.

.

Попуст
Инстант Универзална Прилагодлива Глава За Туширање Со Држач За Куки За Домашни Миленици Деца Кучиња Бебиња Мали Деца Лесни Глави За Туширање

Инстант Универзална Прилагодлива Глава За Туширање Со Држач За Куки За Домашни Миленици Деца Кучиња Бебиња Мали Деца Лесни Глави

DEN 2.00

Износот
Залиха

И ЕЛАСТИЧНОСТ Изработен е Од Еластомер, Висока Јачина и Материјал Кој Користи Супстанција Со Повисок Квалитет од Силиконот. Штандот Е Компатибилен И Со Секој Материјал Такви Метални Глави За Туширање, Пластични Глави За Туширање Итн. Обука За туширање Ставете Ја Главата За Туширање На Висина Соодветна за Висината на Вашето Дете за Да Создадете Време за Туширање. Дозволете Му На Вашето Дете Самостојно Да Ја Доживее Радоста Од Бањањето. Еве Ги Најдобрите Додатоци За Туширање За Вашето Дете. Сите Простори На Ѕидовите На Бањата Се Претвораат Во Туш Лавици. Децата Можат Да Се Чувствуваат Под Туш и Ќе Бидат Задоволни Со Овој Држач за Рачка за Туширање. Туширањето Е Како Да Имате Дополнителна Рака Под Туш, Можете Да Ја Ставите Насекаде. Користењето На Кој Било Држач Може Да Го Олесни Капењето За Вашите Деца И Миленичиња. Може Да Го Залепите Стапчето За Туширање На Ѕидот Од Бањата. Ве Молиме Вратете Го Стапчето За Туширање На Неговиот Оригинален Држач По Употреба. Разноврсна За Одржување На Нешто Во Место. Користете Внатре И Надвор. Ова Вклучува Сѐ Од Рачни Вентилатори, Туш Глави, Четки За Чистење, Жилети И Многу Повеќе. Обидете Се Да Го Користите На Повеќе Начини. Можете Дури И Да Ја Ставите Главата За Туширање На Дното На Кадата И Да Ја Користите Биде. Најдете Своја Сопствена Употреба. Украсете Го Држачот За Туширање Со Разновидност. Долната Кука Може Да Собере Се Што Сакате Да Закачите Тоа Е Супер Тешка Работа Со Оваа Закачалка За Туширање, Вашето Дете Сега Може Многу Да Се Забавува Под Туш. големина : прикажана боја : Сива,Бела,Жолта,Зелена Материјал : Пластика вклучуваат : 1 универзален држач за туширање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 2.67

ПРОСТОР за СКЛАДИРАЊЕ од 80 ЛИТРИ : Скриено складирање за да се намали нередот, големата кутија обезбедув

DEN 732.80

ВЕДНО ДИЗАЈН, НЕ СЕ РАБОТНО Подобро декор за дома : Оваа елегантна трпеза од спалната соба додава уникат�

DEN 639.84

Рачно изработени во цврсто мебел одделение бука тврдо дрво со елегантен мебел заврши Внатрешни Димензи

DEN 0.33

Има 2 големи фиоки кои за складирање книги, ЦдА, списанија, фотографии, спомени, очила, закуски или други �

DEN 159.84

Сосема нова градска серија На Калико Животни Мебел поставен со додатоци : градинарска маса, столови и до

DEN 1481.60

Уверена и загарантирана услуга Тежина на тежина : 360 bs Конкурентен производ со селективен материјал...

DEN 3.00

€®Висок КВАЛИТЕТ на quath рамката на дупката е изработена од квалитетно цврсто дрво 2 4"3,5 " спецификација н

DEN 2198.88

Метална рамка Официјално Лиценцирана Уметност, Луксузна Подлога Од Пена.25 инчен Винил Монистра Брак На

DEN 200.00

Клучот ЗА Скелет КЈ6 е Совршена Замена за Антички и Модерен мебел Најдобро Одговара За дедо часовници, К�

DEN 2.00

Не ткаени ткаенини и постелнина Повеќенаменски : Современиот кабинет за складирање за складирање на ди�

DEN 2.00

Висината на бирото е од 52 см до 76 см, висината на столот е од 33 см до 42 см.5276 см висински опсег на биро и 3342 �

DEN 2575.84

Главна работна површина : 35,5"В х 23,5" Д 24 " Лизгајте Ја Полицата со Молив Дополнителни Под Десктоп Полица З�

DEN 0.33

Големина : 32 во (80 см) дијаметар, Тежок Патент Само Покријте, не е вклучен филер Нашите големи тркалезни п�

DEN 4639.68

КАБРИОЛЕТ КРЕВЕТЧЕ : Се Претвора од креветче во кревет за мали деца, дневен кревет и кревет со целосна го