.

.

Попуст
ГРОЗДОБЕР Стил НАРВАЛ УСБ Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

ГРОЗДОБЕР Стил НАРВАЛ УСБ Флеш Диск Персонализирана Кредитна Картичка Диск Меморија Стап USB Клучни Подароци

DEN 1.67

Износот
Залиха

Податоците за големината на нашиот usb-клучен погон се добиваат со рачно мерење и нормално е грешката да биде во рамките на 5mm.ако имате какви било прашања во врска со нашите производи, слободно контактирајте не, ние ќе ви одговориме што е можно поскоро.Предлог : нега Избришете и чистете редовно. Уредот за кредитна картичка е доволно тенок и лесен за лесно да се вклопи во вашиот џеб или во вашата чанта за лесна преносливост.пластика. Usb флеш-уредот е изработен од висококвалитетни материјали, водоотпорен и отпорен на прашина, приклучок и игра. Произведено во САД Или Увезено.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.67

Широка Примена : Погоден За складирање, пренос и споделување на дигитални податоци во училиштата, семеј�

DEN 2.67

Постојана, целосна боја, висококвалитетно печатење и брзо време на пресврт Внатрешен процес На Контрол�

DEN 486.24

Големина : 3 Водоотпорен : овие погони на палецот се водоотпорни, отпорни на прашина, отпорни на удари и а�

DEN 401.44

Материјал : Изработен од пластика, многу издржлив Карактеристики : USB flash користи висококвалитетни чипов

DEN 1280.00

USB флеш диск USB 2.0 интерфејс Перформанси за пренос на податоци со голема брзина Топла приклучок и игра...

DEN 2.00

Ова парче содржи ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН USB 3.1 ФлешУред Електронската вакуумска цевка е направена во СССР во 198

DEN 415.84

ДИЗАЈН НА КРЕДИТНА КАРТИЧКА : мерење : 3,3 "х 2" х (8,3 х 5,1 см) Висококвалитетен чип : Увезен водоотпорен чип со

DEN 3.33

Услуги : Ви Благодариме што ги избравте производите На Опдонгјуанмаои Поддржува Windows 7 / Windows 8 / Vista / XP / 200

DEN 2.33

Брзина на читање : 12МБ18мб / секунда Брзина на пишување : 6МБ10МБ / секунда USB 2.0 интерфејс со поголема брзина

DEN 114.24

?Капацитет ОД 128 МБ СИТЕ USB флеш дискови се тестираат пред пратката за да бидете сигурни дека вистинскиот

DEN 2.67

пластика УСБмеморискиот стап има водоотпорен чип, стабилен квалитет, брз пренос и долг век на траење...

DEN 3.00

Брзина на читање : 20МБ26МБ / второ Брзина на пишување : 3МБ6МБ / секунда USB 2.0 интерфејс со поголема брзина и �

DEN 848.00

Материјал : мини флешуредот е изработен од пластичен материјал,водоотпорен, отпорен на прашина и отпоре

DEN 0.33

Факт : еден флешуред ОД 2 GB може да собере над 700 MP3 датотеки Тоа е целиот ваш музички каталог, некои фотогр

DEN 0.33

Дизајн : модерниот USB флешуред вклучува 32gb и 64 GB чип, дизајн на Диск од типот картичка U, напуштете ја трад�