.

.

Попуст
Флеш Мебел Еми 23.625В х 47.25 Л Правоаголни Зелени Пластични Висина Прилагодливи Активност Маса Во собата со 6 Столици

Флеш Мебел Еми 23.625В х 47.25 Л Правоаголни Зелени Пластични Висина Прилагодливи Активност Маса Во собата со 6 Столици

DEN 3.33

Износот
Залиха

Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни и училишни апликации за сместување деца на возраст од 2-6 години. Поттикнување на креативноста во младиот и надежен студенти со специјалитет дизајниран училница мебел за да се поттикне учењето. Стол за оџак во училница : 10,5" висина на седиштето, контурирана едноделна полипропиленска обвивка, без метални делови ја елиминираат повредата на штипкање.75" H; Големина На Седиштето : 10"W x 10"d x 10. статичко оптоварување на тежината. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Табелата : 23. Ниско во одржување, овие столчиња за мали деца и маса за активности бришат со леснотија по закуски. Идеална употреба во училницата, дневен престој, предучилишна установа, домашно училиште, после училишни центри. Идеална употреба во училницата, дневен престој, предучилишна установа, домашно училиште, после училишни центри.5" H; Бродови во Повеќе Кутии.5 "D x 20" H; Големина На Грбот : 11 "W x 10. Не само што овие столчиња се дизајнирани правилно, туку се и лесни, така што децата можат да се чувствуваат независно со тоа што самите ќе ги поместат столчињата.5 "D x 20" H; Големина На Грбот : 11 "W x 10. Детска училница маса : 1 " дебел мазен врв со безбедносни заоблени агли, 220 фунти. статичко оптоварување на тежината. Создадете забавен простор за децата да учат и да играат на оваа маса во училницата поставена за домашни и училишни апликации за сместување деца на возраст од 2-6 години.5" H; Бродови во Повеќе Кутии. Овој сет на маса за активности служи како маса за играње или детска трпезариска маса во училницата или домот. МЕРЕЊА НА ПРОИЗВОДОТ : Големина На Табелата : 23.75" H; Големина На Седиштето : 10"W x 10"d x 10.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 201.44

Компатибилен Со Швина10 А15 А20 А25 101 102 103 112 113 120 122 123 126 130 131 140 150 170 201 202 203 206 212 213 220 222 223 226 227П 230 231 240 270 418 420 428 43

DEN 1.00

Вклучени додатоци : Водоотпорна кутија за складирање, лента за глава, лента за градите, тока Jкука...

DEN 2.00

Боја : тв држач За монтирање На Црн ѕид Држачи Монтирани На Ѕид : оваа монтажа е наменета за употреба пам�

DEN 127.84

Ткаенина погодна за кожата, еластична, лесна и дише, мека и удобна Ткаенина : женските фустани се направе

DEN 2.00

Стојат јака, цврста боја, долг ракав со дупки за палецот Од 1 февруари 2022 година наваму, ги надградивме на

DEN 447.84

Мултифункционален Организатор Фиока оваа декоративна лента создава повеќе амбиенти за вашите идеали.8

DEN 255.84

е разноврсна и може лесно да се прилагоди Оптимална заштита Комбинацијата на робусна задна страна и изд

DEN 2.33

Исклучителен дизајн : FGY мобилниот телефон е дизајниран во живописни бои, а овој модерен стил ќе го осве

DEN 401.60

Вклучен пакет : 1* Држач За Четка За Шминка (не содржи четки за шминка и други додатоци) Белешки : ве Молиме

DEN 0.33

Поддршка sbc / AAC / apt X / apt X HD аудио кодек формат ●Заменлив Дизајн од Типот на вратот frn BT3 S Pro е заменлив и от�

DEN 532.80

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2.33

Мултифункционален дигитален дебеломер ЛЦДдисплеј, екранот е јасен и лесен за читање Лесно префрлете се

DEN 0.33

Потекло : Жеџијанг Материјал : Нерѓосувачки Челик Модел : GGJ001 Боја : црна сребрена површина третман : пече

DEN 0.33

Избрани Бои За Избор : ќе добиете 4 парчиња држачи за визиткартички во 4 различни бои, богати со боја и дов

DEN 1.00

Голем квадратен појадок дрво Димензии на послужавник за сервирање се : Должина : 12 "x ширина : 12" x висина : 2

DEN 1.67

Големина на кутија 7,2 "широк x 4,7" долг x 2.2 "Висока Декоративна и пространа метална кутија за складирање с�

DEN 2831.84

Ако е автограм, вклучува индивидуално нумериран, евидентен холограм Категорија; Бејзбол Плочи Автограм

DEN 244.96

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 2.00

Лесен за инсталирање, дојдете со завртки и самолепливи налепници Негуста, водоотпорна, работа без бучав

DEN 3.33

Легендата вели Дека Злите Патни Духови се држат за мотоцикли онолку долго колку што имало велосипеди на

DEN 0.33

Вашата набавка ќе им помогне на жртвите на неодамнешните големи земјотреси во Турција, бидејќи ние дони

DEN 3007.84

Спецификација : 1 Вклучува Комплетни Додатоци, Лесни за Инсталирање : не треба да трошите уште 1 денар за �