.

.

Попуст
Faotup 1Set/3PCS 2/4/8 Сет на четки за мали матрици, дрвени четки за матрици, четки за матрици за сликање, уметник природни четки за бојадисување, дијаметар од 0,66/0,50/0,33

Faotup 1Set/3PCS 2/4/8 Сет на четки за мали матрици, дрвени четки за матрици, четки за матрици за сликање, уметник природни

DEN 111.84

Износот
Залиха

Добар квалитет : прачката на производот е направен од дрво, што е цврсто и издржливо.66inches Ве молиме, видете ја сликата за детална големина Пакет содржи : 3pcs x Мали четки од дрвени матрици поради рачно мерење, оставете грешка од 1-2мм. Четката е уредна, а корените се различни. Обезбедување на квалитет : Производот е изработен од вистинска животинска коса, која може рамномерно да го натопи пигментот и е лесно да се исчисти. Овој производ е поставена 1 SET/3 PCS Мала дрвени четки за матрици. Алуминиумската цевка ја поврзува главата на четката, која е лесна, силна и лесна за чистење. Ако мислите дека производот што го добивте не е погоден за вас или не сте задоволни, ве молиме известете ни. Добар квалитет : прачката на производот е направен од дрво, што е цврсто и издржливо. Функција на производот : Овој производ се користи за боење и рендерирање на дневни слики.Пакетот содржи : 3 парчиња x мали четки од дрвени матрици. Најчесто користена големина : Големината на четката е погодна за употреба на дневно сликарство, можете да користите четка со соодветна големина според големината на блокот во боја. Алуминиумската цевка ја поврзува главата на четката, која е лесна, силна и лесна за чистење. Ако имате какви било прашања, ние сме повеќе од среќни да ви помогнеме. Овој производ се користи за боење и рендерирање на дневни слики. Функција на производот : Овој производ се користи за боење и рендерирање на дневни слики. Најчесто користена големина : Големината на четката е погодна за употреба на дневно сликарство, можете да користите четка со соодветна големина според големината на блокот во боја. Име на производот : Faotup 1 Set/3pcs Мали дрвени четки за матрици Поставете материјал : дрво, свиња за коса, алуминиумска боја : дрво, сребрен пакет Тежина : 24g Дијаметар на производот : 0,33/0,50/0.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 5315.36

1 Нема пролевање 2 Мултифункционално 3 Цврста коса 4 Издржлив и практичен 5 Погодно за сликање на масло, ак

DEN 0.33

Услуги за клиенти】 Задоволството на клиентите е еден од нашите главни приоритети, затоа нашите дизајне

DEN 473.60

Направени за сите уметници, основите акрилици се квалитетни студенти.Зошто основи? Ликвиликс измисли а

DEN 1011.20

Агеномски рачки : Секоја внимателно дизајнирана, со долга цврста дрвена рачка во специјална боја на сли�

DEN 0.67

Добро работи со бои за гуаче, акварел и маслени 10 парчиња различни големини и различни четки за глава за

DEN 1968.48

Ве молиме, дозволете грешки во мала големина како резултат на рачното мерење Лесен за употреба и достап�

DEN 795.20

Неразделување, еластична, силна апсорпција на вода, цврст врв Површината на УВ пенкалото е мазна...

DEN 0.67

Цврсти и издржливи : Нашите четки за акварел се изработени од висококвалитетни ферули со процесот на пр�

DEN 4006.88

Зглобот на интерфејсот на алуминиумска цевка е двојно згрозен, а главата на пенкалото не е лесно да се и�

DEN 0.67

Барелот е изработен од бреза Косата е добра и мазна за употреба, а нацртаните линии се рамномерни и стил�

DEN 2865.60

2 различни краеви за различни желби Завршете со поголема топка и друг крај со помал Директни и аголни то�

DEN 1.00

Четки за фини детали и работа за миење Заврши во боја за типови на влакната Четки за фини детали и работа

DEN 0.33

Совршено за акварели, масла и акрилици, погодно за почетници, како и за уметник За да ги исчистите четкит

DEN 1.00

За трајна и долготрајна употреба Дрвена рачка за лесен зафат и контрола Голем број на избор на коса за д�

DEN 3068.96

Спецификација : Материјал за случај : Канвашанд Материјал : Материјал од дрво : nynonsize : App.Синтетички влакн

DEN 4076.80

Фината завршница на бојата е исправно Меките влакна лесно земаат боја Пенкало е пријатно за допир и има

DEN 6162.08

Име : Мултифункционални дванаесет правила за четкички правила : 40,5*26 Бисер Хром бакарна цевка : поголема

DEN 0.67

Четки во форма на вентилатор, најлонската коса не би залутала или се шири додека сликал Премиум материј�

DEN 1.33

Вклучува 13 различни пенкала за различни цели Овој производ е изработен од најлонска волна како суровин�

DEN 1.67

Материјал : најлон Растворлив или не : мастило Рачка материјал : дрво Тип : Пенкало за акварел Тип : Четка �