.

.

Попуст
Хобекрк Бицепс Јачина На Јадрото Мускулна Решетка За Гира За Мажи И Жени Тренинг За Виткање Компактен Тренинг За Раце

Хобекрк Бицепс Јачина На Јадрото Мускулна Решетка За Гира За Мажи И Жени Тренинг За Виткање Компактен Тренинг За Раце

DEN 1.00

Износот
Залиха

Чувајте ги тегови уредно во решетката за тежина за да можете да ослободите повеќе простор во вашата домашна теретана. *ПОСТАБИЛНО : проширената железна челична цевка ја прави оваа рамка за тежина посилна.Спецификацијаимето на производот : тренер за бицепс (не вклучува тегови)карактеристики На Производот : тренер за бицепс/висококвалитетна лента за држење од пена/тркалезна цевка со противтежа/кружна плоча со гира/усвојување технологија за автоматско свиткување на цевки/пластична крајна капа тркалезна цевка приклучок материјал : нерѓосувачки челик (дебелина на ѕидот 2мм) / висококвалитетен челик (дебелина на ѕидот 2мм)Боја : природна боја (замрзнат процес)применливо : 25~50 плочи со гира со отвор : плочите со гира не се вклучени во содржи 1*лавици со гира потсетете : ако имате какви било прашања, ве молиме оставете ни порака. Дизајн за заштеда на простор, лесен пристап и складирање на тегови, погоден за теретана, дом и канцеларија. * ШИРОКИ АПЛИКАЦИИ : Поради компактниот дизајн на решетката со гира, лесно се чува и може да се користи не само дома, туку и во теретана. * УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : Не двоумете се да не контактирате преку е-пошта . Карактеристикаоваа решетка за тежина ги штити вашите тегови и подот подеднакво. Ние ќе ви одговориме и ќе ви ја обезбедиме најдобрата услуга. * УСЛУГА ПО ПРОДАЖБАТА : Не двоумете се да не контактирате преку е-пошта . Тоа ќе биде решено во рок од 12 часа. * ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : Многу компактен, но безбеден, совршен за организирање на домашната теретана и максимизирање на просторот за вежбање. * КАРАКТЕРИСТИКИ : тренер за бицепс/висококвалитетна лента за држење од пена/тркалезна цевка со противтежа/кружна плоча со гира/усвојување технологија за автоматско свиткување на цевки/приклучок за тркалезна цевка со пластична крајна капа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 345.60

Но, овие тегови од пена не можат да се користат како уреди за флотација.?®Висок Квалитет Овие водени тего

DEN 0.33

ДЕТСКИ ТЕГОВИ поставени обуката на База на Вода согорува калории колку повеќе отпор има водата, толку е

DEN 9841.76

Оваа гира е унисекс, компактна и лесна за носење Можете лесно да изведувате јога и аеробни вежби дома...

DEN 3.33

изработен од висококвалитетно леано железо Издржливата плоча од леано железо има полусјајна површина,

DEN 800.00

Симпатична играчка со гира наменета за деца, која е погодна за децата да ги тренираат своите тела...

DEN 2.67

Гира може да биде не како алатка за вежбање, туку и како забавна играчка за деца Лесен и пренослив, малат

DEN 0.33

ЕВА Гира СетОбезбедува Отпорност За Вода Аеробик Фитнес И Базен Вежби Тегови се изработени од професио�

DEN 11328.80

Име : Женски Гира Боја : зелена / розова / виолетова Материјал : винил + леано железо Тежина : околу 1000гр...

DEN 1556.80

ТЕЖИНА НА ГЛУЖДОТ / ЗГЛОБОТ : со вклучена Торба За НосењеСо премиум фитнес опрема бренд Нордиско Кревањ

DEN 2.00

РАКАВИ НА КОЛЕНОТООбезбедува Резултати Од "Следното Ниво" Со Врвно Кревање Тегови Бренд Нордиско Крева

DEN 201.12

Овој сет вклучува 3 пара тегови, секој пар има различна тежина, 3 пара ви овозможуваат да вежбате со повеќ