.

.

Попуст
D&засилувач; D PowerDrive B155/12 Бенд Појас, 21/32 x 158 OC, 12 Бендови ,amмид

D&засилувач; D PowerDrive B155/12 Бенд Појас, 21/32 x 158 OC, 12 Бендови ,amмид

DEN 1.00

Износот
Залиха

Појас Б 21/32 х 158ин ОЦ 12 Бенд. Име на производителот-D&D Power Drive. Сликата може да покаже различен број на бендови. Точка Пакет Тежина : 27,25 фунти. Појас Б 21/32 х 158ин ОЦ 12 Бенд. Име на производителот-D&D Power Drive. Сликата може да покаже различен број на бендови. Точка Пакет Тежина : 27,25 фунти. D&D powerdrive banded, завиткани V-ремени даваат максимални перформанси на ременот, исто како и нивните колеги со еден појас. Ремените се конструирани од истите високо конструирани материјали со високи перформанси како и единечните завиткани ремени. Компонентите се произведени со користење на најновата технологија за појас достапна на глобална основа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 185.92

Појас 3Л 3 / 8 х 94ин ОЦ Спирално намотаните затегнувачки кабли се специјално дизајнирани, извртени, топлин

DEN 276.96

Појас 4 LK 1 / 2 x 83in OC (АК81) Материјал тип : arмид Произведено Од D&D Power Drive Произведено Во Кина Појас 4 LK 1 / 2 x 83in OC

DEN 153.76

Статичко спроводливо; Ги исполнува или ги надминува спецификациите на OEM Сопствена формулација со соед�

DEN 6863.04

Има работен температурен опсег од 65 до +250 Степени Ф за заштита на ременот од пукање и ги исполнува станд�

DEN 0.33

Појас 17.53 х 41.77 ВО ОК Материјал типгума Произведено Од D&D Power Drive Произведено Во Кина Појас 17.53 х 41.77 ВО ОК...

DEN 1185.60

Моќна лента за врзување за странична јачина и останување на вистинскиот пат Тие се наоѓаат во погонскит

DEN 2.33

Појас поли голем 121.5 во пл 20 ребро Име на производителотD&D Power Drive Земја на потекло кина Тежина на пакетот

DEN 1234.08

Појас 8 V 1 x 112in oc Тип на материјал е гума Направено во Кина Тежина на пакет : 3,56 фунти Ремените ги надминув�

DEN 0.33

Појас 8 V 1 x 100in OC 6 Бенд Име на производителотD&D Power Drive Земја на потекло кина Тежина на пакетот : 21,66 килогр�

DEN 2.67

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

DEN 1.00

Појас Поли К 83.45 ВО ОЦ 6 Ребро D&D Powerdrive Обликувани V Ребрести ремени се идеални за голема брзина и апликаци

DEN 3.00

Бродови од Продавачот во Сарасота, Флорида 6 месеци гаранција Продавачот продава само докажани брендов�

DEN 3.33

Се приклучи кон изградбата за проблематични дискови.Ребрата со тесен профил обезбедуваат заштеди прек�

DEN 161.12

Појали поли j 28in pl 6 ребро Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 0,1008 фунти Димензии на пакетот : 12 L x 12 W X 2

DEN 0.33

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

DEN 195.52

Надворешната обвивка за ткаенини се третира со високо масло и отпорна на топлина Соединението за гума н

DEN 6767.52

Моќна лента за врзување за странична јачина и останување на вистинскиот пат Изработена е ОД ГУМА ЕПДМ (е

DEN 1016.80

Ремените ги надминуваат објавените нивоа на рејтинг на САД Тие се дизајнирани да настапат на идентично

DEN 379.84

Земја На Потекло : Кина Појас 4 LK 1 / 2 x 81in OC (АК79) Тежина на пакетот : 0,49 фунти Димензии на пакетот : 12 л х 12 В х

DEN 0.67

Оем Броеви Се Предвидени Само За Повикување Ве Молиме Проверете Одговара Пред Нарачување...