.

.

Попуст
ExpressitBest Pushioned Slide -On сандали/слајдови за мажи, жени и млади - Знаме на островите Маршал - знаме на островите Маршал

ExpressitBest Pushioned Slide -On сандали/слајдови за мажи, жени и млади - Знаме на островите Маршал - знаме на островите Маршал

DEN 2.67

Износот
Залиха

Пораза за природна гума. Затворање на кука и јамка. Само миење на рацете. Мидилото за враќање на енергијата со целосна должина за супер-меко амортизирање. Наречена синтетичка кука и лента за јамка за прилагодливо вклопување. Калапи за нозе со пена до ногата за супериорна удобност и амортизирање. Издржливи и слајдови со високи перформанси изработени од високо-влијанија од гума/поли-мешавина и меки ленти со неопренови со меки со велкро. Живописни и долготрајни бои. Со овие слајдови, преместете од плажа на улица во врвна удобност и стил. Целосната средна должина ја лулка ногата со супер-меко амортизирање. Подредената синтетичка кука и лента за јамка ви овозможува да изберете Fit што ви одговара најдобро, додека пената во калапите со нозе на ногата за супериорна удобност и амортизирање. Табела со големина (кај мажи/жени/млади/големини на ЕУ) : - x мали : мажи (6), жени (7/7,5), млади (5y), ЕУ (36) - мали : мажи (6), жени (7 /7.5), млади (6y), ЕУ (38) Среден : мажи (7/7,5), жени (9/9,5), млади (7y), ЕУ (40) големи : мажи (9/9,5), жени (11 /11.5), ЕУ (42) x Голем : мажи (11/11,5), жени (12), ЕУ (44) изградени за удобност, стапалото е направено од мека мемориска пена што ја враќа енергијата во стапалото, а каишот Велкро Ви овозможува да се прилагодите на вашата удобност. Овие издржливи и слајдови со високи перформанси се изработени со подлога со гума/поли-мешавина од високо-влијание и меки ленти за неопренови со меки со велкро. Тие исто така се направени со висококвалитетно шиење и склопување. Одличен подарок за себе или за пријателите и семејството, овие слајдови се удобен и забавен начин да се изразите. Боите се светли и живописни и ќе траат со наредните години.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 203.68

?Сандалите одговараат на сите тимови ●ИНФОРМАЦИИ за ИСПОРАКА ● Забрзана Испорака : 37 Дена...

DEN 0.33

Направени во САД или увезени Womenените обувки облечени рамни златни сандали за свадба кратки сребрени по

DEN 1.67

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон МАТЕРИЈАЛИ : Изработени со горна полиестерска мрежа Што може д�

DEN 2.00

Произведено во САД или Увезено Гумен ѓон Уникатен и стилски, Шампионот Мелосо Сквиш СЛ обувки се дизајн�

DEN 416.00

рамни сандали за жени облечени рамни сандали со ленти за глуждот рамни сандали за жени облечени летни р�

DEN 1470.40

Тогаш, ние ќе ви обезбедиме разумно решение брзо за да го решите вашиот проблем ? Материјал : goingе се за inу

DEN 1048.00

црни рамни сандали со ригистони црни рамни сандали фустани црни рамни сандали широки црни рамни сандал�

DEN 2.00

shoes for women dressy shoes for women boots shoes for women sandals shoes for women high heels flats shoes women sandals bridesmaid shoes flat sandals shoes flat sandals for women shoes wom

DEN 2.67

Достапно за новороденчиња за новороденчиња Бебе деца 【Лесно носење】 чевлите за деца за деца за деца се

DEN 592.00

Лизганите жени ги утешуваат жените папучи во затворен и на отворено есен и зимска мода удобна пеперутка

DEN 2.33

Увезени Полиуретан ѓон Горниот материјал за чевли : Пу Должина на влошка = должина на стапалото+0,8 см Еди�

DEN 1268.80

Направени во САД или увезени фустан форми светло сина цветна фустан портокалова и розова фустан за жени

DEN 348.00

Произведено во САД или Увезено Етилен Винил ацетат единствен Слајдот НА Базенот РОЛДЕЗ има тонски брен�

DEN 207.84

Кожна постава Фустан, забава, датум, работа, свадба Ултра лесен дизајн кој има куќиште за токи за совршен

DEN 2.33

100% Пу Увезени женски сандали женски сандали женски сандали женски сандали женски сандали Опис : Пол : Women

DEN 1.33

Увезени Гумен ѓон Гумен Ѓон момчињата сандали за лето со мрежест горен дел брзо се сушат и дишат, ќе ги о�

DEN 1.00

allow 13mm error due to manual measurement.It Is Made Of baby rain boots 1218 months heels for kids girls dress shoes size 1 baby dress shoes little girls toys toddler girl tennis shoes sque

DEN 1483.20

100% Пу Увезени Материјал со висок квалитет, удобен и мек, го намалува стресот на зглобовите, ги зајакнува

DEN 1.67

Синтетички гумен ѓон Деца лесни, перницамеки слајдови ЛЕСЕН ГОРЕН ДЕЛ : лесен синтетички горен дел за уд

DEN 1.33

Гумен ѓон Мали деца активни сандали во задолжителна извонредна шема на бои Затворање со кука и јамка за

DEN 207.84

【Опис на големината】 Ве молиме, проверете го описот на нашата големина или консултирајте се со нас.5" Го

DEN 388.64

100% Синтетички Гумен ѓон Од 1982 година, сопственик на 2 Усни, Чахе Ганимијан дизајнира обувки во тренд со в�