.

.

Попуст
Glanics Ethernet Кабел 10 ft, CAT 8 Интернет Мрежа Кабел, ГОЛЕМА Брзина SSTP LAN Кабли Со Позлатени RJ45 Конектор За Рутер, Модем, ПО, Игри, Xbox

Glanics Ethernet Кабел 10 ft, CAT 8 Интернет Мрежа Кабел, ГОЛЕМА Брзина SSTP LAN Кабли Со Позлатени RJ45 Конектор За Рутер,

DEN 73.28

Износот
Залиха

- Брзината на вашата мрежа е одредена од многу фактори кои вклучуваат кабел, вашиот рутер, кутии за прекинувачи, други мрежни компоненти, како и давател на услуги. ●Стандарден Тест За Флук и Поддршка за По, кабелот ЗА Етернет МАЧКА 8 е компатибилен Со Мачка 7/Мачка 6е/Мачка 6/Мачка 5. €Водоотпорен и ОТПОРЕН НА УВ С/FTP € Cat 8 Етернет Кабелот е дизајн заштитен со двојна алуминиумска фолија со висококвалитетен надграден материјал за куќиште од пвц обвивка без кислород бакарна јадро жица, е водоотпорна и антикорозивна, може да се закопа директно, да работи ефикасно и за надворешни и за внатрешни работи. И RJ45 конектор погоден најмногу опрема, со висока компатибилност. За безбедност, ве молиме не користете Го Етернет кабелот под висок напон. €Супериорни Перформанси 26awg Кабел●Во Споредба со другите 32awg Етернет кабел, CAT 8 Етернет Кабел е 26awg едно влакно OFC, подебели и потрајни, побрзо и стабилно во пренос на податоци, супер ефикасно во намалување На Emi/RFI Пречки и да се обезбеди највисока верност за пренос на податоци на долги растојанија. ●RJ45 Конектори И Широка Компатибилност●Совршен За мрежен прекинувач, центар, рутер, модем, PS3, PS4, X-кутија, лаптоп, панел за лепенка, паметна ТЕЛЕВИЗИЈА и друг уред со rj45. Која е разликата ПОМЕЃУ МАЧКА 8 и МАЧКА 7? - МАЧКА 8 побрзо ОД МАЧКА 7.Спецификации-Должина : 10 стапки-од : 6,5 мм ( 0,24 инчи) - Боја : Црна Состојба : 100% Сосема нови Додатоци За Пакување - 2 X CAT 8 Етернет Кабли Забелешка - секој проблем со квалитетот, можете да добиете целосна наплата или нов производ. - МАЧКА 8 стабилност од МАЧКА 7. Совршено е погоден за ПАМЕТНИ производи ЗА ВЕШТАЧКА ИНТЕЛИГЕНЦИЈА и други паметни производи за дома и канцеларија кои бараат мрежа со голема брзина и високи перформанси.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1439.84

ОДЛИЧНА КОМПАТИБИЛНОСТ ЗА ВМРЕЖУВАЊЕКомпатибилна Наназад Со Кабли За Етернет Cat5e / Cat6 / Cat6a...

DEN 1.67

КАТ 8 Голема брзина Етернет Лепенка Кабел Се Поврзува Со Вашиот Модем, рутер мрежа компоненти во Жичен LAN

DEN 1.33

[Брз Интернет Со голема Брзина ] Брз пренос на податоци До 40 GBaseT 2000 MHz, побрзо од Cat5e Cat5e Cat6a Cat6a Cat7 Каблите з�

DEN 1070.40

Ова ќе ја подобри веродостојноста и точноста на преносот на податоци Плус, лајсни без пречки го штитат с

DEN 207.84

S / FTP & Хипер Брзина : Cat8 етернет кабелот е изработен од 4 заштитени фолирани извртени парови(S / FTP) и ЕДИНЕЧ

DEN 175.84

Со ултрабрз кабел За лепенка Орбрам Мачка8, нема да се грижите дали ќе изгубите време за чекање...

DEN 71.36

● Директно Погребување € Тешката надградена јп јакна на отворено Е потрајна од ПВЦ, изработена од трој�

DEN 79.84

Безгрижна Гаранција : Едногодишна Гаранција без Проблеми и Доживотна Пријателска Услуга за Клиентите.Д

DEN 687.84

КОНЕКТОРИТЕ RJ45 имаат 50 микрони позлатени контакти за да се спротивстават на корозија и деградација...

DEN 2.67

€Универзална Компатибилност Qat 8 рамен етернет кабел е компатибилен Со Cat7 / Cat6 / Cat5 / Cat5e етернет кабел.

DEN 0.67

Супериорни Перформанси : Моноприс Интегрираните Кабли Cat8 можат да испорачаат до 40 gbps брзини на пренос н�

DEN 1927.36

ИМЕ : CAT7 Рамен Мрежен Кабел Надворешен слој : ткаење Штит : двострана алуминиумска фолија...

DEN 127.84

?【Ултра 2000mhz пропусен опсег, 3x во споредба Со Мачка 7 со 600 MHz; Добар квалитет Мачка 8 Етернет Кабел за идни

DEN 1.33

Нашите производи се темелно тестирани и проверени пред да бидат испратени до крајниот корисник, осигур�

DEN 1.00

●Брзина Што го одзема здивот : EWMOD CAT 8 ethernet кабелска поддршка пропусен опсег до 2000mhz и 40gbps брзина на прено

DEN 79.84

€Голема Брзина Висок пропусен опсег до 600 MHz, поддржува пренос на податоци со голема брзина за онлајн иг�

DEN 116.64

10000+ Тест За Свиткување И Рамен Дизајн УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : Исполнете ги сите предложени барања

DEN 89.44

€26awg Висока Оценка Q : Кога ќе го споредите НАШИОТ 26awg со другите 32awg Етернет кабел, Нашиот 26 AWG CAT8 Е подебе�

DEN 3.00

подигање за ослободување Од Напрегање компатибилно со кабел од 7~8мм Услуга по продажбата : LEENUE му дава н�

DEN 287.84

ИНСТРУКЦИИ Апликацијаконекторот RJ45 без алатки е погоден за 22 AGG23awg мрежни кабли (ЖИЦА OD треба да биде 1,04 m

DEN 239.84

●Gigabit Ethernet Кабел qat8 Ethernet Кабел Поддршка пропусен опсег до 2000 MHz & пренесување на податоци со брзина до 40 Gb

DEN 3.33

Со цврстиот интернет кабел, тој ја надградува вашата брзина на интернет во пренос На податоци Во Облак и

DEN 1.00

Со позлатено јадро за пренос на сигнал Овој сплитер може да се користи за поврзување на два мрежни кабли

DEN 543.84

210, Компатибилен СО 10 BASET, 100 BASETX, 1000 BASET И 10 GBASET, исто така компатибилен Со cat5 / Cat5e / Cat6 / Cat6a етернет кабел Раб

DEN 721.28

USB Ethernet Адаптер : USB 3.0 Ethernet Адаптер додава стандардна RJ45 порта на вашиот ултрабук, или лаптоп, поддршка 10 /

DEN 3.00

Име на производот : шест двојно заштитени Гигабитни Етерни Боја : Жолта Работна температура : 2560С...

DEN 3.00

Во споредба со другите кабли, кабелот За етернет Cat8 Cat8 ft зазема помалку простор кога е инсталиран и е пог