.

.

Попуст
Фармакопија Нане Арган Регенератор-Ароматерапија коса &засилувач; Скалпот Нега Со Природни &засилувач; Органски Состојки-Вегетаријанска, Суровост Слободен, Арома?

Фармакопија Нане Арган Регенератор-Ароматерапија коса &засилувач; Скалпот Нега Со Природни &засилувач; Органски Состојки-Вегетаријанска,

DEN 1.00

Износот
Залиха

Замислено дизајнирани производи за мажи и жени. Создаден од природни, органски или одржливи извори за негување на кожата и косата. Без суровост и вегански формули без : парабени, сулфати, фталати или синтетички мириси. Избрана Во Хајат Регенси, Бест Вестерн плус и други убави хотели. Подобро За Вас Бања И Тело за дома и далеку. ХИДРАТАНТЕН РЕГЕНЕРАТОР : Ревитализирајте, хидрирајте и заштитете ја косата со овој енергичен регенератор формулиран со масло од арган, алое вера, екстракт од маслиново лист и камилица, оставајќи ја вашата коса мека и податлива. СВЕЖ МИРИС : за оние од вас кои ја сакаа нашата ексклузивна Колекција На Хотели Арган Масло, направивме специјална Верзија На Нане Арган само за вас. Овој измазнувачки и лесен регенератор, богат со есенции од зелен чај и нане, ја остава вашата коса миризлива и е погодна и за мажи и за жени. Ако сте заинтересирани за производите На Арган што се наоѓаат во хотелите, погледнете ја страницата За Колекции На Хотели на нашата продавница. СУРОВОСТ СЛОБОДЕН овој вегански регенератор е направен Во Канада. ПОДОБРО ЗА ТЕБЕ БАЊА + ТЕЛО : Фармакопијата е модерна аптекарска колекција за дома и далеку; овој регенератор базиран на растенија е ослободен од парабени, сулфати, фталати и синтетички мирис и бои. 100% СРЕЌА : горди Сме на секој наш чист производ за нега на тело и коса; ако не сте целосно задоволни со овој регенератор, можете да го вратите за целосно враќање на средствата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 328.00

Најнапредниот систем за кондиционирање против паѓање на крем Свила 3во1 што го намалува падот на косата

DEN 1.33

Овој моќен крем за сушење со фен драматично го намалува времето на сушење со фен, додека се бори против р

DEN 396.96

Веднаш се апсорбира од косата оставајќи ја свиленкаста и сјајна Ја зајакнува и штити косата од оштетува

DEN 2.33

Користете Шампон И Регенератор Од Бадем + Шеа путер заедно како систем за неверојатно мазна и навлажнет�

DEN 915.20

Воведување На Регенераторот За Зајакнување На Тоникот Изуми На Шу Уемура Ова шише од 250 мл е совршен нач�

DEN 271.20

Омекнува и обновува Без сулфати и парабени Натопена со хидролизирана Дајте оштетена, преработена коса �

DEN 0.67

Сите видови на коса Камелија, масло Од Арган, омега3 и масло Од Мелалеука ви даваат дополнителна кондици�

DEN 3.00

Младокосата постепено ќе ја врати вашата коса во својата природна, младешка боја без бои, пероксид или о

DEN 963.20

ХИДРАТАНТЕН РЕГЕНЕРАТОР МАКСАМ : Навлажнете ги и вратете ги бравите Со навлажнувачки регенератор Макса

DEN 0.33

2 Парчиња 12 Унца (354мл) Лесно Нахранети, Меки Нишки Нема Сулфати, Бои Или Парабени Внесено Со Бадемово Мле

DEN 416.00

Премногу добри работи овде, и вашата коса ќе се согласи Инспирирана од свежото чувство од скокање во оке

DEN 192.00

Природен детски спреј за отплеткување направен со природни, растителни и минерални состојки Без БХА, Бх

DEN 1.33

ПРЕМОТАЈТЕ, РЕСЕТИРАЈТЕ, ПОВТОРНО ЗАПЕЧАТЕТЕ : Добијте свилени мазни, хидрирани здрави брави...

DEN 676.48

Поправка, обновување и условување на вашите преоптоварени Кадрици со овој омекнувачки омекнувач остав�

DEN 3.00

Оваа уникатна формула ќе ви помогне природно да ја зајакнете косата, особено кога имаме недостаток на х�

DEN 192.00

Тип На Производ : Регенератор Точка Пакет Димензија : 3.987 См L X4, 191 См W X18, 592 См H Точка Пакет Тежина : 0.209 кг..