.

.

Попуст
Глобално-Стоматолошки Бинокуларни Хируршки Лупи Очила Лупа Пластичен Клип За Сите Очила со Кутија за Складирање 420мм

Глобално-Стоматолошки Бинокуларни Хируршки Лупи Очила Лупа Пластичен Клип За Сите Очила со Кутија за Складирање 420мм

DEN 478.08

Износот
Залиха

●Бинокуларен медицински од 2,5 Х/3,5 Х лупи со висок квалитет и многу конкурентна цена,може да се исечат рачно на вашите очила. ●Главно има предност на оваа серија лупа : Широко видно поле,долго работно растојание, Целосна јасност од работ до раб, Користете дезинфекција за Бришење Вода. ●Понудете широко видно поле и дарежлива длабочина на поле со доволно големо зголемување за дневни стоматолошки процедури. ●Супериорното видно поле обезбедува визија што не може да се постигне со голо око што овозможува да се гледа целата цел. ●Рабовите на леќите и сите внатрешни метални и пластични површини се поцрнети за да се зголеми контрастот на сликата со што се создава одлична јасност, остра, јасна и светла слика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 555.20

Зголемување 8х / 32дпт Дијаметар на објективот 17,5 мм видно Поле 20 х 20мм Прецизни тестери за постелнина, м�

DEN 1.00

Гаранција : една година Број На Модел?СО300 зголемување?3.0 х рамка?ТП рамка, бп рамка, титаниум рамка, метал

DEN 2.00

Пет различни леќи за зголемување се достапни за да ги користите наизменично Издржлива, лесна конструкц�

DEN 0.67

Обработка На Слика од професионално Одделение : електронските помагала за читање усвојуваат професион�

DEN 1238.40

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 0.33

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 1470.40

Објективот се третира со зајакнување на процесот за да се достигне тврдоста на површината Од H5 степени..

DEN 1057.60

Тие можат да ја прочитаат поштата што ја добива или да прочитаат статија од списание Спецификации : голе

DEN 339.20

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 3.00

Гаранцијата на производителот не може да се примени Дел од објективот : Акрилна смола (зголемување приб�

DEN 1.00

Пластична школка нагласи, мала тежина, долговечност Предметот ја користи литиумската батерија на полне

DEN 488.00

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 543.84

★1.Флип Зафат; Ултра Мала Тежина ★2.Флексибилна Лента За Глава; Безбедносна Рамка За Мек Допир ★3.Поле На

DEN 2.33

Рачка од дрво : изработена е од класичен занает од махагони и злато, има фина изработка, елегантен квалит

DEN 2.33

ПРИЛАГОДЛИВО LED СВЕТЛО : аголот на LED светлото може слободно да се прилагоди за да се обезбеди голема пов�

DEN 9267.84

Широко се користи во електроника, пластика, хардверско тестирање и одржување Со алуминиумски прекинува