.

.

Попуст
Индијанска Облека Ѕидна Кука | Повеќебојни Куки За Крпи За Деца За Бањи | Дрвени Три Куки за Палто | Жичани Гроздобер Куки За Палто | Решетка за Ѕид на Палто [10,16 см]

Индијанска Облека Ѕидна Кука | Повеќебојни Куки За Крпи За Деца За Бањи | Дрвени Три Куки за Палто | Жичани Гроздобер Куки За

DEN 0.33

Износот
Залиха

[Карактеристики]- Нашата Закачалка за Крпи со Завртки за Ѕид е Отпорна на ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Декоративни Ѕидни Куки Материјал : Дрво. Кука За Палто Една Боја : Повеќебојна. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. [Карактеристики]- Нашата Закачалка за Крпи со Завртки за Ѕид е Отпорна на ' рѓа, Еднократно, Отпорна на Масло, Водоотпорна, Густа и Долготрајна. Декоративни Ѕидни Куки Материјал : Дрво. Кука За Палто Една Боја : Повеќебојна. Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл. Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куки Се Тешки И Можат Да Издржат до 30 килограми. Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие куки за ѕидни палта во антички стил кои можат да се користат за неколку различни намени и исто така да обезбедат ретро вибрации на вашиот модерен простор. Дизајнирани од традиционалната техника за одржување на нивните својства во секаков вид на околина, овие ѕидни куки се лесни за инсталирање без никаква помош. Дајте им на вашите капи, палта, чадори и чанти постојан дом со овие рачно изработени куки изработени од квалификувани занаетчии Од Индија. Одлична ѕидна кука за држење капут и капи е вреден влез во секој дом. Нашите куки се доволно цврсти за да држат тешки торби или облека зад вратата и да заземаат минимален простор. Инсталирајте ги овие ѕидни куки за помош во бањата за да ги задржите вашите крпи слободни.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

Куката за прикажување чорапи е изработена од висококвалитетен пп пластичен материјал, има предности на

DEN 0.67

Како да се користи : Излупете го капакот од испакнувањето, а потоа ставете ја куката на мазна површина Фу

DEN 2.67

Заштеда на простор Едноставно, но елегантно Со минимален дизајн Заштеда на простор...

DEN 1331.20

виси декорација на ѕид, врата, прозорец, како и продавница прозорец виси декор Овој производ може да се д

DEN 1120.00

Компактна големина, не зазема простор Мултифункционална Употреба : решетката за куки за Складирање мож�

DEN 3.33

Компресија и носивост, Водоотпорен, Цврст и Издржлив Чекори За Инсталација : Пред Да Го Инсталирате Прои

DEN 1.00

Заштеда на простор, навистина погодно во секојдневна употреба Облеката не е деформирана и може безбедн�

DEN 3655.68

Може да се користи како декорација на кука, држачот за мобилен телефон, висечките предмети Може да се ис�

DEN 0.67

Долго проектирана рака за кука за да ги заштитите вашите предмети од паѓање, мазна површина,никогаш не г

DEN 143.68

цисон 60 Пакет Памук Фитил Есенцијално Масло Инхалатор Замена Комплет (Вклучувајќи 48 без мирис фитили.И �

DEN 1.33

Овие двојни куки за наметка нудат практично складирање во мал пакет Овие куки се идеални за употреба во

DEN 3.00

Може да се користи за закачување тенџериња, тави, чаши, шишиња, котлиња, светла за кампување, приврзоци з�

DEN 1539.20

Големина : 4,4 см х 4,4 см (1,7 инчи х 1,7 инчи) кога е преклопен ; 6,4 см (2,5 инчи) во должина кога лежи Класификациј

DEN 2.33

Стилски Дизајн И Висок Квалитет Име : Кука Без удар, Водоотпорен и отпорен на Влага Инсталација : Удар Сл�