.

.

Попуст
ЕАТЦ УСБ Кабел За Приклучок За Полнење, Кабел За Полнење, Сигурен ПХБ, Строг Тест, Професионална Инсталација На Паметни Телефони

ЕАТЦ УСБ Кабел За Приклучок За Полнење, Кабел За Полнење, Сигурен ПХБ, Строг Тест, Професионална Инсталација На Паметни Телефони

DEN 1.00

Износот
Залиха

Професионална Инсталација : се препорачува инсталацијата и расклопувањето да ги извршува професионален сервисер. Одлично за употреба со мобилни телефони. Функција : 1. Применлив Модел : USB кабелот ЗА порта за полнење е погоден За Јадрото A03, обезбедувајќи ви одлично искуство со користење.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Cable for A03 Core
Material:
PCB
Color:
As Pictures Shown
Weight:
Approx. 61g / 2.2oz
Function:
USB Charging Port
Applicable Models:
Suitable for A03 Core
How to Use:
Install and use.:
Package List:
1 x Cable :
2 x Press Plate:
2 x Press Bar:
3 x Screwdriver:
1 x Suction Cup:
1 x Paper:
1 x Brush:
Поврзани производи
DEN 1.33

Идеален за конвертирање на вашиот стар адаптер за напојување што ќе се користи повторно за новиот За Xbox

DEN 1182.40

Ова е полнач за наизменична струја за Nintendo 3 DS серија (new3ds 、 new3dsll 、 3 DS 、 3 DSLL), Nintendo DSI и DSILL режирано полнењ

DEN 0.67

❄ Директна сосема нова замена за правилно вклопување и лесна за инсталирање, 100% прегледана пред испора�

DEN 0.33

●Apple MFi Сертифициран Q Syncwire Молња до 3,5 mm Aux Кабел ги заврши барањата За сертификација На Apple MFi...

DEN 1.33

Аудиоквест нргх3 ц13 американски кабел за напојување 1 метар NRGX Серијата на AC кабли за напојување на Audio Qu

DEN 2.00

Кабелот поддржува 480п резолуција на лцд, Плазма или хдтв системи Поврзете се со ВАШИОТ HDTV (Тв Со Висока Д�

DEN 206.40

Осигурајте се дека ова се вклопува со внесување на бројот на вашиот модел ГАРАНЦИЈА : 30 Дена Наплата ДИГ�

DEN 1516.80

Сосема Нов Производ Премиум Комбо сет вклучува : 1 X ГОЛЕМА Брзина HDMI Кабел Со Етернет M / M, 1 x Микро USB 2во1 К

DEN 126.56

HQRP® AC Кабел За Напојување; Боја : Црна; UL Наведени; Конектори : IEC C7 поларизирана НА НЕМА115 P;...

DEN 31.52

1.[КОМПАТИБИЛНОСТ] USB Тип C Кабел За Полнење Кабел За Xbox Елита Контролер Серија 2 2.Обезбедување квалитет : �

DEN 1238.40

Дизајниран ЗА PS2, PS3 игра дизајн висока дефиниција видео аудио кабел Се користи за поврзување СО HDTV или EDT

DEN 646.40

Надградениот штанд е постабилен.(Ако кабелот не може да се полни откако ќе го поврзете контролорот, прик

DEN 3.33

КОМПАТИБИЛЕНВРВЕН КВАЛИТЕТ АВ Кабел ЗА Нинтендо Wii И Wii U Конзоли Карактеристикадолжината НА КАБЕЛОТ AV е

DEN 1152.00

Кога е време да се дојде до работа, Предупредуваат е името на доверба Покрај производите надвор од патот

DEN 308.80

000 фунти * Боја : Црна, сина * изработена од синтетичко влакно вина со кука со тешки челични куки и CNC машин�

DEN 1246.40

Сосема нов производител на производи 52020 е регистрирана трговска марка Играјте и наплатете се од 10 тина