.

.

Попуст
Хемотон Кафе Крем Кафе Крем Керамички Сос Брод Порцелан Сос Сос Истурете Јадење Со Рачка За Преливи За Салата Млечна Супа Крем Зачини Чинија Бело 1 Сируп За Кафе Сир

Хемотон Кафе Крем Кафе Крем Керамички Сос Брод Порцелан Сос Сос Истурете Јадење Со Рачка За Преливи За Салата Млечна Супа Крем

DEN 516.80

Износот
Залиха

- Големина : 14. 5Х5. 5Х5. 5СМ. Добро за дома, кујна, забава или пикник и многу повеќе. Погоден за држење сос, оцет, салата, вкус, зачини итн. Изработен од квалитетен керамички материјал, поздрав и побезбеден, издржлив за долготрајна употреба. Исто така, може да биде одлична декорација за вашата трпезариска маса. Лесен е и удобен за чистење и лесен за чување кога не се користи. Опис дали барате професионален, а сепак достапен брод за сос? Дали сте во потрага по цврст, доверлив брод со сос што може да изврши повеќе работи одеднаш? Ако одговорот е да, не гледајте повеќе! Нашиот професионален брод со сос мора да ја задоволи вашата потреба. Тоа е најдобриот избор за вас. Карактеристики-Боја : Бела.- Материјал : Керамика.- Изработен од квалитетен керамички материјал, поздрав и побезбеден, издржлив за долготрајна употреба.- Добро за дома, кујна, забава или пикник и многу повеќе.- Исто така може да биде одлична декорација за вашата трпезариска маса.- Погоден за држење сос, оцет, салата, вкус, зачини итн.- Лесен е и удобен за чистење и лесен за чување кога не се користи.- Големина : 14. 5Х5. 5Х5. 5СМ.- Боја : Бела. Пакет Вклучувајќи 1 х сос брод.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.33

Руби Коронет 2Парче Сос Брод со Послужавник, 16унца Коска Кина Светски Познатиот Норитаке Квалитет, Вред�

DEN 193.60

Оваа чаша за млеко има добра изработка и разумна цена, а употребата се чувствува добро изработен од супе

DEN 347.04

Едноставната форма чувство за мода и модерност, што ги надополнува различните стилови на декорација на

DEN 1347.20

ЕСПРЕСО ПАРЕА СТОМНА Совршен контејнер за складирање вода,, млеко, кафе, сок, КАФЕ КРЕМ СТОМНА Креативни�

DEN 3.00

Чамецот со сос може да ви обезбеди вкусни сосови и да додаде вкус на вашата храна Има едноставен и дареж�

DEN 255.84

Така, создадовме брод со почисти линии, помалку кривини и големо истурање што ви овозможува да ја контро

DEN 3.00

Име на производот : кремер стомна материјал на производот : нерѓосувачки челик брза : 1 1, стомната за млек

DEN 317.44

Одличната изработка на нашиот производ ќе ви донесе добро искуство со користење Мазна и не е лесна за ск

DEN 1233.60

Совршено за различни прилики, како што се дома, кафулиња, ресторани, хотели итн КАФЕТО може да користи с�

DEN 523.20

Добијте 9" широк (подлога) х 3 " висок чамец со сос како што е прикажано држи околу чаша или така...

DEN 3.00

[3.9 x 3.1 x 3.1 инчи (10 x 8 x 7.7 см), 300cc] поради природата на производот, бојата и обликот на производот може малку

DEN 0.33

Сос Брод Практични Нерѓосувачки Челикleономски Рачка Сос Бокал Сос Чамец За Хотел Дома Трпезариска Маса

DEN 834.88

Сос Брод Керамички Бел Сос Брод За Преливи За Салата Млечна Супа Крем Црн Пипер Крем Стомна Млечна Чаша (

DEN 1287.84

Можете да ставите внатре сосови, преливи за салата, млеко, супа, сирупи, сос од месо, сосови од сирење и се

DEN 1265.60

Исто така, може да биде прекрасна декорација за вашата трпезариска маса сос стомна Фината изработка и п�

DEN 204.32

Употреба на издржливи керамички материјали од висока класа, извонредна изработка, здравје и безбедност

DEN 2.00

Големина : 16 5Х6 5Х6 5СМ Може да се користи за сервирање топол и ладен сос, преливи за салата, супа и многу по

DEN 3.33

мазна и не лесно скршени, и чување, и не зазема простор Чашата е со соодветна големина и може да се корист

DEN 0.33

Удобниот излив може да постигне услуга што капе секој пат, можете да ја користите за да го подобрите вку�

DEN 162.88

Овој дампер е многу погоден за сос од стек и исто така многу погоден како контејнер за зачини СОС ЧАМЕЦ С

DEN 2.33

Фина изработка, не е лесна за носење, многу практична.Стек Сос Брод Може да се користи во топол и ладен со

DEN 3.33

Користење керамички материјали и безбедни за употреба Фина изработка, не е лесна за носење, издржлива и

DEN 152.80

Материјал : висококвалитетна керамика, безбедност на храна Големина : 7.63.23.4 инчи (Должина Х Ширина Х Виси

DEN 192.96

Мала тежина и преносливи, лесни За носење и чување Чаши за Керамички Зачини Мини Чамец Со Сос : Керамичк�

DEN 1457.60

Можете да ставите внатре сосови, преливи за салата, млеко, супа, сирупи, сос од месо, сосови од сирење и се

DEN 1265.60

Ние нудиме големи попусти, ако ви треба, ве молиме контактирајте со нас 1 По пукањето на висока температу

DEN 2.00

Ленокс Празник Сос Брод и Штанд 836619 Еден од обележјата на празничните вечери е чамецот со сос, затоа не �

DEN 383.84

Сос Брод Со Чинија Стави сосови, преливи за салата, чорби, сосови, сосови за сирење и се друго што ќе ви па

DEN 3.33

+Дизајн на облик на брод за поудобно да се прелива и работи, донесе многу погодност за вас +Широко се прим

DEN 132.48

Овој чамец со сос може да се користи за топло сервирање сос, услуга за сос, преливи за домашна салата, сос