.

.

Попуст
[Изработено во Италија, градоначалник Јаки, држач за чадор] Дијаметар на злато и слонова коска 9,1 x Висина 17,7 инчи / 22-9669T

[Изработено во Италија, градоначалник Јаки, држач за чадор] Дијаметар на злато и слонова коска 9,1 x Висина 17,7 инчи / 22-9669T

DEN 3.33

Износот
Залиха

Порцелан. Големина : Дијаметар 9,1 x Висина 17,7 инчи (23. Материјал : Керамика. Земја на потекло : Италија. Може да се користи и како порцелан. Големина : Дијаметар 9,1 x Висина 17,7 инчи (23. Материјал : Керамика. Земја на потеклото : Земја на потеклото : Земја на потеклото : Земја на потеклото : Земја на потеклото : Италија. Може да се користи и како ВАС. Овој држач за чадор е направен од познатиот Монтеру од градоначалник на скара во Тоскана Италија. Рачно изработена и рачно насликана грнчарија направена од квалификувани италијански занаетчии внимателно заврши еден по еден. Рачката е нацртана со употреба на употреба Традиционалниот метод наречен графити на теракота (негласен) кој е отпуштен на ниски температури. Античката завршница на бело и злато комбинира мирно и луксузно чувство, и ќе го осветли вашиот влез или градина. Има цврста тежина, па победи ' Врвот. Кога го користите како штанд за чадор, препорачуваме да ставите контејнер како што е пластика на дното на чадорот. Може да се користи и како вазна. Многу популарна во продавниците, рестораните или како подарок. ( ЗАБЕЛЕШКА) Не водоотпорна. Ве молиме, избегнувајте директна вода за употреба. ・ Бидејќи оваа ставка е рачно изработена, може да има индивидуални разлики во шемата, шемата на бои и дебелината на бојата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи
DEN 995.20

☆ Големина : (приближно) 42x25x60cm, Едноставна инсталација : штандот на чадорот е лесен за склопување, опреме

DEN 3.33

Безбедно чувајте, организирајте или исушете чадори со овој држач за слободни Безбедно чувајте, организ�

DEN 2.67

Четирите агли се опремени со влошки за нозе што не се лизгаат за стабилизирање и заштита на подот Големи

DEN 2.33

Големина : 44x24x60cm, 63x24x60cm (должина x ширина x висина), ве молиме бидете сигурни да купите, штанд за чадори ќе �

DEN 644.80

Поради различни ефекти на прикажување и осветлување, вистинската боја на производот може да биде малку

DEN 2.33

Штандот одговара на многу чадори, и не се користи само за складирање на влажни / суви трска, туку и за хар�

DEN 7160.00

Со елегантен изглед, овој штанд за чадор лесно ќе комплиментира многу видови на внатрешни декор и бои на

DEN 3640.00

Стенд на чадорот : штандот на чадорот е изработен од метал и обложен со водоотпорен и слој докажан од 'рѓ�

DEN 2876.80

Материјал од не'рѓосувачки челик : Издржлив, не е лесен за 'рѓа Лак на печење со висока температура : лак з

DEN 2.00

Дизајн на голем капацитет, чадор за складирање, подот нема да биде влажен Погодно за многу места, дом, ка�

DEN 10336.00

Ракување : Двете страни на трупот се опремени со вклопени рачки, материјал за алуминиумска легура, издрж

DEN 1.00

Големина на производот (W X D X H) : 14,6 x 2,3 x 2,3 инчи (37 Материјал : Керамика Земја на производство : Јапонија...

DEN 1.67

Засилување и продлабочување на дизајнот, големиот чадор со долга рачка може да се чува и безбедно...

DEN 1.00

5x28x53 cm / 12x11x20 Лесно за склопување : можете брзо да ја соберете предметот и да го користите во јасен и лесен

DEN 1425.60

Нашиот штанд за чадори доаѓа со стилски симплистички десгин, нуди највисоко ниво на ефикасност за вашио

DEN 715.20

За да ја зајакнеме стабилноста на штандот на чадорот, додадовме железна плоча и подлога против лизгање �

DEN 4963.04

★ Сигурен квалитет Издржлива метална конструкција и фино изработка ви нуди подобро искуство за употре

DEN 3.00

1 Висок материјал за квалитет : Добра изработка, издржлива 3 Молтифункција Контејнер : Има чадори и други