.

.

Попуст
Forccord 2-Pack Hepa Cabin Air Filter се вклопува за Bronco Sport Ford Escort Explorer Mustang Mach-E Lincoln Активиран јаглероден кабина за замена на филтерот JX6Z19N619BA додатоци за автомобили

Forccord 2-Pack Hepa Cabin Air Filter се вклопува за Bronco Sport Ford Escort Explorer Mustang Mach-E Lincoln Активиран јаглероден

DEN 303.84

Износот
Залиха

【5 слоеви Ново материјал】 Споредете со стандардниот филтер за воздух во кабината, ние усвојуваме ново-надграден петслојно сино-сина свилена филтер-крпа од сина свила+топење разнесена крпа, филтер со двојно слој , кој може да отстрани 99,9% од штетните загадувачи (прашина, полен , издувни гасови, итн.). 【2 пати подолг живот】 Секој пакет доаѓа со два филтри и може да се користи за 1-2 години. Секоја филтри за воздух во кабината се дизајнирани да траат до 20,000 милји, 30% подолго од стандардните перформанси од 12,000 милји. 【Компатибилни возила】 Филтерот за воздух во кабината компатибилен со 2023-20 Ford Explorer, 2022-20 Escape, 2023-21 Bronco Sport, 2023-20 Полициски пресретнувач комунални услуги, 2023-21 Mustang Mach-E, 2023-20 Lincoln Aviator, 2022- 20 Корсаир. 【Кога да се замени? (2) Прекумерна бучава кога работи A/C; (3) A/C е вклучен, но сепак е топол, итн. Да се ​​има добар филтер може добро да го заштити вашиот HVAC систем. 【Приклучете и играјте】 Не треба алатки, само извадете ја кутијата за ракавици, извадете го вашиот стар филтер за воздух во кабината и приклучете го новиот филтер за воздух за 3 минути може да заштедите 80% пари и вашето време за поправка на продавница.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 367.84

КОМПЈУТЕР Произведено во САД Или Увезено Јасно Заштитно Тврдо Куќиштедостапно само За Прекинувач, а не

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 2.67

24часовна услуга за клиенти 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100240 V 50 / 60 Hz...

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 1.33

Дополнително отворање на капакот на капакот опфаќа големи, гломазни предмети како што се кутии за пица �

DEN 1.33

Премиум 2слојниот Ремен За Замена на Неблагодарна Работа е појас со дебелина од 2,3 мм со подлога од 0,8 мм..

DEN 2.33

Ламборџини Галардо 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2012, 2013 15, ОБД(уредот е опционален) Со сите овие карактер�

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 271.84

【Ткаенина】 : 95%полиестер, 5%спандекс Фустани за жени 2023 летни фустани за жени 2023 пролетни фустани за жен�

DEN 109.28

1 Материјал на производот : Маска за тенка ткаенина за дишење е изработена од висококвалитетен ултраме�

DEN 111.84

Големина : 1,5 / 8Х4, 1 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : 1 Прскање доволно пареа на п�

DEN 367.68

65%памук, 30%полиестер, 28%спанде.进口 Повлечете го затворањето Материјал за миење Материјал : памук, полиест

DEN 0.33

【Широки апликации】 Заптивката на вратата може да се примени за странични празнини на лизгачки врати, б

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ [Завртк�

DEN 2394.24

1 Погодно е да се обесат сундери 2 Широко се користи за складирање на домови 3 Чувајте го wallидот рамен, нем

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 419.20

Може да се користи и за чување облека, козметика, украси итн ●Проѕирен Дизајн● Овие торби со датотеки с�