.

.

Попуст
Huangxing - мини десктоп метла и поставена алатка за чистење прашина и четка, случајна боја

Huangxing - мини десктоп метла и поставена алатка за чистење прашина и четка, случајна боја

DEN 2.67

Износот
Залиха

УСАГЕ : Материјал за домашни простории : Материјал за глава од пластика : Ppmaterial : PPSize : 15x17cmpackage Вклучен : 2 x метла за прашина од прашина : Поради различни методи за мерење, грешка во мерењето од 1-3см е разумен опсег. Може да се користи широко во бањи, кујни, домови и сали. Вашата соба стана чиста и уредна и изгледа сосема нова. Ви благодарам за купување на нашите производи, секој производ е внимателно дизајниран и целосно тестиран за да обезбеди квалитет, ве молиме бидете сигурни дека го користите. Лесно може да ги отстрани прашината, косата и другите тешки работи во вашиот дом.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 832.16

Замената за усни избира максимални остатоци Флексибилно Одлично за брзо и лесно чистење на мали хаос...

DEN 2.00

Темелно за чистење на аглите : 360 степени ротирачка глава на оваа четка за чистење на туш може да се заклу

DEN 6487.20

1 За компактно складирање, прашина се врти исправено 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина...

DEN 3967.68

1 За компактно складирање, прашина се врти исправено 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина 3 Да�

DEN 957.12

Метла за чистење на домаќинството мала големина, мала тежина, лесна за употреба и удобен за чување, овој

DEN 3.33

Со мини и компактна големина, многу е лесен за употреба Совршен за автомобил, таблета, тастатура, кујнск�

DEN 0.33

Куќа за употреба на метла за чистењевлакната, не е лесно да се натрупуваат по долгорочната употреба...

DEN 2.67

Мора да има за секој дом, канцеларија, училиште, гаража, кафе, ресторан и многу повеќе! ■ Идеално за чисте

DEN 1.00

Може да се користи за чистење на домашната работна површина, чистење на креветот, чистење на ентериер за

DEN 2.33

Помогнете да ги зајакнете обврзниците меѓу децата и родителите Сет за детски метла сет за прашина...

DEN 2.33

Дебели влакна за силно чистење Убава и издржлива Ракувајте со тока за лесно централизирано складирање �

DEN 4333.28

1 За компактно складирање, прашина се врти исправено 2.Дод ѓубре : Погодно и нема преостаната прашина 3 Да�

DEN 2.67

Скенирајте ги празнините и олеснете го тоа Зафаќањето на дното на креветот е лесно и без напор...

DEN 4656.96

Овој долг ракуван комплет за метли за мирување ви овозможува удобно да ја размачкувате и да ја пиете ма�

DEN 241.76

Одлично за автомобил, дома или работилница 12 инчи вкупна должина Висина со висок квалитет на пченка...