.

.

Попуст
Happyyami Декорации para Salas De Casa Аквариум Череп Декор Рептил Скриј Куќа Засолниште Пештера Природен Резервоар За Риби Одгледување Крие Пештерски Камења За Геко Пајак Гу?

Happyyami Декорации para Salas De Casa Аквариум Череп Декор Рептил Скриј Куќа Засолниште Пештера Природен Резервоар За Риби

DEN 1.00

Износот
Залиха

Многу безбеден за водни риби и погоден за слатководна средина. Висококвалитетен материјал и фина изработка, издржлив и цврст долго време. Економичен и практичен, едноставен за употреба, уникатна форма. Овие деликатни украси на пејзажот на резервоарот за риби изгледаат живописно, обезбедувајќи место за играње на вашата риба. Може да обезбеди мали риби за шатл и криење за играње. Опис Оваа ставка е симулација камен пештера скривалиште, кој е специјално дизајниран за декорација, криење, играње и други цели. Исклучителна изработка го прави да изгледа реално, што е уникатен пејзаж и виталност на вашиот аквариум. Карактеристики-Боја : како што е прикажано-Материјал : Кал Од Црвена каменина - може да обезбеди мали риби за шатл и криење за играње.- Висококвалитетен материјал и фина изработка, издржлив и цврст долго време.- Економична и практична, едноставна за употреба, уникатна форма.- Овие деликатни украси на пејзажот на аквариумот изгледаат живописно, обезбедувајќи место за играње на вашата риба.- Многу безбеден за водни риби и погоден за слатководна средина. Пакет Вклучувајќи 1 х украс.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 491.20

Можете да изберете 3 цевки или 6 цевки за резервоарот за риба Можете да изберете 3 цевки или 6 цевки за рез�

DEN 2.33

Пештера На Аквариум : Користење сигурен материјал, декоративен и безбеден, не загадувајќи ја водата Пеј

DEN 1.67

Колегијален Венец Со Тимско Лого Сребрен Метален Украс Сребрен венец украс со сребрена кабел закачалка

DEN 612.16

Подарок : може да биде подарок за љубовник, член на семејството или пријатели кои имаат аквариум, особен�

DEN 0.33

Деталите се живописни, боите се природни и убави, а ефектот може да биде реален без разлика во водата или

DEN 2.00

НесасториРозова Мурекс Филонотус еритростому Пустиник Рак Морска Школка 3 " 3 1 / 2 " #ЈЦ040 Најдобрите Розов

DEN 575.68

[Единствена Аквариумска Тема] Тема На Замокот На Сирена, за да создадете сон за рајот за вашите риби и да

DEN 32.96

Камче конх морски школки стил, совршен за декорација Погоден за резервоар за риби, пат со камчиња, ѕид, в�

DEN 1.67

РЕАЛНА ФОРМА : блескавиот украс за аквариум со златна рипка има одлична изработка и изгледа како вистин�

DEN 2836.00

Оваа карпа е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум Натопувањето во вода долг

DEN 1.00

Направено од смола, безбедно и дизајн, светли бои и реални слики Создадете природна и природна животна с

DEN 1064.00

Овој украс на аквариум е загарантиран и доаѓа во специјална амбалажа за да се избегне оштетување за вре�

DEN 1.67

Оваа карпа е направена од полирезин и прави возбудлив украс во секој аквариум Направете го вашиот аквар

DEN 1.67

[Материјал] мини сирена фигурини и морски ѕвезди изработени од природна смола,смола морска ѕвезда е пос�

DEN 255.84

Произведува прекрасен сјај под сина светлина Создава живописна, ангажирана околина за вашата риба Напр

DEN 1.00

Материјал : смола Овој производ не исчезнува, нема ефект врз рибата и водата Риба резервоарот кислород п

DEN 236.80

【Силна адсорпција】 ефективни штетни материи на adsorb во вода, ефектот на прочистување на водата е добар �

DEN 228.80

златна рипка украси украс дали сеуште барате украс од вештачка риба? Потоа, нашиот украс од риба може да

DEN 2.00

Рибите можат да бидат скриени и поминати низ дупката и внатрешниот агол Направете го вашиот аквариум жи

DEN 2.00

Боја : како што е прикажано Керамички мини пештера Пренослив и лесен по тежина, лесен и удобен за носење

DEN 559.84

БЕСКРАЈНИ МОЖНОСТИОвие штали може да се користат на МНОГУ различни начини, вклучувајќи вазни со обична

DEN 148.32

пливање златна рипка Направена од материјал, вештачката риба е издржлива и долготрајна употреба.Лажни �

DEN 5744.00

Увезени Изработени од добар квалитет 18 мерач челик Оклопот Е Целосно Носен и Удобен Сите оклопни произв

DEN 0.67

Тие се апсолутно безбедни за риби и најдобро од сè, тие нема да умрат, изгние или да предизвикаат проблем

DEN 0.33

Подгответе се за уште една возбудлива сезона со овој официјално лиценциран УКРАС на БЈУ! Овој популарен

DEN 2.33

Направено од смола, Безбедно и нетоксично Уникатен дизајн, живописни бои, реална слика Создадете природ

DEN 1068.80

Бидете сигурни дека не ви пречи пред да наддавате Декорациите за резервоар за риби од аквариум се лесни