.

.

Попуст
Еваплус 29,4 V 2A Полнач За Батерии за 25,2 V 25,9 V 24v Батерија, Влез 100-240V AC - DC 5,5 x 2,1 mm Приклучок, Приклучок ЗА Полнење ЗА Пакет Литиумски Батерии 7S

Еваплус 29,4 V 2A Полнач За Батерии за 25,2 V 25,9 V 24v Батерија, Влез 100-240V AC - DC 5,5 x 2,1 mm Приклучок, Приклучок ЗА

DEN 255.84

Износот
Залиха

Конектор : еднократна вградена женка со дијаметар од 5,5 x 2,1 mm, и само За Батеријата Li-on. Влез : 100-240 V AC 50-60 HZ 1.2 A (МАКС); Излез : 29.4 V 2a dc полнач ЗА 24v 23.9 V 29.2 V 25.2 V 2 A БАТЕРИЈА. Индикативно Светло : црвено светло при полнење, зелено светло кога е целосно наполнето. Cc-CV работниот режим го максимизира животниот век на батеријата. Автоматско запирање кога е целосно наполнето. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : ако не сте задоволни со нашиот производ,известете ни и ќе ви биде понудено целосно враќање или замена. Уживајте во ова апсолутно без ризик купување со кликнување на жолтото Копче Додај во Кошничка. Една Година Загарантирана. Брзо полнење : Без Употреба : стандарден Тип на батерија : Електрична Енергија Паметно Полнење : Да Штекер Стандард : ЕДНОНАСОЧЕН конектор без разлика дали е оригинален : оригинален Се Применува На : Влез на литиумски батерии : 100-240 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 50-60 HZ 1.2 А(МАКС) Заштита : Краток спој / Преоптоварување / Над Напон Приклучок : САД ПРИКЛУЧОК LED Дисплеј : Црвено : во состојба на полнење, Зелено : Режим На Целосно Полнење : CC До CV Употреба : пакетот полнач за литиумски батерии вклучува : 1 x 29.4 V Полнач 1 X Кабел ЗА Напојување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

За Употреба Во Epson ET16500, ET3600, ET4550 Изразување ET3600 Работна Сила ET16500, ET4550 Вклучени : 1 Т774120 Црна 1 Т664220 Цијан 1 Т

DEN 459.36

Променлива на трансформаторот на AC отколку што може да се постави, што е погодно и флексибилно за употре

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 138.88

СОВРШЕН ПОДАРОК : садот за бричење е достапен во класично млечно бело, погоден за секој стил на соба и мо�

DEN 3.00

Рефлективни писма за сертификати за ноќна безбедност Вклучува две закрпи Голема големина 3x8 ”за полесн

DEN 1052.80

✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни дена Возрасни в Valentубезни ден на в Valentубените, за жени девојки, пуфер еле�

DEN 872.96

Спринклер за црево за градинарски тревници е ваш идеален избор за наводнувачки дворови, тревници на отв

DEN 1004.16

Работи одлично КАКО LED светло за фотографија, или како осветлување на камерата за снимање видео За You Tube..

DEN 0.33

【Висока Компатибилност】:280 XXL 281 XXL мастило касети Компатибилен со Canon Pixma TR8520 , Pixma TS6320 , Pixma TS6120, Pixma TR7520 , P

DEN 0.33

ВРВЕН КВАЛИТЕТ : 100 фунти Акции картичка, Направени во САД, Секој Пакет Вклучува Претстава Силна МиниПле�

DEN 351.84

Хавајската кошула за мажи е направена од 100% полиестер Мажите со графички маички се избираат висококвал�

DEN 303.84

It Мода И Нека Ви Посигурни.It Изработен Е Од Еластични Работни Панталони Женска Облека За Ситни Жени Плус

DEN 1.00

Направете Свој Уникатен Стилски Вкус само додадете дополнителен вкус со нашите мини пипети за стискањ�

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 475.04

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање на ставката 60% Памук, 40% Полиестер Увезени...

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 1216.00

360 Метод на чистење Со главата на четката со форма во форма U, може да се исчисти околу забот без да се гри

DEN 143.68

Крпи за брзо чистење за погодност Формула за чистење севоедно ефикасно за чистење раце, раце, алатки и п�

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 255.84

Оригинален дизајн : Овие оригинални стаклени очи на кукли се преобразуваат за да се погледне Уникатен, в

DEN 2.33

Дизајн на лента За пот : капачињата за чистење хируршките жени имаат вградена лента за пот во внатрешнос