.

.

Попуст
Godox Камера Flash Speedlight V860II-C За Canon TTL 1/8000s HSS 2.4 GHz Безжичен X Систем GN60 Компатибилен Со Канонски Дигитални Фотоапарати 6D 7D 50D 60D 500D 550D 600D 650D 1000D 1100D 1DX 580EX II

Godox Камера Flash Speedlight V860II-C За Canon TTL 1/8000s HSS 2.4 GHz Безжичен X Систем GN60 Компатибилен Со Канонски Дигитални

DEN 2864.00

Износот
Залиха

Годокс Канон Блицот На Камерата Го Прави секој каприц и желба постои директно копче подготвено за акција. Режим на синхронизација : синхронизација со Голема брзина(до 1/8000 секунди), синхронизација на првата завеса и синхронизација на втората завеса. Автоматски Фокус Помош Зрак. Визија која одговара на секој Стробист во потрага по извонредност Во осветлувањето,Користете директно на топли бранови на вашата Канонска камера-чевли или како блиц надвор од камерата за портрети . ???●Одлични Светлосни Ефекти Flash На Канонската камера до speedlight фотографот. Совети : САМО Компатибилен Со Канон Камери. ??? Зошто да го изберете Макс?1.it погоден е за портретна фотографија,фотографија за патувања,фотографија од мртва природа итн. Режим на Активирање на синхронизација : Жешка Чевли, линија за синхронизација од 2,5 мм, безжична контролна порта.ГОДОКС V860 IIC компатибилен Со canon eos камери и е компатибилен со e-TTL II autoflash. 1x Годокс V860 II-C Флеш единица. ??? ●Параметри на производот●Вградениот Godox 2. Мулти Флеш : Обезбедени (до 100 пати, 199 Hz).Погоден ЗА Канонски Дигитални Камери 6Д ;7Д ;50Д; 60Д; 500Д ;550Д; 600Д; 650Д; 1000Д; 1100Д; 1ДХ; 580ЕКС ВТОРИ; 5Д Марк ВТОРИ III. Индикатор подготвен за робови : трепкаат Два црвени индикатори. Опсег на оптички Пренос : Во Затворени Простории : 12 до 15м / 39,4 до 49,2 стапки; На Отворено : 8 до 10м / 26,2 до 32,8 стапки 2,4 Г(100м).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 2.67

Тоа е совршен подарок за пријатели и роднини Карактеристики на торбичката : Санитарна торба за складира

DEN 2.00

Апс Увезени Материјал : СТОМАЧНИ + Стакло Големина : [Копче На Вратата]3,5евизија 2,8 СМ / 1,38€1,10 ИНЧИ...

DEN 2.33

Замена ЗА ПРОЕКЦИЈА СВЕТИЛКА / СИЈАЛИЦА М271 35В 12В МР16 Сијалица Единица по продажба : 2 Замена ЗА СВЕТИЛКА

DEN 2.33

Продаден како 8 / УЛ координираниот систем на засилена страница Со Содржина и соодветните разделувачи н�

DEN 1.33

? Реални очи и обложување на очите, ова риболов се појавува многу деликатно и живописно што изгледа како

DEN 0.33

Пластика Произведено во САД Овозможува брзо и лесно препакување на месните производи Го намалува ризик

DEN 2.00

материјал : пластика Капацитет : околу 700мл Функција : осигурајте се дека вашето домашно милениче е слобо

DEN 1.33

Земја Како Што Е Означено 100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара

DEN 3.33

Сите наши дела се рачно изработени и не можат да бидат заменети со машини, така што нашите производи не с

DEN 2.67

Синтетичка гума ѓон Дишењето, издржливото, миењето ќе трае низ целата земја крос кантри, патеката и поле

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 2.67

Gead Garland : 100% сосема нов и висок квалитет Set Сет за пакувања : Постојат 2 бои, сребро и злато по избор, долга 82

DEN 1380.80

08' 'Должина : 69cm / 27.61 '' 'Ракав : 53cm / 20.ГОВОР ЗА ДЕЛОВИ , Дневна забава или фотографија или фотографија , Ја�

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 207.20

Мандаринско зелено есенцијално масло 10мл 100% природно Ботаничко име : Цитрус spp Опис : Член на семејство�

DEN 446.40

Flash Forge 3 DFFGABSBK ABS FILAMENT 1.75mm црна Филаменти компатибилни со Afinia, Flash Forge, Reprap, Maker Bot Replicator 1 & 2 и Replicator 2x, Up!, Printrbot