.

.

Попуст
Ицримп Батерија Кабел Навртки Стегање Алатка ЗА AWG 8-1/0 Бакар Батерија Навртки, Тешки Жица Завршува

Ицримп Батерија Кабел Навртки Стегање Алатка ЗА AWG 8-1/0 Бакар Батерија Навртки, Тешки Жица Завршува

DEN 2.00

Износот
Залиха

Се користи за стегање НА 8,6,4,2,1,1/0 бакарни кабелски навртки што се користат во возила за итни случаи, комплети генератори (генсети), рекреативни возила за дистрибуција на електрична енергија, камиони, кранови и опрема за подигнување. Изграден од издржлив јаглероден челик со отпорност на ' рѓа и добри перформанси на триење, обезбедува долг работен век. Прецизните вилици се добро полирани за да се обезбедат мазни стеги, а нивната одлична отпорност на ' рѓа и абење, исто така, може да донесе висока ефикасност, стабилни перформанси и издржливост. Функциите за калибрација обезбедуваат секогаш цврсти и силни врски. (Поддржува користење директно по пристигнувањето, само можеби ќе треба да се калибрира по долго време користење.). Дизајнот на структурата за заштеда на труд го олеснува стегањето, дури и ги стега навртките со голема големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 3.33

Вградена двојна Вилица : IWS1234p бакарен прстен алатка за стегање со вграден 1 / 2 "За сечење Пекс Бакарни Прс

DEN 1.67

Ако ви требаат дополнителни матрици за стегање, ве молиме побарајте Музата КТ08 за 1 / 8" умира, Музата КТ13 �

DEN 3.00

Име на брендот на кој можете да му верувате Професионални алатки одделение Исполнување или надминување

DEN 479.84

Висококвалитетни материјали за вашата безбедна работа употреба ● Прилагодлива компресија на стегање :

DEN 1341.76

Висококвалитетните стандарди за стегање обезбедуваат повторени дејства на стегање Прилагодливата стр

DEN 367.84

Ве молиме дозволете грешка од 13мм поради рачно мерење Карактеристики : овој комплет вклучува 720 парчиња

DEN 1.67

Обезбедува супериорно држење на жица за силни споеви Внатрешно стегнато за посилна моќ на држење...

DEN 661.76

Означување на производот : Максимален работен притисок : 5 тонмакс оперативен удар : 12 мм (1 / 2 инчи)Станда�

DEN 1302.40

Ротенбергер 12426 3 / 4" Рачен Стегач (12") е вистински производ На Ротенбергер Овој пар СТЕГАЧИ ЗА ПЕКС е изра�

DEN 1781.12

30" Алатка За Нишање, Рачен Менувач за Жичано Јаже и Кабел 30 "Алатка За Нишање, Рачен Размавта за Жичано Ја�