.

.

Попуст
Fehun Tinnings, 201 кујнска полица поставена од не'рѓосувачки челик, решетката за одвод за складирање на домаќинства

Fehun Tinnings, 201 кујнска полица поставена од не'рѓосувачки челик, решетката за одвод за складирање на домаќинства

DEN 1.33

Износот
Залиха

Дизајн : дизајн поставен на wallидови, ефикасна употреба на кујнски wallиден простор, заштеда на работна површина. Материјал : 201 површина од не'рѓосувачки челик, широко користена во кујнски уреди, антикорозија, анти-рист и трајни. Карактеристики : NG-оптоварување со оптоварување, решетката за садови има одвојлива тава за одвод за одвод за одводната вода без да се акумулира вода, тавата за одвод на ПП може да се повлече за да се прелива вода и е суво во секое време, а решетката за одвод е стабилна и издржлива. Мулти-функција : Може да складира јадења, виси лажици, стапчиња за јадење, итн. Едношалтерско складирање ја прави вашата кујна чиста и попространа. Инсталација : Инсталација без дупки, без оштетување на wallидот, убава и цврста, погодна за повеќе wallsидови, едноставна и удобна, стабилна структура, безбедна за употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1600.00

★ Мерења : 41cm x 28cm x 19cm / 16 x 11 x 7inch ★ Заштеда на вселената : Овој дренажа за јадење е дизајниран да одговара

DEN 0.67

★ Дополнителен голем капацитет : Двоен сад за садови со 1 блок за сечење, 1 широка рамна кутија за прибор �

DEN 1.67

Оваа хартиена организација кујна дренажа за сушење решетката за сушење бебе бебе за сушење на сад за са�

DEN 5400.64

Материјал : Метал Отстранливиот сад за одвод овозможува лесно отстранување на вишокот вода...

DEN 223.84

【Добар помошник за пикник】 Постојат рачки од обете страни, кои се погодни за носење и носење 【Лесно за

DEN 0.67

Закачете на кабинетот, лесен за инсталирање Двоен слој, може да држи две табли за сечење Издржлив железе

DEN 2.33

Материјал : , водоотпорен и искривен, издржлив и капацитет за носење и носење Број на големина на слоеви (

DEN 1.33

Function 3во1 функцијаОваа решетка за сушење на садот се проширува за употреба на шанкот, во мијалникот или н

DEN 4563.20

Ова е многу практична и решетка за сушење на садови со голем капацитет Издржлив и лесен за чистење...

DEN 1.00

Лесно за земање, одвојлив сад за вода, лесен за истурање вода, подлога за стапало Погодно и практично Суш

DEN 0.67

Willе ви заштеди многу контра простор за вас 【Брз одвод】 Овој мијалник за сушење на мијалник Усвојување �

DEN 43.04

Заштита на кујнски мијалник Мат за двојно мијалник XL сад за сушење на садови за кујнски шалтер за кујнск

DEN 0.33

Големина на семејствотоОрганизирајте го вашиот сад за вечера и вашите бројачи чисти и суви со оваа екст