.

.

Попуст
Г-ДИН ЗЕЛЕНИ Склопувачки Ножици За Нокти Мали И Тенки Преносни Ножици За Нокти За Патување Машина За Нерѓосувачки Челик Алатки За Маникир Со Датотеки За Нокти

Г-ДИН ЗЕЛЕНИ Склопувачки Ножици За Нокти Мали И Тенки Преносни Ножици За Нокти За Патување Машина За Нерѓосувачки Челик Алатки

DEN 1185.60

Износот
Залиха

Висококвалитетен нерѓосувачки челик, одлична способност против ' рѓа, има извонредна текстура и чувство на рацете, ви овозможува да имате извонредно искуство со маникир. Овој секач за нокти изработен од напредна германска технологија За изострени рабови На сеико,сечилото е трајна острина, малото тело има и моќни функции. Широк отвор на вилицата дизајнирани машинки за нокти, погодни за сите видови нокти,особено дебели и тврди нокти,тоа е многу убава алатка за маникир. Вградената скриена датотека за нокти може да ги направи вашите нокти поделикатни, многу погодни за употреба; дизајнот на дополнителен синџир на клучеви го прави поудобен за носење. Генијалниот дизајн на преклопување, во комбинација со прецизната технологија на производство, ја прави оваа машинка за нокти ултра-тенка и лесна, многу погодна за носење и складирање, погодна и за домашна употреба и за патување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.00

Тоа е лесен и пренослив комплет за маникир со четири комбинации за задоволување на различни потреби Дод

DEN 0.33

Изработен е од висококвалитетен нерѓосувачки челик, со отпорност на 'рѓа и издржливост, остар, цврст, бе�

DEN 0.33

Изработени од челик, со висока цврстина, цврстина и издржливост Острината не е лесно да се биде досадна,

DEN 419.36

Големина : 3,5 см х 6,6 см (1,4 инчи х 2,6 инчи) Класификација : ножици за Нокти, Отворач, Синџир На Клучеви...

DEN 1.67

Материјал нерѓосувачки челик Димензии на производот : 6,22 х 4 х 1,1 инчи ИСПОРАЧАЈТЕ време 1015 дена Боја : цр�

DEN 1.67

Алатка За Нега На Убавина Професионална Професионално Одделение Издржлив и изграден да трае Голем...

DEN 2.67

РОТИРАЧКА ГЛАВА ОД 360 СТЕПЕНИ Нема Повеќе Непријатни Позиции Клип Во Позиција Што Е Удобна за вас...

DEN 4264.00

Овој комплет за маникир доаѓа со пренослива кутија од синтетичка кожа која лесно се отвора Исто така е м

DEN 532.80

МатеријалИзработен од издржлив и цврст метал за да се обезбеди дека го издржува тестот на времето, овие

DEN 1198.40

Тип на производ : Машинка За Нокти Поставете Големина : 17,6 x 12 x 2,5 cm Material : пластика + нерѓосувачки челик бо�

DEN 568.32

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...

DEN 2.67

Инструментите Штотуку Ги Продава Г С Онлајн Продавница Ножици за нокти за Дебели / Вродени Нокти, Нерѓос

DEN 3848.80

Сите алатки се изработени од тежок нерѓосувачки челик за поголема цврстина и цврстина за подолг живот...

DEN 159.84

Погоден е за тврди нокти мажи или жени, специјален за постари лица Новина подарок идеи За Божиќ, Денот На

DEN 305.92

Првично направена ОД КИЈА (ЈАПОНИЈА) основана во 1792 година Изработени од специјален челик Има извонредн

DEN 2741.76

Лесно за чистење и нема лесно да ' рѓосува Со кутија за складирање, полесна за организирање и носење Совр

DEN 1.67

Едноставен и стилски, лесен за носење, модерен и дарежлив, добар подарок Прицврстете ги вишокот веѓи за �

DEN 1777.76

Пружината под висок притисок го прави средувањето помазно Удобна рачка, лесна за држење и заштеда на на�

DEN 1.00

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...

DEN 0.33

Исто така, би сакале љубезно да ве потсетиме да ја поставите машината за нокти поставена на суво место, к

DEN 1.00

Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење.; Сечилата се обликувани и со големина специјално за с

DEN 1137.60

100% нерѓосувачки челик обезбедува долготраен најсовремена и може да се стерилизира без ' рѓосување Голе�

DEN 1061.76

Издржлив, Дизајн На Школка За Складирање Отпорна На Прскање Нерѓосувачки Челик " Напредна Мелење Тексту

DEN 3.00

Тоа е суштинска алатка за одржување на нечии раце и нозе уредни и уредни, и прави одличен подарок што тие

DEN 2.00

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 1.33

Повеќе сеопфатни функции, еден сет на грижа од глава до пети Кожна футрола која лесно се отвора со прити�