.

.

Попуст
Elk Home 46704/1 Lamplighter 16 '' Висока 1-светлина на отворено на отворено со мат црна завршница

Elk Home 46704/1 Lamplighter 16 '' Висока 1-светлина на отворено на отворено со мат црна завршница

DEN 1.33

Износот
Залиха

Наведен UL. мат црна завршница; Семено стакло. 8 W x 6d x 16 H. 1 светлина од 100 вати средна основна сијалица препорачана; На сликата со сијалица во стил на влакно не е вклучена. Наведен UL. мат црна завршница; Семено стакло. 8 W x 6d x 16 H. 1 светлина од 100 вати средна основна сијалица препорачана; На сликата со сијалица во стил на влакно не е вклучена. Речиси 30 години, Елк Дом сјае светло во најголемите моменти во животот. Како што нашите клиенти пораснаа и еволуираа, така и нашиот асортиман. Горди сме што им нудиме на потрошувачите импресивен спектар на осветлување, мебел и декор со исклучителен квалитет и извонредна вредност. Иако експоненцијално се проширивме во понудата на големина и категорија, ние остануваме верни на нашите семејни корени. Нашиот прв менталитет на клиентите е во суштината на сè што правиме, и ние постојано бараме можности да го подобриме домот на домот. Ние се гордееме со нашите луѓе, нашите производи и нашите перформанси. Нашата визија е едноставна : елк дом за секој дом.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 499.20

Еден лесен wallид од колекцијата Андервуд Висина : 5,50 инчи ширина : 5,00 инчи Тип на светлина : Wallид Sconce Заврш�

DEN 11552.00

Zlite 1 светло на отворено поставено поставено тема 566 PHXLR567 PBKпредводен Cul / Cetlu модерна; Арт Деко; современо..

DEN 3.33

Материјал : Тело на алуминиумска ламба за умирање + стакло Тело на алуминиумска ламба со умирање, израбо�

DEN 3330.88

Guocc уникатен и интересен стил на дизајн, едноставен и елегантен изглед ќе додаде неколку различни вкусо�

DEN 1.00

Заврши : Четкан никел стакло : јасно Тип на ламба : Средна основа Материјал : Цврст месинг Wattage : 60.0 Од коле

DEN 2.33

Карактеристики : Водоотпорен, антикавга, отпорност на висока температура Алуминиумски легури за легура

DEN 959.84

【Висока осветленост соларна моќност Пост светла изработени од висококвалитетна ABS+PC пластика Секоја о�

DEN 3164.16

Двонивото ALO прекинувач и реверзибилната рака ја зголемуваат флексибилноста во полето Доставувајќи 8,000

DEN 185.60

Плус, ново дизајнираната внатрешна структура, независно запечатени прегради за батерии и контролори мо

DEN 2.00

ДВА РЕЖИМА НА БОЈА : сончевата пост светлина има два режима(Ладно Бело И Топло Бело) Можете да изберете с�

DEN 0.67

Тело на алуминиумска ламба со умирање, комбинирано со материјал и занаетчиство, е посветено на решавање

DEN 2.67

Традиционален приклучок E27 за лесно одржување и замена, за LED или сијалици за заштеда на енергија до 60 W, 11

DEN 2.33

1 светло црно отворено пост фенер Црна со четкани акценти на никел Јасно стакло Светилки не се вклучени..

DEN 1.67

21 1 / 4" висок х 10 " широк Тежи 5,5 килограми Користи една стандардна основна сијалица од максимум 60 вати (БЛЕ

DEN 880.00

Едноставно поставување : Овој производ е дизајниран за лесно склопување, не е потребна жица, погодна за 3

DEN 799.68

[Класичен стил Пост светло] : Оваа надворешна постела за светлосни тела во црна завршница алуминиумска к

DEN 1.67

IP65 е отпорен на прашина и водоотпорен, може да спречи прскање на упад на вода, антикорозија, анти ' рѓа и а

DEN 0.33

Стаклена лабави со светло пренесување : Дизајнот на четиристрано стакло може ефикасно да ги блокира дож

DEN 0.67

Процес : Кастинг / сликарство / полирање и сл Применлив простор : Двор / балкон / порта, итн Транспарентно з

DEN 287.84

【Трајна употреба】 Адаптерот за монтирање на Пјер Пјер е изработен од алуминиум што е докажан за 'рѓа за

DEN 2.33

Тип на ламба : Инкандесен ламба, ЛЕР, светилка за заштеда на енергија, итн.Едноставна ламба за надворешна

DEN 1.33

1 лесна надворешна позиција поставена 1 лесна надворешна позиција поставена Ажурирајте надворешен прос

DEN 2371.20

Водоотпорен : дизајниран од еколошки и долготрајни материјали, овие светла на отворено се водоотпорни...

DEN 2.67

Држач за алуминиумска ламба за алуминиум, полиран, обложена во прав и рачно насликан за печење со висока