.

.

Попуст
Генерации Gameroom 1-1/2 Мини базен топка Индивидуална замена - #8 топка

Генерации Gameroom 1-1/2 Мини базен топка Индивидуална замена - 8 топка

DEN 159.84

Износот
Залиха

Направени од поли-смола, истиот материјал од кои се изработени од повеќето стандардни комплети. Секоја топка е со дијаметар од 1-1/2 "и тежи приближно 2oz секоја. Направена од поли-смола, истиот материјал се изработени од повеќето стандардни комплети. Секоја топка е со дијаметар од 1-1/2" и тежи приближно 2oz секој . Дали децата изгубија неколку топки од нивниот сет? Па, ние ве покривме со овие топки за замена! Овие топки се изработени од поли-сложена, истиот материјал се изработени од повеќето стандардни топка. Секоја топка мери дијаметар од 1-1/2 "и тежи приближно 2oz. Целосен сет треба да ги содржи броевите 1-15 и белата топка за знаци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Направено од полиестерска смола, отпорна на влијание и гребнатини Совршен знак топка поставен за обука

DEN 270.40

Стандарди со висок квалитет за 8 критериуми : густина, рамнотежа, дијаметар, заобленост, боја, сјајност, ц

DEN 3.33

Направена од високо одделение фенолна смола, уникатно влијание, отпорно на абење.Направено од високоод�

DEN 2.33

Комплетен сет од 15 топки со значајна топка Направено од премиер фенолна смола Обоени броеви на бела или

DEN 1.33

Оваа топка може да биде како подарок за испраќање до вашите пријатели или членови на семејството кои са

DEN 8219.36

Материјал : јаглерод Секој знак на базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перфор

DEN 1.67

Направено од дрво, тоа е лесен, силен, отпорен на абење и издржлив Клуб специјално дизајниран за деца...

DEN 3.00

Долга влакнеста коса обезбедете темелен чист сет за чист базен Билиард четка за маса чистиот сет е изра�

DEN 0.67

Стогодишните џебни топки во Брунсвик изработени целосно од арамитска фенолна смола Сите бели и обоени �

DEN 3.33

Материјал што се користи за професионални топки во базен, кој е издржлив и им овозможува на секоја топка

DEN 0.33

Регулатива 21 / 4 Дијаметар Тежи приближно 6,5 мл Големи задебелени броеви и светли атрактивни бои...

DEN 2.67

Направено од високоодделение фенолна смола, уникатно влијание, отпорни на абење Одделение ААА, дијамет

DEN 2.00

Комплетен сет од 16 топки што вклучува цврсти топчиња (броеви 17), топчиња со пруги (броеви 915), осум топки и

DEN 195.84

Алатка за измама за да се обезбеди избришан совет за подобри резерви за контрола на топката за контрола

DEN 0.33

Изработени од полисмола, истиот материјал од кој се направени повеќето стандардни комплети Секоја топк

DEN 1.33

Секој знак за базен доаѓа со врв и браник За играчи кои го ценат квалитетот и перформансите Дизајниран е

DEN 3.00

1,25in, 32мм , мини големина на американски базен топка Овој сет на топки за билијард беше направен од висок

DEN 151.68

Со светла сјај, заобленост на меѓународниот стандард, висока цврстина, брз одговор за време на влијание�

DEN 159.68

Знак топката дијаметар 2,25 инчи / 57,22 ММ, 6 мл Изработени од смола, уникатно влијание, отпорност на абење...

DEN 0.33

Отпорност на судир, отпорност на триење, висока еластичност, погодна за високи и средни клубови Стандар�

DEN 4812.80

Дизајн со 2 парчиња за лесно складирање Белото дрво е тешко и не е лесно деформирано долго време Одличен