.

.

Попуст
Фалокутус Тело&засилувач;Лице Хајлајтер Во Прав Стап, Самовила Нагласи Тапкање Три-димензионални Прав Шминка,Искра Лабава Сјај Хајлајтер во прав, Осветли Шминка С?

Фалокутус Тело&засилувач;Лице Хајлајтер Во Прав Стап, Самовила Нагласи Тапкање Три-димензионални Прав Шминка,Искра Лабава Сјај

DEN 2.00

Износот
Залиха

①Повеќекратни употреби falocutus Хајлајтер Стап во Прав не само што може да се користи за лице,туку може да се користи и за тело,врат,клучна коска,нозе и која било област што сакате да ја сјаете. Нагласениот издуван стап е достапен во 3 бои за да ја изберете соодветната боја според вашата корист. ●Уникатен Дизајн На Издувам ● совршена комбинација на издувам и хајлајтер, Само намачкајте ја главата на хајлајтерот каде што сакате. Оставете ја кожата да изгледа бакната со сонце и да се чувствува луксузно мека. Шминката не лета powder.It може да се користи и како сенка за очи. Нанесете со четка за сенки за очи или прсти. Пигмент кој лесно се лепи за пределот околу очите за да создаде шармантна и долготрајна шминка. ●Хајлајтер За прав во прав Од дијамант, Може подобро да ја контролира количината на прав, не е лесна за ширење и не е лесна за губење, многу е лесна за употреба. Во споредба со хајлајтерите за прскање, врвот на сунѓерот се нанесува порамномерно и не пудра. ●Безбеден и Без Суровост. Прашокот од самовилски стап изработен од висококвалитетни безбедни и здрави материјали, е без суровост без никакви тестови за животни. ЗАБЕЛЕШКА : Првиот што ќе го користите, ве Молиме тапкајте многу пати, Додека не излезе правот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка Дупчалки За Дрво / Дупчалки За Конусна Точка...

DEN 302.40

Шише со парфеми во викторијански стил Големина 2 1 / 4 "(ч) x 1,5" (w) Погледнете преку зелено стакло во боја / з

DEN 121.28

Прекрасен добар избор како привремена тетоважа, шминка на телото, а исто така може да покрие лузна на те�

DEN 2.67

Креативно Дрво Жито Печат Тип Вграден Водоотпорен Ѓубре Може Бања Подот Стои Долга Рачка Тоалет Четка Н

DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве

DEN 2.33

Мултифункционален дигитален дебеломер ЛЦДдисплеј, екранот е јасен и лесен за читање Лесно префрлете се

DEN 1.00

Голем квадратен појадок дрво Димензии на послужавник за сервирање се : Должина : 12 "x ширина : 12" x висина : 2

DEN 323.84

Сопственик на вклопување на коцки : Копчето е издржливо, лесно се отвора и затвора Метални коцки : Задебе

DEN 244.96

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 366.24

Womenенски џемпер y2k плетен џемпер y2k џемпер y2k гранџ џемпер жолт естетски џемпер жолт џемпер y2k grunge zip up џем�

DEN 3007.84

Спецификација : 1 Вклучува Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање : не треба да трошите уште 1 денар за �

DEN 1.33

Уникатен и значаен подарок ●Големина и должина на Синџирот : 55см, големина На Приврзок : 2525мм Наполнете �

DEN 3.33

Стилски Дизајн на возбуда : Екстра долгото класично здолниште со рафтено креветче е стилизирано со греј

DEN 1.67

Намотките со висока чистота на бакар ја зголемуваат ефикасноста Специјално дизајниран за RC Crawler Brushed Car �

DEN 367.84

Квалитетниот организатор на кабли доаѓа со издржливо затворање со двоен метален патент и цврст дизајн �

DEN 0.33

Компатибилен со широк спектар на апликации од трети страни, како ШТО СЕ OBD Fusion, Вртежен Момент и Скенер З�

DEN 255.84

е разноврсна и може лесно да се прилагоди Оптимална заштита Комбинацијата на робусна задна страна и изд

DEN 1119.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм