.

.

Попуст
Една торба Кристал Аквамарин со рамен стаклен стаклен нокти за нокти Р.

Една торба Кристал Аквамарин со рамен стаклен стаклен нокти за нокти Р.

DEN 2.67

Износот
Залиха

Боја : SS20 1440 PCS. Материјал : стакло. Тип на ставка : Rhinestone & Decoration. Nail Art Flatback Crystal Rhinestoned Escription1. Материјал : Кристално стакло2. Големина : SS3-1.3-1.4мм. SS4-1,5-1,6мм. SS51,7-1,8мм. SS61.9-2.0мм. SS82.3-2.4мм. SS102.7-2.8мм. SS123.0-3.2mm. SS163.8-4.0мм. SS20-4.6-4,8мм. 3. Боја : Aquamarine4. Пакетот вклучува : 1440pcs/10gros по торба SS3SS20 Note1. Вистинскиот предмет може да биде малку различен од сликите заради аголот и светлината . ние, симболи на Хангжу. & Exp. Co, Ltd, е доверлива компанија. Ветуваме како што е можно подолу, испратете предмети што е можно поскоро.3, ако вкупно ќе бидете ПЕД преку /над 0,00 Добијте .00 Get and Handing1. Сите предмети ќе бидат двојно проверени пред спецификите на предметите : Материјал : Стакло Тип : Rhinestone & Decoration.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 0.67

100% полиестер Увезени Ве молиме, дозволете грешка од 0,51cm за рачно мерење, благодарам Користете совети : Л�

DEN 235.20

Боја : ZB04405 Пакетот вклучува : 1 кутија метални шарми за нокти и Декорација на ноктите Лесно се применува �

DEN 2.67

? 【Совршен подарок】 Има толку многу играчки за ослободување од притисок достапни и за деца и за возрасн

DEN 239.68

Случајот доаѓа со магнет и е цврсто спакуван, лесен за отворен и затворен Убав изглед, нежен и издржлив, �

DEN 790.40

Боја : 10 PCS A3 Тежина : 15g Количина : 10 парчиња / сет Големина : 178мм Број на модел : украси за нокти на лалиња...

DEN 127.84

Пакет : Секој пакет вклучува околу 100 парчиња додатоци за уметност за нокти Материјал : 3Д столпчиња за пр

DEN 2.67

Боја : 8мм21 парчиња Тежина : 20g Количина : лабава дијамант Големина : 8мм, 10мм, 12мм, 18мм Број на модел : 4470 Rhinest

DEN 95.84

Нанесете го горниот слој 【3Д цвеќе на ноктите за нокти】 : Содржина на пакетот 1 кутија бонбони во боја 3Д

DEN 1.67

Декорација на ноктите на детелина getе добиете 3 привлечности на детелина и бисери + 3 Месечината на Детел

DEN 63.84

Нанесете го горниот слој 【Повеќенаменски】 : Овие привлечности на ноктите можат да се користат за украс

DEN 3.33

Боја : измешајте Тежина : 30g Количина : 50 парчиња Големина : Како што покажуваат сликите Материјал : Метал..

DEN 2.00

Погодни прилики : Можете да ги примените овие привлечности за нокти за да добиете идеални облеки, соодве

DEN 1478.40

Чекор 2 : Нанесете слој од омилената боја на гел за нокти и излечете ја Декорација на ноктите Исчистете ј�

DEN 1.67

Како да нанесете Користете датотека за рака или електронска датотека за нежно да го поднесете задниот д

DEN 1334.40

✝ 【Лесен за употреба】 : Овие 3Д урмички уривања на вкрстените нокти се дизајн на рамен бек што е лесен з�

DEN 2.67

Честитка 3 : Нанесете лепак на Nail Sur Честитка 2 : Нанесете слој од омилената боја на лак за нокти и излечете

DEN 2.33

Боја : 4x6 правоаголник Пакетот вклучува : 1x360pcs / пакет нокти уметнички rhinestones Слики : Ако ви треба стилот н�

DEN 1241.60

Боја : 15dmm розово злато Пакетот вклучува : 1 пакет модна уметност за нокти DIY декорација Материјал : стакло

DEN 905.60

Боја : 9362 Тежина : 10g Количина : 2 парчиња Големина : Погодно Материјал : Метал Боја : 9362 Тежина : 10g...

DEN 3.33

★ Мултиголемина : Симфонијата маникир сирена стаклена мушка Аурора бонбона боја кристал DIY декорација �

DEN 1476.80

Боја : Боја 3 Тежина : 14g Количина : 100 парчиња Големина : 4мм Број на модел : JHJHJ Боја : Боја 3 Тежина : 14g Количи

DEN 127.84

Поставете го лепак за нокти или гел за нокти на ноктот Поставете ги привлечностите на уметноста на нокт�

DEN 324.80

Боја : Шампањ Пакетот вклучува : 1 x Секвен за уметност на нокти DIY DECAL, лесен за употреба, шема на пеперутка

DEN 819.20

Пакетот вклучува : 3 опции за вас како Bellow : 2 парчиња зелен пламен : 2 сет на (зелен пламен) 3 парчиња зелен

DEN 576.00

1 лист 1 лист Направете ги ноктите да изгледаат прекрасни за само неколку секунди со овие прекрасни нале�

DEN 1347.20

Боја : 02 Нанесете неколку капки лепак за нокти на готовиот маникир и ставете го овој шарм на посакуванат�

DEN 2.33

Боја : злато Тежина : 10g Количина : 1 торба Големина : Измешајте цвет од бисери од кавијар Број на модел : SPKTS

DEN 2.67

Запознава сè што ви треба за огромната разновидност на уметнички дизајни на Blentling Stone Gems АБ Кристал и пов