.

.

Попуст
Хуксино Водоотпорни Влажни Суви Кеси Шема На Овошна Јагода, Детска Крпа За Бебиња Пелени Влажни Кеси Организатор Торбички За Повеќекратна Употреба Со 2 Џебови Со П?

Хуксино Водоотпорни Влажни Суви Кеси Шема На Овошна Јагода, Детска Крпа За Бебиња Пелени Влажни Кеси Организатор Торбички За

DEN 2.00

Износот
Залиха

●Материјал : Изработен од двослоен водоотпорен Крпа Од 290t, Еколошки материјал, торба за перење и повеќекратна употреба. Одделот со двоен патент го олеснува одвојувањето на валканите и чисти пелени или други влажни предмети. Има два влажни и суви џебови, Големиот Е : 11,8 х 14,2 инчи (30 х 36 см), А Малиот е : 5,9 х 8,7 инчи ( 15 х 22 см), доволно голем за да собере влажни и суви предмети како Долна Облека, костими за капење, пелени, крпи итн. Има два влажни и суви џебови, Големиот Е : 11,8 х 14,2 инчи (30 х 36 см), А Малиот е : 5,9 х 8,7 инчи ( 15 х 22 см), доволно голем за да собере влажни и суви предмети како Долна Облека, костими за капење, пелени, крпи итн. Одделот со двоен патент го олеснува одвојувањето на валканите и чисти пелени или други влажни предмети. ●Материјал : Изработен од двослоен водоотпорен Крпа Од 290t, Еколошки материјал, торба за перење и повеќекратна употреба. Малите се погодни за некои коефициенти и краеви, како што се долна облека, тоалети, чорапи, козметика итн.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1.33

Широката употреба и модниот принт ќе ги задоволат сите ваши потреби, исто така може да биде дополнителе�

DEN 191.84

Оваа торба влажна крпа пелена бебе е совршен начин да ги задржите вашите влажни, валкани или миризливи п

DEN 488.00

Нашата влажна торба за пелени се користи за дневен престој, чување пелени за одмор, складирање играчки, �

DEN 143.84

Се препорачува сушење на воздух 2 различни големини влажната сува торбичка ги задоволува вашите потреб�

DEN 0.67

Појавата на оваа торба за складирање ќе стане ваш спасител, помагајќи ви да складирате мали секојдневни

DEN 256.00

Лесен За Носење : рачката прифаќа предвремен дизајн и може да се отвори Овие чанти прават одлични органи

DEN 191.84

ВИСЕСАНИ влажни суви кеси се направени од водоотпорен 100% полиестер, ставете валкани платнени пелени во

DEN 191.84

Фрлете ја испотената облека за трчање во кеса крпа пелена влажно бебе пред да се измешате со багажот за �

DEN 3.33

Мала тежина, лесна за носење, пелена за пливање, најважни работи за плажа ЗАДОЛЖИТЕЛНАоваа торба не е са�

DEN 0.67

€Два патент оддел, добро запечатување, погоден за складирање на облека за бебиња влажни костими за капе

DEN 1.00

Носете ги сите ваши предмети во една торба додека ги одржувате сувите предмети суви, а влажните или изва

DEN 159.84

Материјал : 290 Водоотпорна ткаенина За печатење : Шема за печатење на целото лице : Како што се прикажани �

DEN 3.00

?Доаѓа со рачка, така што лесно можете да ја подигнете или закачите торбата Забелешка : 1 Поради рачно мер

DEN 191.84

Навистина сите во една торба! Тие можат да се користат како пелени влажни суви кеси,патни торби,торби за

DEN 127.84

, за излегување со мајка и бебе, патување, базен на плажа, теретана итн ВЛАЖНИ КЕСИ ГОЛЕМИНАСуви влажни к�

DEN 143.68

Спецификацијаматеријал : Водоотпорна ткаенина од твил мека и лесна димензија : Голема влажна сува торб�

DEN 191.84

9ин (В) Влажните кеси се одлични за носење пелени, валкана облека за вежбање и влажни костими за капење Дв

DEN 255.84

Може да се преклопи во торбички за патување со мала површина, лесни за носење и патување, самостојно чув�

DEN 191.84

Не само за влажни работи – овие чанти прават одлични организатори за играчки, додатоци, тоалети, електр�

DEN 239.84

Може да се користи како пелена влажна и сува торба, патна торба, торба за складирање, козметичка кеса, ча�