.

.

Попуст
Hotешка глава поларекс чорапи

Hotешка глава поларекс чорапи

DEN 1518.40

Износот
Залиха

96% полиестер, 4% спандекс. Увезени. Материјали за миење на машини : 96% полиестер, 4% спандекс; увезени. Разновидно : Носете со кој било вид чевли. Останете тостично топло во студените денови : екстремна топлина, пријатна удобност. Останете суви : Влакната на влагата подалеку од нозете. Големини : големини на мажи-мали : до 8,5, медиум : 9-10,5, големи : 11-12, X-LARGE : 12.5+; Големини на дами-мали : до 9, медиум : 9.5-11.5, големи : 12+.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.00

100% полиестер Увезени Гума ѓон Чевлите се изработени од високо квалитетен материјал, трајна добра флекс�

DEN 303.20

Полиестер : дише, издржлив и влаженфитил Памук : мека и удобна, одлична апсорпција на пот Спандекс : обезб

DEN 239.84

45% волна, 40% полиестер, 15% спандекс Машинско миење, миење на рацете Премиум зимски детски чорапи : Овие дец

DEN 1.00

Симпатична мешавина и чорапи за совпаѓање „3 во пар“ Да, секој пар на чорапи доаѓа со 3 индивидуални чор

DEN 135.84

Материјал : Нејасните чорапи за жени се направени од 50% акрилик 55% полиестер Машинска миење, прекрасна ве

DEN 3.33

Увезени Машинско миење Водоотпорна изградба на три слоеви за топлина, издржливост и хидроизолација...

DEN 390.88

Најлон Увезени Машинско миење Совршен чорап за секој ден од годината : памук со средна тежина за сите те�

DEN 204.32

52% Рејнимикс рециклиран полиестер, 44% најлон, 4% еластан Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење.

DEN 3.33

Големина на чорапите : Бесплатна големина на возрасни Дебелина : Стандард Боја : како што е прикажано Име

DEN 0.67

95% полиестер, 5% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Одговара на големината на чевл

DEN 0.33

●МЕК БАМБУС што ДИШЕнашите освежителни бамбусови влакна ќе ги одржуваат вашите нозе свежи и суви во те�

DEN 1.33

80% памук Машинско миење 【Силиконски антилизгање】 Дното на овие чорапи за зафаќање е опремено со антили

DEN 0.67

Можете да ја вратите оваа ставка од која било причина : без трошоци за испорака Предметот мора да се врат

DEN 221.28

55% полиестер, 31% акрилик, 6% волна, 2% гума, 1% спандекс, 5% други влакна Увезени Повлечете го затворањето...

DEN 207.84

Класичен дизајн : секој пар чорапи за колена со ленти има класичен натпревар во боја кој е стилски и едно

DEN 326.24

67% мерино волна / 29% најлон / 4% ликра Направено во нас Возрасен Влијание на перформансите : Нема лизгање,

DEN 7370.72

Погоден за внатрешни и надворешни активности 5 пара топли чорапи : постојат 5 пара топли чорапи во различ

DEN 1038.40

100% Волна Увезени Повлечете го затворањето МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ ТОПОЛ НЕЖЕН ЦИКЛУС ИЗМИЈТЕ СО СЛИЧНИ БОИ Мат

DEN 996.80

Рамно затворање На Цврста Тока шорцеви кошарка мажи костими за ноќта на вештерките јуниори шорцеви за п

DEN 415.84

Дише : дизајнот на вентилација со мрежа нуди ефективни кружни својства на воздухот, зоните за вентилаци�

DEN 319.20

КОМПРЕСИЈАТА ја подобрува циркулацијата и стабилноста на мускулите додека го намалува отокот околу зг�

DEN 3.00

Памук Повлечете го затворањето Машинско Перење Останете кул Во Графичкиот Секојдневен Екипаж На Најк К

DEN 0.67

85% Памук, 5% Мрежа, 10% Светки Машинско Перење 1пар Жени Памучни Дишечки Чорапи Чипка Шарени Светки Украсен�

DEN 244.48

76% памук, 22% полиестер, 2% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Големина на чевли : мл�

DEN 203.84

Петте прсти можат да се преместат независно за да се спречи стапалото и секоја пети има своја позиција.51

DEN 264.00

70% памук / 27% најлон / 3% спандекс Увезени Повлечете го затворањето Машинско миење Удобно вклопување : Најк

DEN 1.67

68% полипролен, 27% најлон, 5% ликра Увезени Машински миење Најдобри чорапи за велосипедизам за мажи и жени :