.

.

Попуст
Имајте Убав Ден Среден Прст Ноктите Ноктите И Ноктите Ноктите Машини Со Ноктите Датотека Остар &засилувач; Клучеви Лесен За Носење Употреба За Мажи Жени

Имајте Убав Ден Среден Прст Ноктите Ноктите И Ноктите Ноктите Машини Со Ноктите Датотека Остар &засилувач; Клучеви Лесен За

DEN 223.84

Износот
Залиха

Произведено во САД Или Увезено. Треба да го имате само ова парче за да го завршите кастрењето на ноктите. Произведено во САД Или Увезено. Метална машинка за нокти со клип за нокти за нокти за нокти за нокти за нокти со прстен за клучеви за носење. Лесен за употреба за возрасни и постари лица. Лесен За Употреба-машината за нокти има заоблен крај за подобро чувство и полесна примена на сила.2 " должина клуч прстен.3"(Л х Ш), со 1. Материјал-Изработен од издржлив и цврст метал за да се обезбеди дека го издржува тестот на времето, овие машинки за нокти со турпија за нокти се елегантни и остри за долгорочна употреба.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 159.84

Погоден е за тврди нокти мажи или жени, специјален за постари лица Новина подарок идеи За Божиќ, Денот На

DEN 0.33

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 3.33

Професионален Комплет За Маникир за сите ваши потреби за маникир Изработен со нерѓосувачки челик со на�

DEN 292.64

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...

DEN 1.67

Изработени од нерѓосувачки челик, шушкави, издржливи и безбедни Удобна рачка, лесна за држење и заштеда

DEN 2.67

Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.; Сечилата

DEN 2.67

* Се препорачува да ги миете рацете пред да ги исечете ноктите, бидејќи водата има омекнувачки ефект врз

DEN 0.33

Исто така, би сакале љубезно да ве потсетиме да ја поставите машината за нокти поставена на суво место, к

DEN 3.00

Тоа е лесен и пренослив комплет за маникир со четири комбинации за задоволување на различни потреби...

DEN 1.00

Силни, прецизни сечила во форма и лесни за чистење.; Сечилата се обликувани и со големина специјално за с

DEN 1.00

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала...

DEN 1777.76

Пружината под висок притисок го прави средувањето помазно Удобна рачка, лесна за држење и заштеда на на�

DEN 1185.60

Висококвалитетен нерѓосувачки челик, одлична способност против ' рѓа, има извонредна текстура и чувств�

DEN 4838.40

Комплетот За Нокти Е Изработен од нерѓосувачки Челик Може да ги задоволи Дневните Потреби На Клиентите

DEN 1.67

Едноставен и стилски, лесен за носење, модерен и дарежлив, добар подарок Прицврстете ги вишокот веѓи за �

DEN 1.67

НЕСПОРЕДЛИВ КВАЛИТЕТ и ПОГОДНОСТ : Нашиот комплет доаѓа со најквалитетни алатки за нега на нокти, како и

DEN 2.00

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 3.33

Големина : 3,5 см х 6,6 см (1,4 инчи х 2,6 инчи) Материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен метал.;

DEN 3.33

Корисна машинка за нокти Вклучена датотека за нокти Затворачот за канџи лесно се прицврстува на чантат�

DEN 1.00

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

DEN 3.00

Quer Sharp Sharp Blade, Рачно изострени и прецизно порамнети ножеви од нерѓосувачки челик непречено и лесно сечат

DEN 1.67

Професионални алатки за нега на нокти кои се подостапни отколку да ги купувате поединечно Лесен за носе

DEN 1.33

Повеќе сеопфатни функции, еден сет на грижа од глава до пети Кожна футрола која лесно се отвора со прити�

DEN 1.67

Алатка За Нега На Убавина Професионална Професионално Одделение Издржлив и изграден да трае...

DEN 2.67

Инструментите Штотуку Ги Продава Г С Онлајн Продавница Ножици за нокти за Дебели / Вродени Нокти, Нерѓос

DEN 4264.00

Овој комплет за маникир доаѓа со пренослива кутија од синтетичка кожа која лесно се отвора Исто така е м

DEN 3.33

Комплетот За Нокти Е Изработен од нерѓосувачки Челик Може да ги задоволи Дневните Потреби На Клиентите