.

.

Попуст
Гц Америка 412099 Полиметилметакрилат Привремени Круни, Централно-Странично Пониско

Гц Америка 412099 Полиметилметакрилат Привремени Круни, Централно-Странично Пониско

DEN 780.80

Износот
Залиха

Посветла, побела боја. Многу проѕирен. Полесно за намалување. Потенки маргини за подобро вклопување. Над 70 различни големини. Опис На производот полиметилметакрилатни привремени круни кои изгледаат подобро и полесно се работат од обичните поликарбонатни пластични круни. Производителот Контакт Информации 800-323-7063.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи