.

.

Попуст
Играчки Хамиледии Вуд Макав Природна голема папагала играчка за џвакање со повеќе болни дрвени блок солзи висечки кафез за птици играчки за средни кокатоа африкан

Играчки Хамиледии Вуд Макав Природна голема папагала играчка за џвакање со повеќе болни дрвени блок солзи висечки кафез за птици

DEN 247.84

Износот
Залиха

【3 папагал папагал играчки комплет】 Секој сет на производи содржи 3 играчки за птици, вклучувајќи 1 x играчка за џвакање на птици од природно дрво и 2 x кафез на птици. 【Природна и рачно изработена играчка за џвакање на птици】 Овој блок за џвакање на папагал е изработен од 100% природно дрво од пепел и монистра од храна, кои се нетоксични и издржливи.

Декларираните карактеристики

Material:
Поврзани производи
DEN 245.12

Стилите се разликуваат за да одговараат на вашите потреби во украсувањето на нивниот дом и да им се обез

DEN 239.84

Протек на храна кога лесно ја притискате Играчка за обука за интелигенција? Може да се користи за обука �

DEN 214.88

Кучињата ќе имаат повеќе интереси за неговата нова играчка и ќе уживаат да ја џвакаат +Играчки За Обука �

DEN 101.76

Спецификации : Пигмент од пигмент обоена светла боја, без додавање на штетна компонента, така што нема д�

DEN 3.00

Кајтек Врховниот Гушкаат Прстен Со / Бел Мед Кајтек Врховниот Гушкаат Прстен Со / Бел Мед Врховниот Па�

DEN 2.67

Патентиран дизајн, Скокачката бања има галванизирана челична рамка од пружина што се појавува нагоре и

DEN 2.33

Зајаците Третираат Чаша и Третираат Топка : играчките за зајаци што редат чаши и третираат топка може да

DEN 975.84

Внатрешен дијаметар : 6mmfor Птици : Кокатиел, Сонце, Старлингс, Сл Внатрешен дијаметар : 7 mfor на птиците : фил

DEN 0.67

Безбедни компоненти и дизајн на птици препорачани од птичји професионалци ширум светот, нашите произв�

DEN 2.33

100 пластични врски Одлични играчки за нозе за мали папагали / падобрани Одлично за комплетите на кафез �

DEN 0.67

6 прстени во два реда за да формираат платформа за држач за птици ?●Разни Птичји Играчки● : 6 прстени вис�

DEN 0.67

Одлично за мали до големи папагали / играчки за птици Забавна и возбудлива играчка за момчиња и девојчињ

DEN 3.00

Мелење Птици, Подарете Му На Вашето Домашно Милениче Задоволство И Забавувајте Се Со Часови Гледајќи Ка

DEN 0.33

СОДРЖИНА НА ПАКЕТОТ : пакетот доаѓа со 3 парчиња играчки за потрага по бамбус за хрчаци, стаорци и други м

DEN 245.44

Забавно и здраво живеалиште за вашиот паракет Конструирана од цврста светло обоена пластика...

DEN 191.84

Ова е повеќенаменска ставка што вреди да се купи.It е издржлив, безбеден и нетоксичен Не само што може да �

DEN 144.00

Тип на занает : правење Кукли, ватирање, шиење, уметнички проекти, играчки за бебиња и миленичиња...

DEN 718.40

Димензии : 16 х 1,5 х 20 Инчи Гордо Произведено во САД Нашето испружено платно е создадено само со највисоки

DEN 191.84

Добра декорација за кафезот за папагали, што ја прави птицата да ужива во животот во кафезот во мир...

DEN 1566.40

Оваа играчка за мачки ќе им помогне на мачките да вежбаат за да избегнат дебелина Флик на прекинувачот, �

DEN 191.84

Играчки за мали животински активности Голема вредност вкупно 7 пакувања топки за активност на мали жив�

DEN 3.00

Parakeets Toys.Superior Material : Parakeets џвакање играчка е направена од трупци и ореви, безбедни и еколошки, издржливи и

DEN 207.84

? Голем простор : Има голем простор што треба да се користи како платформа за миленичиња, охрабрувајте ма

DEN 155.68

За глувче, хрчак, Гербил Центар за активност на трева рачно за вашето мало милениче Ги задоволува природ

DEN 1.00

Што овие куќи на хрчак можат да ги понудат вашите мали крзнени миленичиња е тоа за да им обезбеди играли�

DEN 3.33

Играчките за џвакање со хрчак се исто така начин да им се помогне на минијатурните миленичиња да се осло

DEN 383.20

Промовира физичка активност и спречува досада Играчките за птици помагаат во подобрувањето на однесув�

DEN 0.67

【Совршена големина】 Големината на играчката за џвакање со папагали од птици е 20,8 "x 5,9", погодна за африк