.

.

Попуст
Freeman RPBR32D Drive Blade и комплет за браник

Freeman RPBR32D Drive Blade и комплет за браник

DEN 2.67

Износот
Залиха

Се користи со Freeman PBR32 18-мерач 1-1/4-инчен Бред Наилер. Гумен браник со висок квалитет. Издржлива алуминиумска база. Сечило на едно парче возење. Се користи со Freeman PBR32 18-мерач 1-1/4-инчен Бред Наилер. Гумен браник со висок квалитет. Издржлива алуминиумска база. Сечило на едно парче возење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1379.20

Важно потсетување : основниот бит за вежбање, чаша тркало и нула толеранција тапан Арбор е 5 / 8 "11 конец, а

DEN 2.33

400 вртежи во минута за брзо, ефикасно затегнување и олабавување на сврзувачки елементи, овој возач на вл�

DEN 3.00

DCD780 DEWALT 20 V MAX* 1 / 2инчен вежба / возач во комплетот за комбинирани безжични алатки има два брзински менува�

DEN 1.33

Влажен полисер и 2 рутер бит и 10 подлога за полирање За камен бетон Травертин лак и обликување на работ...

DEN 2079.68

Овој возач на вежба за безжични дупки / Комбо комплет за циркулации содржи две батерии Нашиот принцип в�

DEN 2.67

240 парчиња 11 / 2 инчи x 30 инчи Грит 120 алуминиум оксид за пескарење За мелница за цевки со метабо метабо мет�

DEN 1.00

(а) 7 парчиња од 7 инчи / 180мм дијаметар Даммонд смола сува подлога за полирање за камен бетонски гранит м�

DEN 3.33

(а) V40 (1 1 / 2 ") 40мм целосен профил на рачни рачни рачни битови со 5 / 811 женски конец Арбор за 40мм дебели или в�

DEN 232.32

Се користи со Freeman PST9032 18мерач 11 / 4инчен тесен спојник на круната Високо квалитетни пластични лајсни Гум�

DEN 1631.84

Вклучува вентил 2570 Рачките на рачката го олеснуваат водата Опремен со контролниот вентил за балансирањ

DEN 638.24

Подготвување за семејни вечери И од завршувања до иновации до инсталација, има многу причини зошто Моен

DEN 2335.84

Многу важно потсетување : Максималната брзина на држачот на подлогата е 5000 вртежи во минута Ве молиме, н�

DEN 310.72

(а) 12 x 4 инчи дијамант супер широк сегмент Турбомелење чаша со тркало со 5 / 8 "11 конец Арбор (Б) 1 парче од 5" м

DEN 1.67

(б) 1 парче од 4 "држач за полирање на подлогата (неговиот арбор е 5 / 8" 11 конец 64 парчиња од 7 инчи дијамантск

DEN 1.00

Земја на потекло : Кина Тежина на пакет : 2,37 bs Тип на производ : Автоматски додаток Димензии на пакетот : 35,

DEN 527.84

Димензии на пакетот : 18,0 cms (l) x 22,4 cms (W) x 44,5 cms (H) Тип на производ : Saw Количина на пакет : 1 Земја на потекло : К�

DEN 3.33

1 парче E13 (13мм / 1 / 2 ") Дијамант Брејд Бил Булноза рутер бит 1 парче од 4" професионална глазура за конечна �

DEN 1009.60

400, 800, 1500, 3000 Вертична осцилација се препорачува за дури и абење; Дијална брзина (на полисер / мелница) ка�

DEN 479.84

(б) 16 парчиња од 4 "подлога за полирање на дијаманти : 4 x Grit 50, 3 x Grit 100 200 400, 1 x Grit 800 1500 3000 и 1 x 4" држач за поддрж

DEN 1.33

Максималната брзина на држачот на Velcro Pad е 5000 вртежи во минута (в) 1 парче од 1 3 / 8 " / 35 mm дијамантско јадро

DEN 0.67

1 парче од 4 инчен турбо чаша тркало за камен бетонски травертин површина мелење 1 парче од 5 "дијамантски