.

.

Попуст
Глави за замена на глава за замена на мелото за вртење со 4 пакувања за полнење на главата на молци, микрофибер замена на главата на мол

Глави за замена на глава за замена на мелото за вртење со 4 пакувања за полнење на главата на молци, микрофибер замена на главата

DEN 0.33

Износот
Залиха

Главата на микрофибер-главата отпорна на абразија лесно ја отстранува тврдоглавата нечистотија и варовник. Може да се мие и да се користи долго време за да се задоволат потребите на жителите. 【Лесен за употреба】 - Овие замени на главата на МОП се лесни за инсталирање, имаат супериорни можности за отстранување на дамка и може да се користат влажни или суви. Ги олеснува подовите за чистење. 【Висококвалитетно длабоко чистење】 - Нашата глава за замена на спин -моп, направена од 100% премиум микрофибер, супер апсорбирачки, трајни, машини што може да се перат и еднократно. Главата на микрофибер-главата отпорна на абразија лесно ја отстранува тврдоглавата нечистотија и варовник.【Белешка】 - Пополнувањето на главите на спин -главите е компатибилно со само Rinseclean 2 -резервоар за корпа за кофа. 【Совршено вклопување】 - 4 вртливата јамче за замена на главата и 1 база се вклучени, лесно отстранете ги и искористете совршено. 【Совршено вклопување】 - 4 вртливата јамче за замена на главата и 1 база се вклучени, лесно отстранете ги и искористете совршено. Сувите меки се користат за апсорбирање на косата, прашината и влажните меки се користат за отстранување на дамките. Карактеристики и предности : Белешка : Многу погодно за кофата со 2-резервни копии Rinseclean 2-резервоар, овие глави за замена на спин-моп се совршени за триаголни ротирачки молици, грубо влакно, работи добро како и оригиналот. Одлично за триаголен ротирачки моп систем. 【Висококвалитетно длабоко чистење】 - Нашата глава за замена на спин -моп, направена од 100% премиум микрофибер, супер апсорбирачки, трајни, машини што може да се перат и еднократно. 【Белешка】 - Пополнувањето на главите на спин -главите е компатибилно со само Rinseclean 2 -резервоар за корпа за кофа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 446.40

Фолија и секач Одговара на опсегот на бричење на контурата на Браун Сечилата треба да се заменуваат на с

DEN 1078.08

За да го одржите најдоброто бричење, препорачуваме да ја заменувате главата за бричење на секои 18 месец�

DEN 0.33

【Висок квалитет Гуранти】 : Направено од високо квалитетни микрофибери, супер апсорбирачки, собере 10х с

DEN 528.00

Compatible With : RQ1050 RQ1051 RQ1052 RQ1053 RQ1060 RQ1061 RQ1062 RQ1075 RQ1076 RQ1085 RQ1087 RQ1090 RQ1095 RQ1131 RQ1141 RQ1145 RQ1150 RQ1151 RQ1155 RQ1160 RQ1161 RQ1167 RQ1168 RQ1175 RQ11

DEN 1.67

ПРЕМИУМ БЛАДЕЗ За Филипс Норелко RQ12+ Замена На Главата За Серија 8000 Senso Touch 3 D & Arcitec Универзална замена ЗА

DEN 1.67

Категорија На Производи : Рачно Бричење Дали за увоз : Не сечила : 3 слоја сечила 3слојно сечило, едно брич�

DEN 0.67

● Облоги, рабови и ја бричи секоја должина на косата Единечна спакувана единица со 4 сечила и 1 КЕСА за Ск

DEN 1.00

Компатибилен со : Heads SH90 RQ12 RQ12+ Compatible With : Models : RQ1250 RQ1251 RQ1252 RQ1253 RQ1254 RQ1257 RQ1258 RQ1258 CC RQ1260 RQ1261 RQ1265 RQ1265 CC RQ1273 RQ1275 RQ127

DEN 1417.60

1 "лента за глава во боја Конструкцијата со јамка предвидува поголемо покритие на подот Високо апсорбир�

DEN 0.33

Материјал : Микрофибер ткаенина Функција за прилагодување на пареата : Бр Функција : Екопријателски...

DEN 399.84

>>Компатибилен со : sh30 замена глави се компатибилни Со Бричење Серија S738 Кликнете И Стил; ве Молиме прове�

DEN 435.20

Каков економичен, практичен и еколошки производ! Само купете го сега, ве молам Ултра долг и супер фин куп

DEN 2.67

Да се ​​направи различен монитор, бојата може да има разлика Не користете корозивни течности како што �

DEN 1.00

1 "лента за глава во боја Конструкцијата со јамка предвидува поголемо покритие на подот Високо апсорбир�

DEN 2.33

✅ Комплет за влажна моп на целулоза / целулен, сина ✅ Боја : Сина ✅ Подготвување : Бр ✅ Вклучен рачка : Да.

DEN 2.00

Со овие папучи за чевли со чевли, целото семејство може да се исчисти заедно, да биде нелипливо и да ужив�

DEN 91.52

Замена на главата за замена на косата со непречено допир чувства, едноставна за употреба и удобна за изв

DEN 1.00

Одлични перформанси за чистење : Со силна апсорпција на вода и добри перформанси за чистење, нашите влош

DEN 207.20

Ова е глава на ХГолем МОП Нема да работи со редовна глава на моп Ве молиме, измерете ја старата глава на ч

DEN 252.48

Добрата занаетчиство, густо и може да се осигура дека не е лесно, има добра отпорност на абење и може да б

DEN 1.33

Лесно чисти прашина од под вашиот тросед, маса, кревет или кое било друго тесно место Работи добро на кој

DEN 2.33

€Компатибилност bg2000 тело чувар замена фолија главата компатибилен Со Филипс Norelco Телохранител Серија 7

DEN 351.84

Fits за Ms2 (TCT2) Модели : ЗА MS290, MS2100, MS2150, MS2200, MS2250, MS2260, MS2270, MS2280, MS2290, MS2300, MS2370, MS2390, MS2400, MS240, рс4400, РС4623, РС4843, МС2390,