.

.

Попуст
Епсон ИЦБК80 Оригинален Кертриџ Со Мастило, Пченка, Црна

Епсон ИЦБК80 Оригинален Кертриџ Со Мастило, Пченка, Црна

DEN 342.08

Износот
Залиха

Гаранцијата на производителот не може да се примени. Стил : Стандарден Тип. Единственото мастило произведено Од Епсон. Ги штити вашите фотографии од озон и светлина што не сакаат отпечатоци од фотографии. Опремени со ИЦ чипови. Ги рециклираме сите наши потрошени Касети Со Мастило Епсон. Компатибилни модели : ЕП-707А / ЕП-708А / ЕП-777А / ЕП-807АБ / ЕП-807АР / ЕП-807АВ / ЕП-808АБ / ЕП-808АР / ЕП-808АВ / ЕП-907Ф / ЕП-977А3 / ЕП-978А3 79А3( Од Мај 2017 Година) кертриџот ЗА верзија 80Л И 80 кертриџот МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ВО МЕШАНИ ОБЛАСТИ. Верзијата ОД 80 ЛИТРИ на кертриџот е иста по големина од касетата #80, но има голем капацитет за мастило.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 745.60

HANDMADE : Each dragon wing and electric mechanism are made of aluminum alloy and EVA fabric by hand,and the limited supply is only 60 Внимание : Бидејќи крилјата се

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 172.64

Женски панталони обична работа зимска женска волна хеланки плус здолниште со големина за жени 80 тина об

DEN 0.33

Тие се погодни за домашна лична употреба или можат да се користат во салонот за уметност за нокти за про�

DEN 949.44

26 х 32 х 7см / 10 Дизајниран со принципот на шпорет под притисок, за готвење храна целосно запечатена, што мо

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 599.84

Дијаметар : 7 1 / 2 Направено од порцелан Злато надвор и внатре во рамките Вклучен штанд Само украсна употр

DEN 1631.84

●FLYBIRD 2021 Нов Дизајн●Уникатна Перница ТриВоЕдно со мал јаз и цврста и издржлива за поддршка на повеќе ОД

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 3.33

СООДВЕТНА ЦЕНА 30 шишиња лосион за тело, 30 шампон и регенератор 2 во 1 шишиња, 30 сапуни и 30 чешли за коса во �

DEN 0.33

Многу време и напор оди во истражување и развој И Кспорт има целосен тим инженери кои постојано ги подоб

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�