.

.

Попуст
Електрична машина за сечење на ширина од 9,5 мм ширина, возење со појас за микита 1900б (9,5 мм де АНХО Цепило Електрико Електрико де Ла Кортадора Квир.

Електрична машина за сечење на ширина од 9,5 мм ширина, возење со појас за микита 1900б (9,5 мм де АНХО Цепило Електрико Електрико

DEN 2.67

Износот
Залиха

Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер појас. Материјал : ПУ; Главна боја : /. Тежина : 9g; Fit for : 1900b. Girth : 238mm / 9.4 "; ширина : 9,5 mm / 0,37" (Girth : 238mm / 9.4 ''; Ancho : 9,5mm / 0,37 ''. Дебелина : 3,8mm / 0,15 "; боја : портокалова (Espesor : 3,8 mm / 0.15 ''; Боја : Нарања. Име на производот : Електричен планер за појас; Содржина на пакет : 1 x Електричен планер за појас. Материјал : ПУ; главна боја : /. Тежина : 9g; одговара за : 1900b. Girth : 238mm /9.4 "; ширина : ширина : ширина : ширина : ширина : 9,5мм / 0,37 "(Girth : 238mm / 9.4 ''; Ancho : 9,5mm / 0.37 ''. Дебелина : 3,8mm / 0,15"; боја : портокалова (Espesor : 3,8 mm / 0,15 ''; Боја : Нарања. 9,5мм Ширина Електричен планер машина за сечење на ремен за возење портокалова за микита 1900b Погонот за погон може да се користи за пренесување на моќност од планерот на машината за сечење. the cutting machine. Description in Spanish9.5 mm de ancho cepillo eléctrico eléctrico de la cortadora que conduce la correa naranja para Mikita 1900 BNombre del producto : Correa eléctrica de cepilladora; Contenido del paquete : 1 x Correa eléctrica de cepilladora Material : PU; Главна во боја : /пезо : 9 g; Ajuste Para : За 1900bgirth : 238mm / 9.4 ''; Ancho : 9,5 mm / 0,37 '' Espesor : 3,8 mm / 0,15 ''; Боја : Нарања.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Земја Како Што Е Означено Новиот дизајн совршено се вклопува со неверојатен изглед Силиконскиот ремен �

DEN 1.67

Идеална употреба за машинска индустрија, класифицирани инструменти, електронски производи, уреди за до

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 0.33

Овие делови треба да ја користат вежбата на клупата, лесно е да се тресат и тоа ќе влијае на ефектот на ко

DEN 2160.00

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука / единечна брзина

DEN 1419.20

? Ефективно избегнувајте мешање на мрежниот сигнал, за да се обезбеди нормална употреба на безжичен мик�

DEN 2.00

Без разлика дали сакате да додадете класична зграда на патеката, да создадете цела заедница или да ги по

DEN 1.67

Влеговме во полето на електронски додатоци во 2015 година, ние сме професионални продавачи Имаме повеќе о

DEN 2.00

Користи статички наместо традиционално лепило Станува непроирен кога се печати; Направено од транспар�

DEN 2.33

Произведено Во Индија Производот доаѓа во бела боја Оваа ставка е совршена за декорација на вашиот дом..