.

.

Попуст
ХАЛУ 50 парчиња Шупливи Кутии За Бонбони Торби За Подароци Фаворизира Кутија Свадба Корист Материјали За Забави

ХАЛУ 50 парчиња Шупливи Кутии За Бонбони Торби За Подароци Фаворизира Кутија Свадба Корист Материјали За Забави

DEN 3.00

Износот
Залиха

Овие кутии се направени од картон кој. Овие кутии за услуги се идеални за свадба, прослава, годишнина, декорација на роденденска забава.Опис : Име : Бонбони Кутија Материјал : Боја На Хартија : Како што е прикажано : 5*5*8кмпакување : 50 парчиња/торба (не вклучува бонбони)Известување : ве Молиме дозволете грешки поради рачни мерења.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 223.84

ПРОИЗВЕДЕНО ВО АМЕРИКА : Весел Среќен РоденденМини Кутии За Бонбони Услугите За Забави се дизајнирани и

DEN 723.20

Совршен бумбар пчела добар третираат кутии за пчела тема роденденски забави, бебе тушеви, бумбари пчела

DEN 80.48

Идеални залихи за забави со диносауруси : овие кутии за забави со дино се убави додатоци на вашите залих�

DEN 255.84

Бидејќи бизнисот растеше многу брзо, шери требаше да ангажира инженер а нејзиниот сопруг Скот беше сов�

DEN 2.33

ШИРОКА употребаможете да ги користите овие мали кутии за бонбони за чување бонбони, чоколадо и други ма�

DEN 2.33

декор за трпезариска маса со супер удобна текстура, ќе ви се допадне многу со креативен дизајн...

DEN 0.67

Кутиите со пуканки Се високи 5,75 инчи х 3,5 инчи квадратни на врвот Тие се рачно преклопени и индивидуално

DEN 1326.40

Овие кутии се направени од картон кој.Одлична кутија за подароци за свадбена употреба Овие кутии за усл�

DEN 283.04

Погоден за чување чоколади, бонбони, лижавчиња, тофи, мали подароци, грицки и други ситници картичка кут

DEN 2.67

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки во големината Лесно за склопување : преклопената големина

DEN 1.00

Капакот на кутијата прифаќа транспарентен дизајн на капакот, што ви овозможува јасно да ги видите предм

DEN 0.33

крафт хартија Qraft Кутија За Перници Контејнер за подарок / бонбони / чоколадо, Одлична употреба за мали �

DEN 1.67

Материјал : пвц Пакетот Вклучува 80 х Бонбони Кутии КарактеристикиСветлина, деликатна, партија корист б�

DEN 2.00

Кутиите за забава се лесни за склопување со преклопување на клапите и можете да ги притиснете страните,

DEN 1.33

Поседуваат матборење партија корист пуканки третираат КУТИИ ГОЛЕМИНА 5,75 инчи високи х 3,5 инчи квадратн�

DEN 287.84

Направете незаборавно изненадување за вашите гости кутии за гофт Боја : розова партија корист кутии Ро

DEN 2.67

Свадба Корист Кутии Материјал : Јопција свадба партија корист кутии се направени од исклучителна и безб

DEN 2.33

Оваа ставка доаѓа во 24 парчиња Мерењата приближно : 5,75 "Висина х 6,15" Ширина х 3,75 х должина Совршен за роде�

DEN 2.00

Големина кутиите со слатки од велигденски моркови се околу 12х5х5см Велигден Контејнери Снабдува Полнил

DEN 926.40

Материјал : Иридентна Хартија Големина : Класична Птица : 555см, Омажи се за човекот : 5.55.55.5 км Капацитет : м�

DEN 255.84

ПРОИЗВЕДЕНО ВО АМЕРИКА : Пиратски Брод АвантуриРоденденска Забава Корист Кутиите За Третирање Пуканки

DEN 2.33

Боите може да постојат мала разлика поради различни екрани Апликација : кутиите за подароци Од Бајрам с�

DEN 239.84

СЕКОЈА ГОЛЕМИНА на кутијата има 4,25 инчи должина x 3 инчи ширина x 7,75 инчи висина и е професионално печатен