.

.

Попуст
Елка Здолниште со Пом Трим Дакел-Џемпери-Божиќ-Подарок Празник Божиќ Дома Украси 48

Елка Здолниште со Пом Трим Дакел-Џемпери-Божиќ-Подарок Празник Божиќ Дома Украси 48

DEN 535.04

Износот
Залиха

Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кадифен Материјал За Заштита На Вашиот Под. Отворот Има 3 Врски За Прицврстување На Здолништето На Дрвото Околу Дрвото И Изгледа Одлично. Ние Нудиме Дрво Здолниште Од Три Различни Големини За Вашиот Избор За Покривање На Вашите Новогодишни Елки, Можете Да Купите Врз Основа На Вашето Барање. Ова Здолниште За Новогодишна Елка Има Уникатна Шема Со Симпатичен Дизајн На Украсување Пом Што Ќе Донесе Топла Силна Празнична Атмосфера На Вашето Семејство. Ова Шармантно Здолниште За Новогодишна Елка Е Совршено За Чување На Подовите Од Вашиот Дом Или Канцеларија Без Борови Иглички Или Сок Од Дрвја Во Текот На Целата Сезона. Горниот Слој Е Изработен Од Висококвалитетна Полиестерска Ламинатна Рипстоп Ткаенина, А Дното Има Кадифен Материјал За Заштита На Вашиот Под. Отворот Има 3 Врски За Прицврстување На Здолништето На Дрвото Околу Дрвото И Изгледа Одлично. Ние Нудиме Дрво Здолниште Од Три Различни Големини За Вашиот Избор За Покривање На Вашите Новогодишни Елки, Можете Да Купите Врз Основа На Вашето Барање. Ова Здолниште За Новогодишна Елка Има Уникатна Шема Со Симпатичен Дизајн На Украсување Пом Што Ќе Донесе Топла Силна Празнична Атмосфера На Вашето Семејство. Ова Шармантно Здолниште За Новогодишна Елка Е Совршено За Чување На Подовите Од Вашиот Дом Или Канцеларија Без Борови Иглички Или Сок Од Дрвја Во Текот На Целата Сезона.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

Многу е погодно да го чувате подот од вашиот дом или канцеларија бесплатно во текот на целата сезона...

DEN 509.28

Практично и лесно за прицврстување и затворање на здолништето На новогодишната елка за да се обезбеди з

DEN 566.40

НАШАТА УСЛУГА ГАРАНЦИЈА : Ако имате било какви прашања, предлози, прашања, или проблеми...

DEN 207.84

Многу Е Погоден За Божиќ, Нова Година, Празнични Забави, Годишни Прослави, Декорација На Сцена И Внатреш�

DEN 223.84

ДЕКОРАЦИЈА ЗА ПОВЕЌЕКРАТНА УПОТРЕБА : ова висококвалитетно здолниште од дрво е издржливо и суштински д�

DEN 159.84

Совршен Божиќен Украс : Совршен за домашен надворешен внатрешен декор и Канцелариски божиќни украси, до

DEN 3.33

Кутии за подароци, торби за подароци, кукли итн Може да се стави на Здолништето На елка, што е визуелно по

DEN 0.33

✿ Овој украс За божиќна декорација е опремен со : Здолниште За Новогодишна елка + црвена покриена вратов

DEN 1.00

?●Издржлив Материјал ● Оваа Подлога За Новогодишна елка за повеќекратна употреба е изработена од висо�

DEN 2.33

Лесно За Инсталирање : Три врски при отворање за да се обезбеди здолниште од дрво на Место под Елката, зд�

DEN 276.80

За Совршено Украсување На Вашето Дрво, Препорачуваме Дијаметарот На Здолништето На Дрвото Да Биде Најм�

DEN 0.33

МАТЕРИЈАЛ : Крпа, Кадифен, Чипка со Реси Без разлика каде ќе ги ставите, можете да додадете празнична атм�

DEN 1.33

?[Прекрасно Здолниште За Новогодишна Елка] висококвалитетно подолго здолниште од вештачко крзно, меко �