.

.

Попуст
Equator ED860 Компактен 3.5Cu.ft. Функција за суво/освежување на сензорот за фен

Equator ED860 Компактен 3.5Cu.ft. Функција за суво/освежување на сензорот за фен

DEN 1448.00

Износот
Залиха

Донесени од вас од Напредни уреди на Екватор кои се специјализирани за производи за мали простори. Функција за освежување : Освежете ја облеката со 12 минути топол сув циклус, за да се олесни преклопувањето. Тапан од не'рѓосувачки челик за подолга издржливост. Чувар на брчки, прекинувач за безбедност на вратите и заклучување на децата. Турбо вентилатор со голема брзина за ефикасност на сушење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи