.

.

Попуст
Хром водопад тапа за бања : единечна дупка за мијалник за бања -модерна единечна рачка мијалник суета бања тапа -со плоча за покривање и одводнување

Хром водопад тапа за бања : единечна дупка за мијалник за бања -модерна единечна рачка мијалник суета бања тапа -со плоча за

DEN 1.00

Износот
Залиха

Водопад тапа за бања : Екстра широк водопад плука со висок проток на вода и дизајн на единечна рачка за лесна контрола на температурата. 1 или 3 славини за бања : Дизајн на единечна рачка за лесно прилагодување на протокот на вода и температурата, со штит од 4 "1 или 3 дупки што е невидлив дури и со дополнителни дупки за подобра естетика. Заштитете го здравјето на вашето семејство - направено од високо квалитетен 304 не'рѓосувачки челик Материјал, олово бесплатно и овластено CUPC и NSF-61 (бесплатно олово) за да го заштитите здравјето на вас и вашето семејство. Вклучува додатоци : вклучително и чешма, панел од 4 ", pop-up одводот и две црева (3/8" женска нишка ). Гаранција : Гарантирана за живот, доколку има проблем со оваа тапа, ве молиме контактирајте не за каква било идна замена. Водопад тапа за бања : Екстра широк водопад испрска со висок проток на вода и дизајн на единечна рачка за лесна контрола на температурата. 1 или 3 купатило Taps : Дизајн на единечна рачка за лесно прилагодување на протокот на вода и температурата, со штит од 4 "1 или 3 дупки што е невидлив дури и со дополнителни дупки за подобра естетика. Заштитете го здравјето на вашето семејство-направено од висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик од 304, олово бесплатно и овластен CUPC и NSF-61 (бесплатно олово) за да ги заштитите вас и здравјето на вашето семејство. Вклучува додатоци : вклучително и чешма, панел од 4 ", одвод за поп-ап и две црева (женска нишка од 3/8"). Гаранција : Гарантирано за живот, доколку има проблем со оваа тапа, ве молиме контактирајте не за каква било идна замена.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1184.00

✽ 【Лесно за инсталирање】 целиот хардвер вклучен во пакетот ✽ 【Лесно одржување】 мазната површина се

DEN 1242.56

** Проток на водопади : Идеален за секојдневни задачи за бања како четкање заби и миење раце...

DEN 2.00

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 3.33

Површинска занаетчија, антипрстин отпечаток, антикрик Нашата мијалник може да го контролира прекинува�

DEN 3680.00

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Дек монтажа 8 "до 16" Распространета инста

DEN 1.33

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација за монтирање на палуби со е�

DEN 1167.84

Вклучени се црево за фитинг за брзо поврзување и 23,6 инчи CUPC линии за водоснабдување (американски станда�

DEN 2.00

000 пати, а животниот век е до 50 години Тип : тапаци за тапаци со басен : Единечна тежина на дупката по пакет

DEN 976.00

✽ 【Лесно за инсталирање】 целиот хардвер вклучен во пакетот Лесно за инсталирање со клуч, нема потреба

DEN 790.40

Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чиста Едноставно избришете го со крпа, ќе ја одржува чист�

DEN 1.67

3 / PVD ТехнологијаБрушан никел ПВД третман на површината за целиот тапа на басен и копчето за проток на п�

DEN 2.33

Тип : Керамичка плоча Тип : славини на сливот, материјал за јадро на вентилот : Керамика Топла ладна вода :

DEN 5828.80

Стил : Двојна држач со три дупки Топла ладна вода : Да Тип : Керамичка плоча Тип : славини на сливот...

DEN 230.40

Материјал за тело : месинг Употреба : Вашин Основен материјал на вентилот : Керамика Стил : единечен држа�

DEN 1.33

Натпревари во боја на американскиот стандард Бермуда корал Шише 15цц со капаче за четка Лесно за употреб

DEN 2.33

✽ 【Висококвалитетни материјали】 Производот обезбедува вашата здрава дневна вода Воден пат без олово

DEN 1616.00

Заштеда на вода и удобно : Висококвалитетно јадро на керамички вентил, одлични перформанси за запечатув

DEN 1526.40

Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1 ✽ �

DEN 1.33

Севкупна должина : 91 / 4 внатре (235мм) Дупки за монтирање : 4 внатре (102мм) Севкупна висина : 513 / 32 in (137мм) Контр

DEN 0.67

(Убав и елегантен дизајн) Тој е идеален како мијалник или тапа за бања Оваа чешма, исто така, доаѓа и 10 год

DEN 168.00

Тип : Стил на тапаци на сливот : Единечен држач Сингл дупка Тип : Керамичка плоча Тежина на пакет : Пакет : .

DEN 2.33

✅ рачка на рачката 8 "монтирање, 2 дупки за мијалник за мијалник, полиран хром, со кука за корпи, вакуумски

DEN 1712.00

Цврста конструкција на месинг Керамички диск кертриџ без капка Инсталација за монтирање на палуби со е�

DEN 1424.00

1 Црн wallид за монтирање бања тапа S1385 Di + црна појава на мозоци S7306o со мат црна завршница ќе се спротивстав

DEN 843.20

Воден пат без олово, месинг хром, керамичкиот вентил може да се оперира отворено и да се затвори над 1 Тип

DEN 3712.00

Construction Изградба на месинг : Оваа модерна тапа за бања е изработена од врвен месинг, издржлив и сигурен...

DEN 0.33

Дизајн на плунка со висок лак со ротација на 360 степени нуди повеќе простор за различни активности за ми�

DEN 1.67

Влечењето на вртење од 360 степени Извлечете го Спут го прави погодно да ја измиете косата во сливот...