.

.

Попуст
HobbyCrawler Spur Gear 87t Заб за Redcat Gen7 делови 45 челик 87T заб Редкат Еверест 10 делови надградби Redcat Gen7 ProSport RC Hobby Model Car Redcat Racing

HobbyCrawler Spur Gear 87t Заб за Redcat Gen7 делови 45 челик 87T заб Редкат Еверест 10 делови надградби Redcat Gen7 ProSport

DEN 1.00

Износот
Залиха

✔ Поставување на делови на Redcat Gen7#18128. Com Компатибилен со името на брендот : Redcat Racing, Број на артикал : RER09587, RER09588, RER09585, RER09586, Модел : 1/10 Everest Gen7 Pro и 1/10 Redcat Everest Gen7 Sport. ✔redcat Gen7 Super Gear 87 T Сосема нови и висококвалитетни 100% . ✔1pc #45 челик Redcat Everest 10 Super Gear 87t Spur Gear. ✔redcat Gen 7 делови Материјал : #45 зацврстен челик. ✔ Поставување на делови на Redcat Gen7#18128. Com Компатибилен со името на брендот : Redcat Racing, Број на артикал : RER09587, RER09588, RER09585, RER09586, Модел : 1/10 Everest Gen7 Pro и 1/10 Redcat Everest Gen7 Sport. ✔redcat Gen7 Super Gear 87 T Сосема нови и висококвалитетни 100% . ✔1pc #45 челик Redcat Everest 10 Super Gear 87t Spur Gear. ✔redcat Gen 7 делови Материјал : #45 зацврстен челик. Клиент Ако не сте 100 проценти целосно задоволни од нашите производи, ве молиме не двоумете се да не контактирате, нашата фабрика ќе ви биде драго да ви служи и да ви даде поврат или размена! Карактеристики : Замена на делови#18128 сосема нови и високо квалитетни 100 проценти. Спецификација : Компатибилен со името на брендот : Red Cat, Број на артикал : RER09587, RER09588, RER09585, RER09586, Модел : 1/10 Everest Gen7 Pro и 1/10 Everest Gen7 Sport Material : #45 зацврстен челик подготвен за инсталирање на пакет : 1 PC #45 Забелешка за челик 87 T Spur Gear : Проверете го прирачникот за специфичен модел за компатибилност или контактирајте не.

Декларираните карактеристики

Compatible with brand name:
RedCat, item number
Поврзани производи
DEN 193.44

Изработени од високо квалитетни материјали Издржливата метална конструкција обезбедува трајни перфор

DEN 222.24

Пакет од поставување на опрема за шини од 48p Pinion 3.175mm вратило е компатибилна со 1 / 10 RC CAR, 48 P Pinion Gear Set зацвр�

DEN 1.00

Фабрички тим се надеваме 7075T6 алуминиум Тврд анодизиран за долг живот Две дупки со завртки...

DEN 614.40

Направено од Hot Racing; Hot Racing е компанија со седиште во САД; Делови се добиени од кинески производители Сите

DEN 1.33

Направено од Hot Racing; Hot Racing е компанија со седиште во САД; Делови се добиени од кинески производители Сите

DEN 383.84

Месинг опрема за месинг (19 T, .6 модул) Оригинални резервни делови Redcat Racing Redcat Racing Part број 11149 Забелешка : Пр

DEN 0.33

Оригинален дел за замена на Redcat Racing Дел # 03401 Користете само оригинални делови за замена на Redcat Racing за да �

DEN 931.20

Тешка опрема за наклон сет за 1 / 10 RC Crawler SCX10 II AR44 AR45 Овој сет на менувачи AR44 е произведен со употреба на ма�

DEN 533.92

The Hot Racing Traxxas 4TEC 2.0 Spur Gear е совршена опција за оние што бараат трајна опрема за поттикнување за високи пер�

DEN 383.84

Секоја пинеција е опремена со гребени завртки за постабилна ротација и лесна инсталација...

DEN 323.20

Универзален мод 1 пинион опрема, вклопување на моторната вратило од 6мм RC, 21 заби на забите, зацврстена, з�

DEN 447.84

сочно дизајнираните засилување на исечоците за зголемена отпорност на несреќа ❤ 【се вклопува за】 : RC н

DEN 1.33

Фабрички тим се надеваме 7075T6 алуминиум Тврд анодизиран за долг живот Две дупки со завртки...

DEN 2.00

Hotешки трки зацврстена челик 27 тота, 32 врски за пинион за мотори со 5мм вратило : ЦПУ машиниран челик за з�

DEN 200.80

Произведена опрема за машини за челик од 15 заби 1.0 метрички терен Се вклопува во вратило од 5мм Компатиби

DEN 0.67

L6005 LC Racing Spur Gear 60 T Во 2012 година, LC Racing е основана и разви сосема нов подготвен за трка за тркање 1 : 14 Електр�