.

.

Попуст
Глави за замена на глава за замена на мелото за вртење со 4 пакувања за полнење на главата на молци, микрофибер замена на главата на мол

Глави за замена на глава за замена на мелото за вртење со 4 пакувања за полнење на главата на молци, микрофибер замена на главата

DEN 0.33

Износот
Залиха

Главата на микрофибер-главата отпорна на абразија лесно ја отстранува тврдоглавата нечистотија и варовник. Може да се мие и да се користи долго време за да се задоволат потребите на жителите. 【Лесен за употреба】 - Овие замени на главата на МОП се лесни за инсталирање, имаат супериорни можности за отстранување на дамка и може да се користат влажни или суви. Ги олеснува подовите за чистење. 【Висококвалитетно длабоко чистење】 - Нашата глава за замена на спин -моп, направена од 100% премиум микрофибер, супер апсорбирачки, трајни, машини што може да се перат и еднократно. Главата на микрофибер-главата отпорна на абразија лесно ја отстранува тврдоглавата нечистотија и варовник.【Белешка】 - Пополнувањето на главите на спин -главите е компатибилно со само Rinseclean 2 -резервоар за корпа за кофа. 【Совршено вклопување】 - 4 вртливата јамче за замена на главата и 1 база се вклучени, лесно отстранете ги и искористете совршено. 【Совршено вклопување】 - 4 вртливата јамче за замена на главата и 1 база се вклучени, лесно отстранете ги и искористете совршено. Сувите меки се користат за апсорбирање на косата, прашината и влажните меки се користат за отстранување на дамките. Карактеристики и предности : Белешка : Многу погодно за кофата со 2-резервни копии Rinseclean 2-резервоар, овие глави за замена на спин-моп се совршени за триаголни ротирачки молици, грубо влакно, работи добро како и оригиналот. Одлично за триаголен ротирачки моп систем. 【Висококвалитетно длабоко чистење】 - Нашата глава за замена на спин -моп, направена од 100% премиум микрофибер, супер апсорбирачки, трајни, машини што може да се перат и еднократно. 【Белешка】 - Пополнувањето на главите на спин -главите е компатибилно со само Rinseclean 2 -резервоар за корпа за кофа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1073.60

Гумено дрво со тврди басински влакна Компатибилен со рачка со дијаметар од 29 мм (1 1 / 8 инчи) (479573 или 746719)...

DEN 1.67

Направено од високо квалитетен материјал ABS, прекрасни делови за замена за оригиналните додатоци Опрем�

DEN 698.24

Премиум Квалитет; Четири памук / синтетичко предиво глава за употреба со голем волумен Апсорбира до сед�

DEN 159.84

OEM replacement compatible with Philips Norelco Reflex Action & Reflex Plmodels including 5887 XL, 5886 XL, 5886 XLD, 5885 XL, 5885 XLD, 5867 XL, 5865 XL, 5864 XL, 5863 XL, 5862 XL, 5861 XL,

DEN 1417.60

1 "лента за глава во боја Конструкцијата со јамка предвидува поголемо покритие на подот...

DEN 496.00

Електрични Замена Глави Ножеви За Филипс Брич Замена HQ8 Бричење Главата За FILIPS HQ8 PT877 PT870 PT875 PT830 НА880 НА830 Н

DEN 0.67

ЕЛЕКТРИЧНИ БРИЧЕЊЕ HQ8 norelco замена глави За Филипс Norelco Серија S738 PT720 PT724 PT730 НА810 AT830 и повеќе...

DEN 1.33

Лесно чисти прашина од под вашиот тросед, маса, кревет или кое било друго тесно место Работи добро на кој

DEN 1078.08

За да го одржите најдоброто бричење, препорачуваме да ја заменувате главата за бричење на секои 18 месец�

DEN 968.00

Чиста бричење : Главата за замена на сечилата од 21Б е двоен систем на глава со технологија за лифт и сече�

DEN 304.00

Компатибилен со сите HQ8 серија филипс norelco бричење Чувајте блиски глави За Промена на Бричење на секои 12

DEN 2.00

Со овие папучи за чевли со чевли, целото семејство може да се исчисти заедно, да биде нелипливо и да ужив�

DEN 590.40

Мешавини од типот на завртки од лајт Предиво од одделение 1 за висока јачина / издржливост на затегнувањ�

DEN 597.92

Замена на главата на МОП за Microfibre и Power Mop Mopribre Vileda Super Mocio (продадено) Микрофибер за подобрени перформанси