.

.

Попуст
Индустриски крем за кревање безжичен далечински управувач 12 контакти AC/DC18V-65V

Индустриски крем за кревање безжичен далечински управувач 12 контакти AC/DC18V-65V

DEN 2160.00

Износот
Залиха

Апликација : MD двојна брзина Електрична дигалка или двојна брзина, кран со двојна кука/единечна брзина или кој било индустриски далечински управувач со 10 контакти. Кабелот е побезбеден и силен ;. Со уредот за предупредување за напон на батеријата, напојувањето се прекинува за време на мала моќност ;. Копчињата се германски увоз ;. Прекинувачот за безбедност на клучот е да се спречи неовластен корисник. Параметри F23-BB : Параметри на предавателот : F23-TX; Материјал : стакло-влакна ПА; Класа за заштита на куќиште : IP65; Опсег на фреквенција VHF : : 310 ~ 331 MHz; UHF : 425 ~ 446 MHz; Набавка на електрична енергија на предавателот : 2АА батерии; Безбедносен код : 32bits (4,3 милијарди); Опсег на температура : -40 ~+85 степени; Контролно растојание приближно : 100 метри (200 метри е прилагодено); Димензии на предавателот : 164 × 75 × 46 мм; Тежина : околу 328g (без батерии); Димензии на приемникот : 320 × 253 × 107 см; Тежина : 2020 g Карактеристики на производот : 10 копчиња со единечна брзина, едно „стоп“; 12 контролни контакти; Со уредот за предупредување за напон на батеријата, напојувањето се прекинува за време на мала моќност.12 контролни контакти ;. Клучот за почеток може да се програмира за да започне, прекинувачот за вклучување, нормални или други функции. Стандардна конфигурација : еден предавател со висечки појас; една торба за прашина; еден приемник; Приемникот е со 1,6 метарски кабел; Прирачник за работа и одржување. Ова значи дека само точната контролна единица може да го активира и контролира својот приемник за појавување (кран/машина) за максимум Безбедност со сертификати FCC и CE. Програмирајте ја функцијата на копчето преку компјутерски интерфејс. Горе/долу Исток/Запад, Југ/Север може да се програмира за да се меѓусебно или не-прекинување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 623.84

Организирајте Ги Вашите Важни Документи Со Нашите Нумерирани Разделувачи Нашите нумерирани разделува�

DEN 620.80

Брзо Време На Ладно Подигање : Околу 2025 Поддржуваат Контрола На Воланот(за повеќето модели на автомобил�

DEN 1518.40

100% Берилиум Слободен Висока Јачина, Цврстина и Издржливост НеМагнетни Еколошки Добра Спроводливост...

DEN 2.33

Рачно мерење, ве молиме дозволете мали грешки при мерењето на производите.За вашето здравје, препорачув

DEN 15951.36

Употреба : Може да се користи за содржи чај, храна, сува стока, зрна кафе, итн Зачувување, Бар, Забава, Семе

DEN 239.84

Ако сте прилагодени на режимот за заштеда на енергија, дури и може да обезбеди 20 дена време на употреба...

DEN 1.33

ЈА КУПУВАТЕ ЧЕШМАТА СО ДЕСЕН ПРИКЛУЧОК НА СЛИКАТА.ПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИК�

DEN 536.64

Име на производот : Електромагнетно Реле;Напон На Серпентина : НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 110 V;Контакт Капацитет

DEN 479.84

[Датум на објавување : 20 јули 2022 година (KST)] [Exclusive Giveaway на Bolsvos : K Pop Ebook (21 P) и налепници за товарот] ebook : PDF д�

DEN 2.00

чипка ѕвезда фармерки машка облека менс печатени шорцеви плажа шорцеви за мажи бременост компресија шо

DEN 0.67

Полиуретанска кожа 20x9x6 cm / 7.87x3.54x2.36 инчи Пенкало за молив, торба со пенкало за платно Може да се користи �

DEN 1547.20

36 "Терминус димензии : 43 Спецификација : Боја : Витматеријал : честички и цинк легура метална големина Гол

DEN 3.33

Ќе бидете 100% за кратко време!.Треба да ја наполните Вашата Инспирација 3482 (14 инчи) во многу ситуации...

DEN 0.33

Специјално Дизајниран За Кубот Кинг Конг (2018) Направено од Најквалитетно Калено Стакло со 100% Лепила Без

DEN 3.33

Карактеристики : како опис Број на модел : како опис Прекинувач Тип : Прекинувач за вклучување / исклучув�

DEN 3.33

*100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговара на зглобот,една големина

DEN 319.84

Закачалките за панталони со нова генерација со клипови споредени со конвенционалниот дизајн на закача�

DEN 0.67

цицајте го магнетното ниво на дискот на сопирачката и насочете го хоризонталниот меур на нивото ;...

DEN 1.00

Гаранцијата на производителот не смее да се применува Шарени стакларија инспирирани од уникатната жив�

DEN 1.67

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

DEN 3.00

За секоја набавка и пратка, внимателно проверете, снимајте и фотографирајте во повеќе чекори Квалитето�

DEN 345.60

Содржи (1) 17 мл шише Шампон За Кучиња Од Чајно Дрво и (1) 17 мл Шише Регенератор За Кучиња Од Чајно Дрво...

DEN 1.33

Помогнете Да Ја Организирате Вашата Кујна и Оставата, Чајната КујнаЗамислете секој пат кога одите до ва

DEN 1.67

Направете Класификација : задолжителна кујнска алатка за одвојување зеленчук, овошје и месо, намалувањ�

DEN 302.24

Материјал : пвц дрво пластика Спецификација : Чувајте Ја Фиоката Уредна Во денешно време, широко се кори�

DEN 3.00

Ве молиме користете го во соодветен температурен опсег (работна температура : 32 / 140°F) Карактеристики : п�

DEN 2.67

Овие тркалезни метални мат копчиња на кабинетот можат да додадат уникатен стил на вашите кабинети, гард

DEN 450.88

Многу погодно за ракување со секакви фрагментарни работи и мали поправки Име на производот : Водоотпорн

DEN 9481.44

Специјализираниот декодер на ДПМ на Honeywell гарантира високи и точни приноси за читање на знаци на директ�

DEN 2.67

И, исто така, содржи 16 канали за пренос и 10000 БЕЗЖИЧЕН РАДИО ПРОЕКТ, што го олеснува осветлувањето со пове