.

.

Попуст
Иднината на летот Наса Месечината за слетување на плакетата реплика алуминиумски знак

Иднината на летот Наса Месечината за слетување на плакетата реплика алуминиумски знак

DEN 95.84

Износот
Залиха

Доаѓа со стап на штанд за оптимизиран агол. 8 "x 10". Алуминиум.045 "Дебелина. Печатено во САД. Наса Месечината за слетување на плакетата за реплика Алуминиум, лунарните плакети се комеморативни плаки од не'рѓосувачки челик, прикачени на скалите на фазите на спуштање на модулите на Соединетите Држави Аполо лунар , за да се остави трајно на лунарната површина. Ова е реплика на плакетата Аполо 11 во која се прикажани потписите на Армстронг, Колинс, Алдрин и Претседателот Никсон. Голем скок на човештвото со овој алуминиум 8x10 печати. ​​8 "x 10" Алуминиум претходно прободен Дупки за лесно виси 0,045 "дебелина 1/8" радиус агли отпечатени во САД.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 1513.28

20x20mm Mini H743HD 36 S AIO Betaflight Controller на летот W / 3 A 5 A BEC за RC FPV Racing Drone DIY додатоци делови Описи : Модел : Mini_H743HD Име н

DEN 3.00

Затегнувач) Нето тежина на производот : 0,27 кг / 0,6lb Dronewithdual4khdfpvcameraremotecontroltoygiftsforboysgirlsiltibutionheadlessmodeooneoleykeystartspe

DEN 1.67

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 3.33

Лесен и лесен за летање Помош за управување со „без глава“ Квадкоптерот со идеален жиро со 6 оски, името

DEN 575.84

【Применливи модели】 За Mavic 2 / Pro / Air 2 / Air / Fimi X8 SE, Phantom 3 4, X193 Pro, SG906 Pro, X7 Pro, SG901, SG907, E520 S, S162, F11, GW90, GW198, GD91 Pro, M8, M

DEN 1.00

1 * Гимбална обвивка Лесен за носење Подобар транспорт Добро за качување Совршено се вклопува со минимал

DEN 327.84

Gamlreid Брза линија за полнење Брзо полнење кабелска конверзија во полнач за биланс на B6 за DJI Phantom 3 Напредн

DEN 2.33

Шишиња од 13,5 инчи висока 8,5 инчи, погодни за шишиња од 1 или 2 (750мл) Направено од врвна ткаенина од природн�

DEN 2.33

Конфигурација на Производ : Име на производот : далечински управувач Plane Material : Eppmotor : 7016 *4 Hollow Cup Motorfquency : 2

DEN 207.84

〖Висок квалитет〗 : Пропелерите се изработени од композитни материјали Тие имаат лесна, висока јачина н

DEN 150.88

¡¾LOW загуба¡ 5.8 GHz 3 3 DBI RHCP антена, изработена од висококвалитетни материјали, ниска загуба на фидер, лесен

DEN 2.33

Сосема нов и висок квалитет Изработено од висок квалитетен пластичен материјал, отпорен на абење и издр

DEN 273.60

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Оригинални и тест

DEN 11601.60

Растојание за далечински управувач : Околу 3000 метри Производство на батерија : 11 Паметна контрола, безбе

DEN 155.04

Замена M7 1,8мм широк агол леќи за мини камера RC FPV Racing Drone DIY делови Замена M7 1,8мм широк агол леќи за мини кам

DEN 959.84

1xstorage торба Агол : Прилагодување, 090 степени Количина : 1pc.product бруто тежина : 345 G / 0,76 LB.material : пластика / мет�

DEN 3.33

S90 Sky Viewer Mini Drone Drone 4 K Dual Camera HD Aerial Photography Aircraftery Добро визуелно искуство : Со 720 P камера, HDкамерата од 1080p HD о�

DEN 239.84

4 H тврдоста го штити вашиот екран од дневни гребнатини, гребење и нормални знаци на абење Без меурчиња, о

DEN 1137.60

100% сосема нов и висок квалитет Направено од високо квалитетен материјал, издржлив и практичен за употре

DEN 1518.40

Ние сме специјализирани за додатоци за беспилотни летала, можете да купите со доверба Тестирано во добр

DEN 0.67

Конфигурација на производот : Име на производот : воздушна фотографија Drone Product Боја : Големина на порток�

DEN 193.44

Овој додаток усвојува дизајн двавоеден Може да се користи како клип за батерија без да се инсталира зад�

DEN 1224.00

Фото / видео за гест : За време на летот, соочете се со камерата на авионот и направете соодветни гестови..

DEN 761.44

46грами ROMA F4 176mm јаглеродни влакна LR4 комплети за рамка 3мм рака за FPV Racing LR4 4 SMICro Заменувања со долг достре�

DEN 5784.00

7x 10cmflight : Околу 25 минути растојание од полето : Околу 1200 метри (без мешање, без оклузија) Фреквенција на да

DEN 1.33

Идеален подарок за пријатели Нашиот стариот Тумблер е совршен подарок, особено ако тие се loversубители н�