.

.

Попуст
Фонтана Карпи Шампањ Бронзена Единствена Функција Универзална Дожд Тркалезна Глава За Туширање

Фонтана Карпи Шампањ Бронзена Единствена Функција Универзална Дожд Тркалезна Глава За Туширање

DEN 2716.96

Износот
Залиха

Не користете детергент што може да ја оштети површината на тушот. Енергетски Ефикасен. Растворувачи како разредувач на боја или бензен. За Да го одржите Вашиот Систем за Туширање да изгледа одлично, треба да ги следите овие чекори : . Тие вклучуваат Детергенти кои содржат киселина, белило со хлор или алкали. Абразивни помагала како што се најлонски чистачи/четки, челична волна итн. Лесни Чисти Млазници - силиконските млазници спречуваат таложење на варовник и многу лесно се чистат. За тврдоглави дамки, користете комерцијален чистач. Променете го вашето обично и здодевно искуство со туширање во интересно и смирувачко со нашата фантастична разновидност на комплети за туширање На Тушеви со Фонтан.Метална Конструкција-главата за туширање со врнежи е составена од цврст месинг и завршена Со Шампањска Бронза и е отпорна на каква било ' рѓа и корозија и ја обезбедува неговата издржливост и сигурност. Изработени Од Висококвалитетен и Издржлив Нерѓосувачки Челик. Потоа избришете го со влажна крпа. Избришете ги остатоците со влажна крпа што содржи соодветна количина неутрален детергент за миење садови. Ниска Потрошувачка На Вода. Вклучен е целиот хардвер потребен за инсталација.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Чувствителен е фин спреј кој е мек и нежен за кожата Променете ја шемата за прскање на главата за тушира�

DEN 1.33

[Висок Притисок] Дизајниран Со технологија за зголемување на притисокот, моќниот проток на вода е довол�

DEN 3856.80

Перформансите на спреј обезбедуваат искуство со дожд Аголните млазници обезбедуваат спреј со целосна �

DEN 3.00

Спреј за водопад и нишало создавајќи уникатно искуство со туширање Не само тоа, туку и стапката на прото

DEN 3.33

®Масажа Врнежи Од дожд Глава За Туширање : Туш Глава Дожд Издание ќе ве потопи во топол дожд под висок пр�

DEN 880.00

95 канали за прскање без затнување Режими на прскање : дожд воздух, рамнотежа на воздухот, вител воздух...

DEN 1.67

(кертриџот не е вклучен во гаранцијата ●ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА Намалете ги грубите колорини и други хемикал

DEN 639.84

Уживајте Во Новото Искуство Со Туширање : врнежите од главата за туширање по Одличен Животен Дом се задо

DEN 1.00

Изграден од силна и издржлива гума, што значи дека е изграден за долговечност Овој производ има внатреш�

DEN 527.20

Нема да им верувате на вашите очи, ниту на вашиот следен гостин во куќата Целото тело на главата за тушир

DEN 271.68

●Глава За Туширање Под висок Притисок Под притисок ● нашата глава За туширање во бања е совршена замен�

DEN 2.67

Цврста месинг конструкција 413 / 16" дијаметар туш главата 92 водни млазни канали 33 / 4" висина туш главата...

DEN 2618.24

Перформансите на спреј обезбедуваат "преплавено" искуство со дожд Аголните млазници обезбедуваат спре�

DEN 696.16

Напредниот мотор за прскање обезбедува три алтернативни искуства : широка покриеност, интензивно натоп

DEN 2.67

Сите рабови за лемење за едноделен дизајн Сите силиконски млазници се вметнуваат со раце по завршување�

DEN 2.00

Душен Браузен Релекс ГРОХЕ Сонувапреј Создавајќи совршена шема на прскање за луксузно туширање...

DEN 2.67

84 индивидуални млазници Карактеристики 3 различни поставки за прскање Чист, модерен дизајн Производи с�

DEN 4906.08

22 Master Cleanпрскалките за прскање обезбедуваат стимулирачка хидротерапија Дизајнот со низок профил го над

DEN 6861.76

ЗАДЕБЕЛЕНА ИЗЈАВА : Мат Црната завршница додава допир на софистицираност во секоја просторија...

DEN 239.84

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Конструкција од висококвалитетен нерѓосувачки челик со цврста и анти ' рѓ�

DEN 0.67

10 инчи дожд туш главата нудат конзистентна моќен туш дури и под низок притисок на водата...

DEN 2593.76

СЕКОЈДНЕВЕН ЛУКСУЗ : Брусената Златна завршница додава допир на софистицираност во секоја просторија П

DEN 2.67

Керамички И Месинг Туш 5 " Дијаметар Туш 64 Водени Млазни Канали 61 / 80" Туш Висина Лесна Инсталација Убаво с

DEN 947.20

Тапа без врсници е една од првите во индустријата што се квалификува за новата програма Вотерсенс разви

DEN 2291.52

35 / 8" дијаметар спреј главата Еднофункционален целосен спреј Фиксна планината туш само Тушот е ограниче

DEN 0.67

Наградуваната, патентирана млазница обезбедува силен, полн спреј со големи капки Минералите во водата �