.

.

Попуст
Егзотична Индија 21 „X 27“ божица Лакшми Танјоре Сликање | Традиционални бои со 24к злато | Рамка од тиково дрво | Гол

Егзотична Индија 21 „X 27“ божица Лакшми Танјоре Сликање | Традиционални бои со 24к злато | Рамка од тиково дрво | Гол

DEN 3.00

Износот
Залиха

Материјал : Танјоре сликарство традиционални бои со 24 карат злато. Димензии : 27 инчи x 21,5 инчи x 2 инчи (со рамка) - 23 инчи x 17 инчи (без рамка). Направено во Индија. Димензии : 27 инчи x 21,5 инчи x 2 инчи (со рамка) 23 инчи x 17 инчи (без рамка) tanjore (thanjavur) tanjore сликарство традиционални бои со 24 карат злато.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Големина на производот : W 24,8 x H 24,8 инчи (63 x 6 Тежина на производот : приближно 3,9 фунти (1,8 кг) Материјал : пл�

DEN 2.67

Внимание на детали : Нашиот тим за дизајн во куќата постојано го проверува квалитетот и деталите за умет

DEN 5600.00

Значи, сликата што ќе ја добиете може да биде мала разлика во сенката на бојата и деталните удари...

DEN 2.33

Аниме постер и постер за филмска starвезда Виси? Додатоци? Не се? Не? Вклучени Од сите видови на анимација...

DEN 0.33

Аниме постер и постер за филмска starвезда Виси? Додатоци? Не се? Не? Вклучени Од сите видови на анимација...

DEN 209.60

Може да спречи бледнее и мало механичко оштетување Сликите или фотографиите со висока дефиниција се от�

DEN 900.96

Специјален третман со гел на површината на сликарството Специјален третман со гел на површината на сли�

DEN 3.00

Големина на wallидни слики : 24*48inch (60x120cm) Услуга : Ако од која било причина не сте задоволни со нашите слики,

DEN 671.20

Сите перници за фрлање се професионално печатени и собрани во САД на висококвалитетно синтетичко платн

DEN 772.80

Сите наши производи се гордо направени во САД и се оживуваат во нашите објекти во Johnонстон, РИ Направено

DEN 2.00

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Нов крст од банките на Ло�

DEN 2.00

Користејќи висококвалитетна платно и најновата технологија за печатење HD, супериорниот квалитет ги пр�

DEN 2.33

Ако сте ги купиле нашите производи и имате какви било прашања, Ве молиме слободно контактирајте не прек�

DEN 547.20

Аниме постер и постер за филмска starвезда Виси? Додатоци? Не се? Не? Вклучени Од сите видови на анимација...

DEN 0.33

Нашата нарачана реплика е колекционерска и елегантен подарок за вашето семејство и пријатели...

DEN 11184.00

Нашата нарачана реплика е колекционерска и елегантен подарок за вашето семејство и пријатели Оваа позн

DEN 1251.20

Прекрасно сплетени колекционери фото презентација, рачно изработени во САД Колажот содржи фотографија

DEN 240.00

8x12 инчен фотографски принт од висококвалитетно скенирање на оригиналот Фото : Пантеон Згради на Париз Б

DEN 1331.20

Овој производ е предмет до специфични безбедносни предупредувања : Не е соодветно за деца под 7 години.П�

DEN 1.00

Материјал : Ние користиме висококвалитетно платно за печатење на висококвалитетно густо платно со висо

DEN 2.00

Пакувањето е исклучително, производот изгледа совршено, може да се чува долго време, оставете го времет�