.

.

Попуст
Goocrun Portable Pilates Bar комплет со отпорни ленти за мажи и жени - 6 опсези за отпорност на вежбање - опрема за домашна салата - Поддржува вежби со целото тело - со видео

Goocrun Portable Pilates Bar комплет со отпорни ленти за мажи и жени - 6 опсези за отпорност на вежбање - опрема за домашна

DEN 1088.00

Износот
Залиха

, ИЛИ 65 фунти. Изгорете ги калориите кога сте во дома, канцеларија, отворено, спортско студио, хотел за време на деловни патувања. Двата краја се опремени со висококвалитетни прилагодливи ленти, кои лесно и брзо можат да ја прилагодат должината потребна за разни вежби. Може да ја замени традиционалната фитнес опрема за различни движења за вежбање, истовремено додавајќи и преносливост и разноврсност. ? Совршена услуга по продажбата - Ако имате какви било прашања или проблеми, ве молиме контактирајте со нас навреме. Произволно се совпаѓаат со ленти за отпор со различни јаки страни за да се исполнат тежината потребна за разни вежби. Ние гарантираме дека ќе уживате во оваа вежба, доколку не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас. ? Напреден дизајн на пилатес стап - направен со три одводни челични цевки кои се совршено избалансирани за мазни движења, нашата шипка за стапчиња Пилатес е лесен, ви дава цврст зафат и може да се распадне за да можете да ги земете со вас насекаде.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 428.80

Изгуби тежина, стекнете мускули и подобрување на целокупната кондиција Работете дома, паркот, салата, п�

DEN 1.67

Боја сива сина црна виолетова црна сива големина m / l / xl тежина на производот 0,192kg Иновативно тродимензи�

DEN 499.20

Сосема нов и висок квалитет може да ги искористи вашите апс, раце, нозе и BAC Чувајте ги хулахопките и задн

DEN 1.33

Овој производ може да се даде како одличен подарок за вашите пријатели и семејства кои спортуваат Мала �

DEN 1023.84

Пилатес Ринг и Пилатес Бал : Дозволете ви да вежбате со многу потези на Пилатес што ги замислувате...

DEN 371.04

200 см / 6,5ft; Ширина приближно Спецификација : Тип на ставка : Отпорен ленти Материјал : Памук Полистер и г�