.

.

Попуст
Двојно Лизгање Под Организаторот На Мијалникот 2 Ниво Лесен Пристап Кујна Под Организаторот На Кабинетот

Двојно Лизгање Под Организаторот На Мијалникот 2 Ниво Лесен Пристап Кујна Под Организаторот На Кабинетот

DEN 948.80

Износот
Залиха

Со 4 дополнителни куки за закачување работи, искористете го максимумот под складирање на мијалникот. Брзо и лесно склопување за неколку минути без алатки. Шупливи од дното спречува мувлосани. Совршен организатор за складирање за кујнски ормари, под мијалникот, бањата, оставата, чајната кујна и други места. Изработени од квалитетни стомачни пластични, цврсти и издржливи, нема лесно да пропаднат. Овој организатор на кабинетот прифаќа дизајн на лизгачки фиоки, обезбедувајќи лесен пристап до сите предмети зачувани на него. Карактеристики : овој организатор на кабинетот прифаќа дизајн на лизгачки фиоки, обезбедувајќи лесен пристап до сите предмети зачувани на него. Изработени од квалитетни стомачни пластични, цврсти и издржливи, нема лесно да пропаднат. Со 4 дополнителни куки за закачување работи, искористете го максимумот под складирање на мијалникот. Брзо и лесно склопување за неколку минути без алатки. Шупливи од дното спречува мувлосани. Совршен организатор за складирање за кујнски ормари, под мијалникот, бањата, оставата, чајната кујна и други места. Спецификација : име На Ставка : Лизгајте Го Организаторот На Кабинетот Материјал : АБС Боја : црна големина На Производот( Lx Wx H) : 39. 5* 20* 37. 5см/ 15. 6* 7. 9* 14. 8 " Забелешка : ве Молиме дозволете 1-3см (0. 4- 1. 18") разлика поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот. Пакет Вклучени : 1* 2 - Ниво Лизгачки Кабинетот Организатор.

Декларираните карактеристики

Item name:
Slide Out Cabinet Organizer
Material:
ABS
Color:
Black
Product size ( LxWxH ):
39. 5* 20* 37. 5cm/ 15. 6* 7. 9* 14. 8
Note:
Please allow 1- 3cm ( 0. 4- 1. 18) difference due to manual measurement and slight color variation for different display setting.:
Package Included:
1* 2- Tier Sliding Cabinet Organizer :
Поврзани производи
DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм �

DEN 0.33

ЈАМАХА ДРАЈВ (Г29) ОЕМ гумена подна подлога Одговара : ЈАМАХА ДИСК (Г29) 2007+ Оем Замена фабрика кат мат Црн д�

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи...

DEN 127.84

Широко користено : Обезбедува кутија разноврсна и удобна надворешна прилепување на циркули за аматери �

DEN 175.84

Одговара Модели : HP DL360 G9 Генерал 9 Сервер ДП / Н : 750688001 792852001 775415001 Ќе добиете : 1x Вентилатор Осигурајте се д

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 239.52

? Сет од 12 и пакување, вклучувајќи 12 парчиња преклопени бонбони и кутии за колачиња за подароци давање с�

DEN 655.84

ПОГОЛЕМА ОСВЕТЛЕНОСТ : Усвојување НА ВИСОКО квалитетни LED чипови, леќи со проектор со висока дефиниција

DEN 1289.60

Опсегот на прскање е околу 24 стапки Студената магла со голем волумен ќе ви овозможи рамномерно да исчис�

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 319.84

Снежен глобус : уникатен дизајн на снежен глобус со исклучително внимание на деталите додава разиграна

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво Форму

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба У

DEN 2.67

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас...