиња, без бледнее, густ ратан. Секое парче занаетчиство е обесено на wallsидовите и фоајерите кои припаѓаат на вас и мене. Едноставна декорација, израз на животниот став. Исклучен за трговски центри, хотели, приказ на прозорецот, јас сум, дневна соба. Секое е секое парче занаетчиство е обесено на wallsидовите и фоадерите кои припаѓаат на вас и мене. Очекувајте ги сите топли и среќни моменти.Материјал : Plastic Style : Rustic, Minimalist, Art, Size : Size Packing List Garland * 1 Notes.Due на разликата помеѓу различните монитори, сликите може да не ја одразуваат вистинската боја на предметот. Оставете 0 дозволете 0 -2 см девијација поради разликите во големината. Потребно е прирачно мерење, ве молиме оставете простор од 1-3 см.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 167.84

Што може лесно да се обеси на вратата или рачката на куката или вратата Карактеристики Овие знаци на дек

DEN 1075.20

Дозволете им на вашите гости да се воодушеват од тоа кога ќе ја посетат.Материјали : Велигденскиот венец

DEN 2.67

Направете занаети : Ваш подобар избор е да завиткате некои шарени жици, дрвја и вештачки цвеќиња и лисја

DEN 169.12

Гаранција : Ние го користиме цврстиот картон за да го завиткате металниот знак, осигурете се дека ќе го д

DEN 0.33

Тие се отпечатени, не се навистина 'рѓосани Лесно за чистење и лесен за бришење Воделно применливо : Мет�

DEN 3.33

Функција : Преддупчат 2 дупки за лесно виси Воделно применливо : Металните знаци на лимени се широко кор�

DEN 83.04

Материјал : Дрво Упатства за употреба : Закачете или ставете И висок квалитет Погоден за дома, свадба, за�

DEN 0.33

Апликација : Најдобра декорација за спална соба, дневна соба, кујна, трпезарија, студија, дом, фарма, алиш

DEN 1.67

Закачете го на влезната врата, тавани, прозорци, градини и создадете топла атмосфера во вашиот дом...

DEN 288.00

Божиќни вибрации : Овој Божиќен венец додава повеќе животни и новогодишни вибрации на вашата куќа и про�

DEN 440.00

? Тој се шета бескрајно и користи или лекува за да се спаси од Дух, и тие веруваат дека вистинскиот дух во

DEN 76.00

? Велигденскиот венец е украсен со гроздобер лак, лисја од цвеќиња и шарени сјајни јајца, тие се комбинир

DEN 2.00

Вештачки цвеќиња венец, не се расчистуваат неволји со игла или одржување Мека и лесна лесен и реален диз

DEN 2.67

Погодно е за пред бирото, лоби, прозорец и разни декорации и аранжман на деловен простор Висењето на wallи�

DEN 169.12

Одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација и да го направите вашиот дом повеќе то�

DEN 2.00

Може да се гарантираат навременост на логистиката и услугата по продажбата Ако имате какви било прашањ�

DEN 4883.20

Ве молиме, дозволете девијација од 02 см поради разликата во големината Опкружена со дебели цвеќиња, едн�

DEN 4736.00

Погодно е за пред бирото, лоби, прозорец и разни декорации и аранжман на деловен простор Висењето на wallи�

DEN 141.12

Материјалот е лесен и безбеден, многу издржлив и тие ќе бидат повеќе фестивалска атмосфера на вашата па

DEN 150.24

✔ 【Повеќекратна примена】 : Најдобра декорација за дом, фарма, спална соба, дневна соба, трпезарија, чов�

DEN 0.67

Оваа пролетна цветност додава многу повеќе вкус на вашата сезонска прослава и совршен за велигденски з�

DEN 2.67

Доколку имате проблем, слободно контактирајте не Инсталација : Плаката за знаци на метални калај со вен�

DEN 702.40

Оваа декорација и листот од јавор ќе траат за долг одмор и декорација! Нема потреба од градинарски и нав�

DEN 2.33

Лесно за инсталирање : Дупките за завртки се преддупчат дупки за лесни висини, претходно удрени аголни д

DEN 2.33

Гарланд / венец може да украси какви било падови на отворено или затворено прилики Брза двојка исплакне

DEN 1.00

Само одвојте неколку минути за да го завршите процесот на инсталација Без 'рѓосаност и нема бледнее Ако

DEN 134.88

? Големина : приближно.23 см / 9 инчи Имитација на знаци : Гроздобер стил, текстот е привлечен и лесен за заб�