.

.

Попуст
Фалке машко семејство М, така, грешка

Фалке машко семејство М, така, грешка

DEN 336.00

Износот
Залиха

Семејниот чорап Фалке не само што ласка за кожата, туку е и одржлива : тој е направен скоро целосно од Фалке-ние се грижиме-памук, заштеда на ресурси и социјално прифатлив памук, дополнет со мал дел од рециклирани функционални предива за поголема еластичност и Висока материјална издржливост. Машински миење. Единечен пакет чорапи со теле за мажи направени од одржлив памук заштеда на ресурси, мешан со рециклирани компоненти на предиво; трагачки памук со намален јаглероден отпечаток ултра-меки на кожата; Обична шема, манжетна со ребрести и лого на дизајнерот на ѓон. Засилените стресни зони дополнително ја обезбедуваат долговечноста на производот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.00

Достапно е во големина 1013, што одговара на сите големини на чевли 1013 за дами и 812 за мажи Достапно е во гол

DEN 383.84

Големина и карактеристики : Различни карактеристики на нашите чорапи со средно теле : Нашите чорапи за ф

DEN 399.68

Микрофибер Машинско миење Памук мешавина за машки чорапи со 4 пакувања „ЦК“ од обете страни на секоја п

DEN 3.33

83% памук / алгодин, 14% најлон / Нилан, 2% Lycra® Spandex / elastano, 1% полиестер / полиестер Направено во САД...

DEN 399.84

Машинско миење Лесна грижа : машинско миење, суво суво; Ве молиме, упатете се на описот на производот за п