.

.

Попуст
Движење Бог Пренослив Кошаркарски Обрач &засилувач; Гол Кошаркарски Систем Кошаркарска Опрема Прилагодлива Висина од 6 стапки-10 стапки со 44 Чиста Табла и Тркала За

Движење Бог Пренослив Кошаркарски Обрач &засилувач; Гол Кошаркарски Систем Кошаркарска Опрема Прилагодлива Висина од 6 стапки-10

DEN 0.33

Износот
Залиха

ЗАБЕЛЕШКА : АКО не сте 100% задоволни со тоа, слободно контактирајте не.6 унца нето + 18 "челичен раб со 1/3" челични загради.Движење Бог знае дека помладите играчи не се секогаш подготвени за обрач од 10 метри, поради што кошот може да се пофали со механизам за прилагодување на висината. Телескопскиот механизам се прилагодува од 7,5 на 10 стапки во чекори од 6 инчине се потребни алаткидозволувајќи им на играчите од сите возрасти и нивоа на вештини да уживаат во играта по свои услови. Се одликува со кошаркарски раб од 44" КОМПЈУТЕР, 18 " и основата може да се наполни со вода од 176 фунти или песок од 198 фунти. СТАБИЛНА ОСНОВА-пондерираната мобилна база (42" х 29") се полни со вода или песок обезбедувајќи стоење и стабилност додека вежбате вашите снимки. ПРИЛАГОДЛИВА ВИСИНА : Овој обрач може да се прилагоди од 6,5 стапки на 10 стапки. И 2 вградени тркала обезбедува погодност при транспорт и движење. Делови : Челична цевка (диа : 3. Овој цврст пластичен материјал му помага на таблата да се спротивстави на чипсување и пукање додека ја штити графиката од избледување. Телескопскиот столб ви овозможува да го прилагодите кошаркарскиот гол од 7,5 - 10 стапки во чекори од 6 инчи, така што играчите од која било возраст можат да уживаат во играта на нивно ниво. Ќе биде погодно за деца од различна возраст да ја практикуваат својата игра.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : овој про кошаркарски систем е изграден од тежок челик, јп табла и најлонска мрежа за сите временски услови, што ја прави целата конструкција поцврста и постабилна, овој обрач е дизајниран да трае низ многу кошаркарски сезони. Исто така опремен со црн, обложен во прав, триделен столб, Системот На Движење Бог носи петгодишна гаранција.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Без разлика дали го погодувате патот во вашиот автомобил или кампувате со пријателите, сè што ви треба е

DEN 766.40

Може да го користите како нормален мал вентилатор, или можете со додавање вода како ладилник за воздух...

DEN 351.84

Затворање на привремено Долу во секое време, каде било дома или во канцеларија, студентски дом и патувањ

DEN 7178.24

Овој производ се зема во натура, но поради осветлувањето, проблемот со екранот во боја предизвикан од ко

DEN 3184.00

Третирани со специјални агенси за зацврстување и мокрење за максимална апсорпција и задржување на вода

DEN 5264.00

◆ Тивка операција и интелигенција : Можете да го користите безбедно затоа што не го нарушува спиењето, ч

DEN 607.84

Мора да прочитате кога влегувате во продавницата : Стандардно време на испорака : 715 дена, ве молиме, не г�

DEN 3.00

Личните ладилници за воздух за затворени и надворешни простори можат да ја минимизираат потрошувачкат�

DEN 3.33

3 различни брзини и прилагодлив агол на снабдување со воздух ги задоволува вашите различни потреби...

DEN 5264.00

Режимот на спиење го прави екстра тивко додека се одморите, 58d B на највисоко поставување...

DEN 4784.00

Мини климатик за ладење го навлажнува, прочистува и разладува воздухот, LED ноќната светлина за да созда�

DEN 1.00

●Лесен Превоз И Преносливост : Со Странична Рачка И Тркалца На Дното,Ладилникот За Воздух Е Лесен За Нос

DEN 3.00

[Мини ладилник за воздух]Exa Tfina Mini Air Cooler е мултифункција што може да се користи како ладилник за воздух, в�

DEN 1.00

Ајде и уживајте во ладното лето лесно! Безжичниот Filt_er нема да биде мувлосан и е лесен за чистење...

DEN 1462.56

◆ Безжична батерија за трчање2000 m Ah : Нашиот мини климатик има вградена батерија што може да се полни, з�

DEN 927.84

Отпорност сува околина и уживајте во ладното лето : ладилникот за воздух оставете го сувиот воздух да се

DEN 712.00

Овој вентилатор за климатизација е погоден за спални соби за ладен воздух и може да работи ефикасно на н

DEN 495.84

Чувајте го студениот воздух чист Ниско ниво на бучава и има 3 брзини на ветер за избор [Преносен личен ба�

DEN 544.00

◆ Нов климатик : Новиот модел го подобрува моторот на климатик за ладење, подобрување на прочистувањето

DEN 2360.16

★ Нашата опрема за складирање е загарантирана за 3 години, доколку има некој проблем во рок од 3 години, н

DEN 0.67

Ако имате какви било прашања во врска со производот, слободно контактирајте не [Безбедносен дизајн] : Вл�

DEN 2.00

Преносен вентилатор кој комбинира дизајн, изглед и грубост Тоа е личен климатик ладилник, овлажнител ве

DEN 2.00

Инсталирањето на оваа преносна единица за климатизација е ветер и може да се заврши за само неколку мин�