.

.

Попуст
Глобално-Стоматолошки Бинокуларни Хируршки Лупи Очила Лупа Пластичен Клип За Сите Очила со Кутија за Складирање 420мм

Глобално-Стоматолошки Бинокуларни Хируршки Лупи Очила Лупа Пластичен Клип За Сите Очила со Кутија за Складирање 420мм

DEN 478.08

Износот
Залиха

●Бинокуларен медицински од 2,5 Х/3,5 Х лупи со висок квалитет и многу конкурентна цена,може да се исечат рачно на вашите очила. ●Главно има предност на оваа серија лупа : Широко видно поле,долго работно растојание, Целосна јасност од работ до раб, Користете дезинфекција за Бришење Вода. ●Понудете широко видно поле и дарежлива длабочина на поле со доволно големо зголемување за дневни стоматолошки процедури. ●Супериорното видно поле обезбедува визија што не може да се постигне со голо око што овозможува да се гледа целата цел. ●Рабовите на леќите и сите внатрешни метални и пластични површини се поцрнети за да се зголеми контрастот на сликата со што се создава одлична јасност, остра, јасна и светла слика.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Силен и цврст Преклопен, лесен за носење Може да се фиксира на масата Добро за читање, одржување, набљуду

DEN 0.33

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 488.00

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 1.00

Гаранција : една година Број На Модел?СО300 зголемување?3.0 х рамка?ТП рамка, бп рамка, титаниум рамка, метал

DEN 3.00

Гаранцијата на производителот не може да се примени Дел од објективот : Акрилна смола (зголемување приб�

DEN 1.67

Кога се користи лупа кога окото е малку поблиску до , лупа на дното на објектот беше околу 1 см #Употребат�

DEN 2.33

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 687.52

Тројна Лупа (3 леќи врзани во една) Целосно обложена антирефлектирачка оптика, така што светлината не от�

DEN 2.33

ПРИЛАГОДЛИВО LED СВЕТЛО : аголот на LED светлото може слободно да се прилагоди за да се обезбеди голема пов�

DEN 1470.40

Објективот се третира со зајакнување на процесот за да се достигне тврдоста на површината Од H5 степени..

DEN 9267.84

Широко се користи во електроника, пластика, хардверско тестирање и одржување Со алуминиумски прекинува

DEN 2.33

Рачка од дрво : изработена е од класичен занает од махагони и злато, има фина изработка, елегантен квалит

DEN 0.67

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 2.00

Материјалот е цврст и издржлив Лесен и пренослив Со монтирање, можете да ја закачите лупата на вашите со

DEN 3.33

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 174.40

За хируршки и стоматолошки процедури Може да се користи и за други скапоцени операции Се користи за обр�

DEN 1.33

€Премиум Објектив За Јасност висококвалитетната леќа отпорна на кршење нуди врвна моќност НА зголем�

DEN 1.00

Пластична школка нагласи, мала тежина, долговечност Предметот ја користи литиумската батерија на полне